Přejít k obsahu webu

Vyvolení

7 září, 2021
by

Starověký svět znal mnoho mysterijních kultů;  uchazeči podstupovali různé zasvětitelské rituály a byli takto povznášeni k božskému. Stávali se osvícenými.

greece-oracle-at-delphi-granger

Všechny tyto kulty vyrostly z o mnoho staršího kultu; medvědího kultu. Jak je vysvětleno v tomto příspěvku, potřeba náboženského systému dramaticky vzrostla, když se asi před 100.000 lety evropští Neandrtálci (tj. původní Evropané) začali mísit s (africkým) homo sapiens, ačkoliv se míšení tehdy vyskytovalo velice zřídka and ve velmi malé míře. Negativních důsledků tohoto míšení bylo stále mnoho,  významných a dramatických.  Co bývalo pro evropského člověka trvale cestou vzhůru do kopce, stalo se nebezpečným šplháním po příkrém srázu.

Neandrtálský medvědí kult se změnil v komplexní náboženství; původní smysl toho, co byl v medvědím kultu přechodový rituál, se stával více a více mysterijním rituálem s více a více stěží uchopitelným smyslem. Nakonec se smysl zcela ztratil a spatřili jsme vzestup naprosto nesmyslného odpadu, jako je judaismus, křesťanství a islám.

Medvědí kult měl smysl, ale vlastně ne příliš komplexní. Má manželka to více vysvětlí na atala.fr (až si najde čas…), mohu však říci, že zjistila, že vše se točí kolem skutečnosti, že medvědice vstupuje do svého zimního brlohu poté, co ji medvěd oplodnil, a ona si poté  – překvapivě! – později vybere, jaká oplodněná vajíčka použije! Poté v prosinci, okolo zimního slunovratu, porodí vyvolená mláďata ; a pak na jaře svůj brloh opustí.

Pokud poznáte toto, všechna ostatní náboženství se vyjasní; to odtud všechna pocházejí! Okolo tohoto se všechna točí;  člověk vstupuje do říše mrtvých, tam je vyvolen božstvem, o večeru na Yule se zrodí znovu a na jaře se vrací z říše smrti! Hórus. Baldr. Mithra. Koho chcete; pokud je to správné náboženství, odvozuje se z toho neandrtálského kultu!

tablemarchand01_580

Dnes můžeme pociťovat potřebu vnitřního souladu, protože kdysi jsme jej měli a stále jsme na něj nezapomněli, nejsme však schopni ho dosáhnout, protože míšení druhů nás mnoha způsoby zmrzačilo. Předkřesťanské evropské náboženství, popsané na tomto blogu v mnoha příspěvcích, je nástrojem, jenž náš dokáže dát do pořádku. Evropské náboženství dokáže uzdravit, co se pokazilo. Časem.

skald

Lidstvo se dnes nachází v krajní tísni a dobrovolně utíká vstříc propasti, sebezničení a zapomnění. Možná je to dobře; troska člověka se sama odstraňuje z povrchu Země – a zůstávají jen ti z nás, kteří snesou možnost stávat se stále lepšími; těch několik, kteří dobrovolně neběží vstříc propasti. Těch několik, kteří bojují, aby se stali lepšími.

wpe7c33f35

Když k vám blíží přílivová vlna, vždy se můžete pokusit s ní bojovat, ale neuspějete. Můžete pouze ustoupit stranou, posunout se výš a nechat ji, aby odplavila do moře všechny, co jí stojí v cestě. Nezoufejte; jste v bezpečí, pokud jednoduše uhnete z cesty a zajistíte sobě a svému rodu přežití v kopcích a horách. Ztráta ostatních jednoduše není skutečná ztráta; takto se Matka Země zbavuje špíny na svých bedrech; smete je. Jednoduše a prostě. Neroňte pro ně slzy! Lidstvo se stane lepším druhem, když ty největší trosky bytostí mezi námi zmizí. Radujte se!

Tato přílivová vlna se blíží. Vidí ji pouze ti, kteří ji vidět chtějí, a ti, kteří jsou schopni chápat její podstatu, a těm musím říci; utečte do hor! Přežijte! Když přežijete vy, přežije evropský člověk, a to my  – Evropané – potřebujeme.

Až svět zmizí díky tolik potřebnému období přeměn, můžete sestoupit ze svých pevností na kopcích a horských útočišť a vybudovat nový svět. Ne na troskách starého a zkaženého světa: troskách, jež se páni zkaženého světa pokoušeli zakrýt a schovat svými groteskními a zlověstně vyhlížejícími satanskými chrámy. Přežijte a připravte se na budování nové Evropy na evropských základech. HailaR WôðanaR! 

Varg Vikernes
22. září 2013
přeloženo z: http://www.thuleanperspective.com

No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: