Skip to content

Vzkazy čtenářů

Vážení čtenáři,

na této stránce máte možnost se vyjádřit k chodu časopisu, sdělit nám své připomínky a nápady.

Reklamy
komentářů 2 891 leave one →
 1. Andreos permalink
  Listopad 21, 2017 15:50

  Další zprávy ze Švédska, které je dnes zřejmě v čele pelotonu bílých národů směřujících k sebezničení. Co stojí za pozornost, imigranti a s nimi související problémy už ve Švédsku pronikají z měst i na venkov. To je docela průlom, zatím se problémy s imigrací všude v Evropě omezují víceméně na města, kam logicky imigranti směřují nejdříve.

  http://www.protiproud.cz/politika/3472-svedsko-jiz-temer-ve-valecnem-stavu-slavna-vyloha-migracni-invaze-pred-kolapsem-nejatraktivnejsi-zeme-pro-zlocince-budou-policiste-dezertovat-boj-o-moc-mezi-gangy-tisice-horicich-aut-a-tikani-casovane-bomby.htm

  Další bílé země budou Švédsko dříve či později následovat. Bohužel už není cesty zpět. Co jsme si navařili, to si vyžereme. Do dna.

 2. Andreos permalink
  Listopad 5, 2017 17:27

  http://pravyprostor.cz/policejni-panoptikum-berlin/

  Zajímavé – opět to potvrzuje, že imigrace méně inteligentních populací znamená nejen problémy s kriminalitou apod., ale i celkové šíření nefunkčnosti, rozkladu a chaosu ve státních institucích a nakonec celé společnosti.

 3. Andreos permalink
  Listopad 1, 2017 17:30

  Podnětné video od Varga o „tiché a mírové“ genocidě bílé rasy. Prozíravě na konci videa mluví i o tom, že ani východní Evropa není „z obliga“ – i sem už to směřuje, vlastně v našich velkých městech (kam směřují imigranti nejdříve) to už probíhá. A jak je na závěr správně poznamenáno, probíhá to i v Rusku pod vedením Putina.

 4. Andreos permalink
  Listopad 1, 2017 17:21

  http://ceskapozice.lidovky.cz/kapitola-33-dusledek-ubytku-evropanu-pokles-inteligencniho-prumeru-1p5-/forum.aspx?c=A110708_081132_pozice_25370

  Docela zajímavé shrnutí kombinace dysgeniky, depopulace a imigrace, která patrně zničí naši civilizaci.

 5. Andreos permalink
  Září 22, 2017 15:11

  Něco o vlivu genetiky na mentalitu populačních skupin, která pak ovlivňuje i její sociální kulturní projevy – zde konkrétně o genetických sklonech k individualismu a kolektivismu:
  http://www.scn.ucla.edu/pdf/Way(2010)SCAN.pdf
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2842692/
  Zejména je patrný rozdíl mezi bělochy a severními Asiaty, což mimochodem znamená, že i rasy s obdobnou výší IQ a schopností dosahovat obecně vysoké civilizační úrovně se v jiných ohledech mohou geneticky značně lišit, což se projevuje i na odlišnostech v jejich kultuře.

 6. oto permalink
  Srpen 17, 2017 14:50

  Menejcennosť Slovanov z hľadiska anglosasko pangermánskej nadradenosti

  Existujú veci, ktoré podvedome tušíte až do chvíle, kedy sa stretnete s ich jasnou verbálnou formuláciu. Presne takto som sa nedávno stretol s názorom istého mladého človeka, ktorý pracoval v troch západných krajinách a tvrdil, že všade cítil určitú nadradenosť voči nám. Voči Slovanom z východnej Európy. Dá sa samozrejme namietnuť, že ide iba o názor čisto subjektívny, avšak ako pádny protiargument voči všetkým potencionálnym obhajcom západu by som predostrel voľne pretlmočené, mimoriadne silné posolstvo slovenského filozofa histórie Viktora Timuru:

  Viac sa dozviete na:
  http://kusvetlu.blog.cz/1708/menejcennost-slovanov-z-hladiska-anglosasko-pangermanskej-nadradenosti

 7. Andreos permalink
  Srpen 11, 2017 12:49

  http://pravyprostor.cz/muslim-koupil-slezskou-pekarnu-a-okamzite-prestal-lidem-prodavat-produkty-s-veprovym-masem/

  Tohle je zajímavé – a opět to potvrzuje, že problémy s imigrací nezahrnují jen vyšší kriminalitu apod., ale i celkové ničení původní kultury, jejích rysů a zvyklostí.

 8. Andreos permalink
  Červenec 29, 2017 10:46

  https://books.google.cz/books?id=KQ4rLiAbHQQC&pg=PA19&hl=cs&source=gbs_toc_r&cad=3#v=onepage&q&f=false

  Úvodní část knihy od Lynna IQ and the Wealth of Nations. Je zde dobré vyvrácení environmentálních teorií o tom, proč jsou některé národy vyspělé a jiné zaostalé. Alespoň že někde něco takového je jako protiváha, všech těch environmentalistických nesmyslů, co si si jich už různí pseudovědečtí manipulátoři a pseudointelektuálové navymýšleli. Zbytek knihy není k dispozici, ale to zas tak nevadí, většinu knihy tvoří statistiky provázanosti IQ a nejrůznějších civilizačních ukazatelů, což je i v jiných knihách, které jsou už na netu celé (třeba IQ and Global Inequality).

 9. Andreos permalink
  Červenec 20, 2017 15:45

  Docela hezké „pro-white“ aktivistické video.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: