Přejít k obsahu webu

Dopisy ze Sodomy

7 listopadu, 2019
by

Tisk ve Francii očividně ví dříve než můj právník a já, že nakonec [česky] budu obviněn ze šíření rasismu a (dle některých novin) rovněž za schvalování válečných zločinů (?), a to 17. října tohoto roku v Paříži – týden poté, co budu vyhoštěn z Francie [česky], se «jim» podaří prosadit svou vůli. Domnívám se, že to znamená, že již vědí, že se svým vyhoštěním neuspějí. Buď to, nebo nejsou moc bystří. Nebo vlastně obojí.

Neřeknu mnoho o tom, jak se budu hájit, pokud skutečně budu z tohoto obviněn obviněn (ačkoliv můžeme usuzovat, že budu), všechny vás však ujistím, že jsem dobře připraven se hájit a samozřejmě tak činit s plnou silou. Budu toho schopen  také díky vašim laskavým příspěvkům [česky]. Dobrý Evropan by samozřejmě nikdy neměl vyhýbat správnému a odůvodněnému boji [česky], a hřeje mne u srdce, když vidím, jak mnoho mám v tomto na své straně.  Jsem v dobrém duchu a těším se na to stejně jako mnozí z vás. V současné situaci samozřejmě nemohu vůbec zaručit naše vítězství,  ale to mě přirozeně ani trochu neděsí, ani nezbavuje mého odhodlání vstoupit do tohoto boje s plnou silou. Čím větší šance na totální prohru a obrovské ztráty, tím větší čest, již lze ze vstupu do boje získat.

Mnohé věci naznačují, že právní systém ve Francii však ve skutečnosti neovládají prohnilí politici a jejich špinavé peníze. Vidíte, že ti, kteří dělají co mohou, aby uškodili mé rodině, se zdají být vystrašeni do bezvědomí naší vyhlídkou, že použijeme  zjevně nezkorumpovaný francouzský právní systém proti nim, a to je důvod, proč dělají tohle; pokoušejí se mě vyhostit, obvinit mě ze šíření rasismu atd. Dokonce nezákonně zadržují dokumenty, které mi umožní podniknout legální kroky, abych získal zpět právo na držení svých zbraní. Použili svou moc k uzavření našeho bankovního účtu, k uzavření našeho PayPal účtu (a rovněž nám brání nový účet vůbec dostat) a v důsledku toho nám alespoň přechodně odnímají možnost vydělávat z prodeje DVD «ForeBears». Kauzy proti mně pravděpodobně motivuje přání vyždímat z nás všechny prostředky, co máme, a učinit nás neschopnými podniknout právní kroky vůči nim za jejich zločiny proti nám. Jsem si jistý, že neočekávají, že v nějaké kauze proti nám vyhrají. Jsou asi vystrašení. A měli by být. Zašli příliš daleko a zaslouží si být za to právně odpovědní před soudem.

Doufám, že vy všichni, stejně jako se to připravuji udělat sám, to využijí ke všemu, co má hodnotu, za náš zápas proti evropské genocidě [česky]. Vítr se obrací v náš prospěch. Napněte plachty, vikinští kamarádi z celé Evropy, a (samozřejmě jen za použití legálních prostředků) zničte Sodomu, kterou vytvořili pod křížem,  půlměsícem a hvězdou Davidovou na naší posvátné pohanské půdě! HailaR WôðanaR!

Varg Vikernes
28. srpna 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: