Přejít k obsahu webu

Navždy mladí

2 ledna, 2020
by

Lidstvo není statickou entitou; lidstvo se od starší doby kamenné hodně změnilo. Nejen z důvodu evoluce, a ve skutečnosti ani ne hlavně z důvodu evoluce, ale díky křížení – což obvykle jednoduše nazýváme ”míšení ras”, či dokonce “míšení druhů”.

Moderní evropský člověk je bytost vzniklá křížením; je stále hlavně neandrtálcem (průměrně z 99.7%), ale má rovněž některé africké (tj. homo sapiens) geny  (průměrně 0.3%). Toto míšení proběhlo asi v době ledové, kdy některé tyto pra-Evropany vyhnal extrémní chlad v Evropě na jih, a tam (na Středním východě a severo-východní Africe) se setkali s tělesně a intelektuálně mnohem slabšími pra-Afrikánci. Pra-Evropané s největší pravděpodobností pozabíjeli pra-afrikánské dospělé, ale ne děti, a sem tam si osvojili ze soucitu (stále velmi silné vlastnosti v Evropě) přeživší africké dítě. Ve vzácných případech se těmto osvojeným dětem dovolilo se pářit, a protože se jednalo o odlišné druhy, bylo plodné jen ženské potomstvo. Ve vzácných případech smíšená krev přežívala více než několik generací, a když ano, jejich africká DNA se zachytila v kmenech pra-Evropanů a nakonec se zcela rovnoměrně mezi nimi předávala.

Když se tito smíšení pra-Evropané vrátili do Evropy – asi po 120.000 letech doby ledové – přinesli s sebou tyto geny a africká DNA se tak dále předávala v rámci evropské populace. Čím severněji, tím méně jedinců s africkými geny přežilo, protože přece jen nebyly v Evropě výhodou, a v Evropě tedy zbyla populace světlejší, blondatější a více modrooká, čím více na sever jdete.

Každý v Evropě má dnes něco africké DNA, a to evropského člověka změnilo. Nejzřejmější je, že se stal tělesně slabší a jeho mozek se scvrknul – protože se změnila velikost a tvar lebky. Z velké části je stejný, ale tyto malé změny v evropském člověku měly hodně co říci v souvislosti s většinou věcí.

Někteří vnímají tyto změny pozitivně, protože nejspíše vedly k vytvoření civilizace, vyspělé kultury and vyspělé technologie. Jiní tyto změny vidí negativně, protože vedly k dlouhému seznamu zdravotních a dokonce duševních problémů evropského člověka. Nejspíše téměř všechny problémy, co máme, souvisí s naším nervovým systémem, a téměř všechny problémy s autoimunitou, jsou toho přímým důsledkem.  Metafyzická beznaděj a pravděpodobně téměř všechny duševní problémy, jimiž zvláště trpí moderní Evropané, jsou toho důsledkem. Pokud se o tom chcete dozvědět více, můžete si přečíst příspěvky na atala.fr.

Vrátím se však k tématu civilizace, vyspělé kultury a vyspělé technologie a pokusím se vysvětlit, proč se to stalo z důvodu míšení druhů. Jak vidíte, je zde zdánlivý paradox: inteligentnější pra-Evropané nevytvořili žádné civilizace, žádné vyspělé kultury ani vyspělé technologie, jež známe (ačkoliv to by mohl být jediný problém v tomto kontextu; prostě o tom dnes nevíme. Stejně dobře existovat mohly), avšak méně inteligentní smíšení Evropané ano. Pokud nesmíšení pra-Evropané byli inteligentnější, tak proč to nedělali oni?

Máme vysoké mínění o civilizaci, vyspělé kultuře a vyspělé technologii a více méně poměřujeme skvostnost rasy dle toho, jak je souvislosti s tím pokročilá. Již dříve jsem naznačoval, že možná byli natolik inteligentní, že si zvolili tyto věci nevytvářet, protože znali či chápali nepříznivé následky, ktgeré mají, a jak by se pokazily, kdyby je vytvořili. Existuje k tomu však možná ještě další vysvětlení…

Rodíme se jako nemluvňata, pak jsme jistou dobu dětmi, než se staneme adolescenty a nakonec dospělými. Když jsme byli pra-Evropany (nezapomeňte; tj. neandrtálci), naše lebky se změnily, když jsme se stali adolescenty. Nenadrtálské děti měyi tytéž lebky jako mají současné evropské děti; u našich předků se nevyvinuly dobře známé neandrtálské rysy tváře, až dokud nedospěli. Dnes se nevyvíjí u dospělých nikdy; v tomto smyslu zůstávají adolescenty.

U mladých žen se předpokládá, že budou pro muže atraktivní, aby si mohly vybrat mezi mnoha muži a najít toho, o němž si myslí, že je pro ni nejlepší, a až tak učiní, předpokládá se, že dospěje, vychová děti a místo toho se zaměří na svou rodinu. Moderní ženy jsou posedlé svou krásou ještě desetiletí poté, co se vdaly a měly děti, a dál se snaží být atraktivní pro jiné muže, protože vlastně nikdy nedorostly. Míšení druhů je přivedlo k tomu, že se nerozvíjejí, jak by měly, takže se u nich nikdy nevyvine dospělá lebka.

U mladých mužů se předpokládá, že budou dělat dojem na mladé ženy svými schopnostmi, svou silou, svými dovednostmi a svou statečností, aby si je vybraly ty nejlepší ženy, a když jsou, jedna si je vybere, a předpokládá se, že dospějí a poskytnou své rodině vše, co potřebuje; zvláště jídlo a bezpečí. Moderní muž se nikdy nepřestane snažit dělat na ženy dojem, dokonce desetiletí poté, co si ho žena vyvolila, protože vlastně nikdy nedorostou. Míšení druhů je přivedlo k tomu, že se nerozvíjí, jak by měli, takže se u nich nikdy nevyvine dospělá lebka.

Důsledků toho je mnoho, ale zaměřmě se nyní alespoň na to, jak to vedlo ke stvoření civilizace, vyspělé kultury a vyspělé technologie, a v první řadě v těch oblastech, kde se křížení vyskytovalo nejvíce; v jižní Evropě, na Středním východě a severo-východní Africe.

V evropských oblastech s menším křížením rostli muži více a déle než v oblastech s větším křížením, a i v historických dobách se muži v severní, východní a západní Evropě stávali skutečně dospělými, se skutečně dospělými rysy tváře a lebkou (a tedy mozkem). Takže ženy v těchto oblastech byly méně “děvky” – jak o tom pojednával Cornelius Tacitus ve své knize Germania – a muži méně dětští.

Galská mince. Obraz muže s neandrtálskými rysy tváře. 

RRC-448-2-Obverse

V evropských oblastech s větším křížením, což geneticky řečeno zahrnuje starověké Egypťany, a my se domníváme, že rovněž Sumery, muži soutěžili o přízeň žen celý svůj život. Protože nikdy skutečně nedorostli a nestali se dospělými, stále se snažili na ženy zapůsobit tím, co dělají, poté co zestárli a zmoudřeli; jejich umění a architektura byla stále působivější. Každý se chtěl pochlubit čímkoliv, co dělá, zapůsobit na nejatraktivnější ženy, a když jeden udělal něco významného, ostatní chtěli udělat něco ještě lepšího než on – vše za účelem zapůsobit na podobně nedozrálé ženy, které zase stále dělaly, co mohly, aby byly přitažlivé pro všechny muže. Aby tak muži mohli konat dál, potřebovali nové techniky a nové myšlenky, a když zestárli a zmoudřeli, byli schopni nové techniky vytvořit a s těmito novými myšlenkami přijít, což by vysvětlovalo zrod civilizace a vyspělé kultury na těchto územích.

Časem africká DNA zlomila také severní, východní a západní Evropany a i je změnila v takové tvořivé a dětské muže a posléze Evropané vyvinuli vyspělou technologii – a z toho důvodu náš svět nyní směřuje k přírodní katastrofě, s vyspělou technologií umožňující lidstvu růst do přílišného množství a produkovat příliš mnoho z toho, co se vyrábí z omezených zdrojů, které na naší planetě máme…

Pra-Evropané také vyvinuli technologii; kopí, oštepy, flétny z kostí a mnoho dalšího, měli však rozum, aby nezašli příliš daleko. Věděli, kdy skončit, a proto žili v souladu s přírodou. “Primitivní” neandrtálská Evropa trvala sto tisíc let. Jak dlouho si myslíte, že bude trvat Evropa “pokročilé” vyspělé technologie? HailaR WôðanaR!

 

Varg Vikernes
3. září 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

 

 

 

komentáře 2 leave one →
  1. 5 ledna, 2020 15:46

    Martin: Ano, škoda, že weby jako atala.fr po pár letech vypadají takto. Krom toho, z thuleanperpsective.com nedávno zmizely všechny články, tak se domnívám, že je to předzvěst toho, že Varg si doménu již neprodlouží a web skončí podobně. Překlady z něj tu však budou chronologicky zveřejňovány i nadále.

  2. Martin permalink
    4 ledna, 2020 19:49

    Varg napísal tento článok v roku 2013, odvtedy sa zrejme zmenili vlastnícke vzťahy k stránke atala.fr, na ktorú sú hypertextové odkazy v článku, lebo teraz to je sex-zoznamka vedená v talianskom jazyku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: