Přejít k obsahu webu

Odhalené božské dítě

11 ledna, 2021
by

Boží dítě je koncept dobře známý z předkřesťanského starověku. Za účelem oklamání Evropanů, aby přijali křesťanství, přejali první křesťané  tento koncept také, protože je pro evropské chápání života tolik podstatný.

Aby se dítě stalo božským, božský otec musí nejprve zemřít; dítě poté putuje do říše smrti a tráví jistý čas s božskou matkou v hrobě. Je tudíž zasvěceno a poté znovuzrozeno; stalo se božským! Stalo se samo božským otcem.

Toto zasvěcení se detailně popisuje na tomto blogu jinde, proto ho zde nebudu opakovat, jedná se o podstatu evropského pohanství; pěstování cti a ctihodného člověka. Nejste opravdový  člověk, nebyl jste pozvednut k božskému, dokud vás ctihodná smrt nevybrala, abyste se znovuzrodili jako jeden z nich.

Proto evropské děti v minulosti neměli  “skutečná” jména. Často je nazývali “Havran”, “Medvěd”, “Liška”, “Rys” nebo po jiném zvířeti. Musely vstoupit do říše mrtvých (tj. pohřební mohyly nebo pohřební jeskyně) a vyřešit hádanky, jež jim předložila Valkyrja (“ta, co vybírá padlé”). Pak se znovuzrodily se jménem ctihodného mrtvého, kterého si zvolily. Čest časem nebyla jediná věc, jež se používala k zaujetí dětí mrtvými; ti byli také pohřbeni s celým svým bohatstvím, v naději, že si je jedno z dětí zvolí. Děti si braly tyto věci z hrobu a odnášely si je, aby se staly jejich vlastnictvím (nejprve je ovšem dali  [muži vystupujícímu jako] Heimdallr/Cronos/Saturn, aby je do Štědrého večera uschoval). Nevnímalo se to jako vykrádání hrobů:  oni se znovu rodili jakožto osoba v hrobu, tudíž jen znovu nabyli svůj vlastní majetek.

(Ano, ve starověku bylo jen velmi málo “vykradených hrobů” ; většinu času používali  tyto pohřební mohyly, jak bylo zamýšleno. Proto tam nic nezůstalo; ti, co byli pohřbeni, se znovuzrodili… )

Znovuzrozené dítě bylo božským dítětem, nyní součástí hamingja, a oni se navraceli z hrobu 25. den našeho prosince, přičemž ti, kteří se svým zasvěcením uspěli, obdrželi své dary (tj. cennosti z hrobu). Ti, co selhali, dostali jen popel z hrobu (a Heimdallr poté vrátil věci ke vchodu do hrobu, odkud byly posbírány1).

1A pokud byste se divili: archeologické nálezy  toto tvrzení podporují.  Objevili několik hrobů s cennostmi uvnitř, které se nacházely u vstupu.

Bůh, který tyto dary dával, Heimdallr, je znám tím, že žil na Severním pólu, jeho posvátným zvířetem byl sob, jeho posvátným stromem borovice, a má tak dobrý sluch, že dokáže slyšet, jak na ovci roste vlna, a tak dobrý zrak, že vidí růst trávu. Je božstvem konceptu: “Co zasadíš, to sklidíš”. Dnes je nejlépe znám jako “Santa Claus”, ale býval nazýván jednoduše jako “Bílý Bůh”.

694px-Bronsplåt_pressbleck_öland_vendeltid

Časem, myslím, že někdy v 5. století, a po mnoha letech vnitřního boje, kdy se několik papežů silně stavělo proti, křesťané přirozeně začali využívat i tuto část evropského náboženství a tvrdili, že jejich fiktivní “spasitel” se narodil 25. prosince. Heimdallr byl nahrazen řeckým svatým, žijícím na místě dnešního Turecka. Svatým Mikulášem. 

Božské dítě má čest, má hamingja, má tudíž věčný život. Kdykoliv zemře, znovu se zrodí. Když se znovu zrodí, přestává žít jako lidská bytost a namísto toho se stává božstvem. Jeho svět je božský, protože je božským on. Proto přebývá v “Nebi”. Toto je původ “spásy” a “života věčného v Nebi”, nabízených lstivým biblickým Ježíšem. 

Křesťanství je ubohé, nesmyslné a naprosto bezcenné náboženství. Jediným důvodem, proč působí na mnohé v Evropě je jeho zdání, že obsahuje mnoho pravd; a také ano, protože toho zcizilo a zavedlo tolik z evropského náboženství. Neobsahuje však žádné pravdy; dobrý symbolismus, dobré koncepty v něm jsou, ale celé je prázdné a bez jakéhokoliv smyslu. Všechno zhltali, ale zcela opomněli strávit to, co zhltali. Křesťanství, drahé dámy a pánové, není nic než podvod.  

Těm ubohým jedincům, které oklamalo židovské tlachání, které nazývají křesťanství, mohu říci, že vše, co hledáte, vše, co je vám drahé, vše, po čem toužíte a přijímáte za své,  se nachází v evropském náboženství. Je to náboženství vytvořené našimi předky, pro ně samé, ale rovněž pro nás. 

Mnozí z nás jsme oni  – narodili jsme se s hamingja – ale zbytek našich předků stále čeká na znovuzrození. Můžete vidět, že většina lidí nemá vůbec hlubší porozumění čehokoliv. Nebyli nikdy zasvěceni, náhodou ani záměrně, nemají tedy žádný směr, žádný cíl a žádný smysl života. Jen se bezcílně toulají kolem, aniž by vůbec věděli, co hledají; snadno padají za oběť lžím našich nepřátel. 

Pohleďte na své kořeny a vše naleznete. Pravda spočívá ve vaší krvi. Samozřejmě pokud je stále evropská

HailaR BalðuR!

Související příspěvek zde.

osiris_isis_horus

 

Varg Vikernes
14. září 2013
přeloženo z: http://www.thuleanperspective.com

No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: