Přejít k obsahu webu

Vyhlášení manifestu nové organizace (přišlo mailem)

6 října, 2019

Zelené slunce

Nacionálně Socialistická Ekologická organizace.

Cílem této organizace je v záplavě ultra levicových a anti-nacionalistických ekologických struktur poskytnout Nacionálně Socialistickou alternativu.

Důvod? Levicové ekologické organizace ekologický světonázor pouze zneužívají jako nástroj k paralelní propagaci svých anarcho-marxistických a multikulturalistických tezí, a tím ho zdiskreditovaly! Tím, ublížily přírodě více než kdejaký Ropák!

Jsme přesvědčeni, že opravdu ekologickým je člověk pouze tehdy konáli jeho bytost v souladu se zákony universa, a to svou celistvou politikou coby individualizovaná součást celku jež si za něj uvědomuje odpovědnost.

V porovnání s ostatními ekologickými koncepty je tu tedy zásadní novum: Celistvá ekologie lidské bytosti – koncept který definuje komplex jejích životních aspektů, v kterých je třeba být v souladu s Přírodou.

Co je to Příroda? – systém v kterém panuje Harmonie a Hierarchie, systém který je manifestací archetypů univerza do několika provázaných, hierarchicky uspořádaných říší, které jsou každá analogií Absolutního Bytí určité evoluční úrovně.

Být v souladu s přírodou tedy neznamená nějaké animální chování, nýbrž pouze soulad se všemi přírodními říšemi z pozice té, které je člověk součástí – tedy říši evoluce Absolutního Člověka.

 

Příklad chování Celistvé ekologie, Nacionálně Socialistického člověka:

 

– Pocit sounáležitosti k celku lidstva a Přírody : pocit zodpovědnosti za něj. Napomáhání myšlenkám hnutí bojujících za sebeurčení své komunity, národů a ras dle měřítka toho, na kolik je toto snažení  enviromentalistické, tedy v souladu se zákony Přírody.

 

– Národní a rasové uvědomění : Odmítnutí míšení ras, jako činnosti zásadně negativní pro základní účel celé Přírody, tedy duchovní evoluci Bytí. Boj za vyniknutí národa/rasy na poli vědy, kultury, a lidských práv.

 

– Klasické ekologické chování: třídění odpadu, čištění lesa a vod. Starost o světovou přírodu pralesů, moří, vod a polárních oblastí. Odmítnutí energie z neobnovitelných zdrojů a snah o její získávání. Minimalizace konzumování masa a upřednostňování BIO produktů. Snaha o minimalizování vlastní uhlíkové stopy.

 

– Ekologická sexualita: Odmítnutí homosexuality a požadavků homosexuálů na adopce dětí – jelikož vše v manifestovaném kosmu funguje na principu polarit, je zásadně důležité aby lidská obec a stejně tak jednotlivec byly těmto energiím vodičem, aby skrze ně ,,dýchalo“ celé univerzum a mohla se uskutečňovat reflexe mezi formou a nejsubtilnějšími energiemi, pro zdárnou evoluci vědomí. Proto je zdárné praktické studium Tantra-Jogy.

 

– Humanismus: Starost o bezdomovce, děti v dětských domovech, matky samoživitelky, a napomáhání finanční i dobrovolnické organizacím které se o ně starají.

 

– Sebekultura: Posilování vůle všude tam kde je pociťován její deficit, běhání, Kung-Fu, BASE jumping, Joga a horolezectví toho mohou být dobrým nástrojem. Studium Árijské mystiky (Hinduismu, Budhismu, Zoroastrismu, Asatru, a Ariosofie Ario-zednářství a Theosofie které jsou jádra těchto nauk syntézou) a filozofie (především například Friedricha Nietzscheho a Lao-ć).

 

– Světonázor: Zásadní odmítnutí Demokracie, Kapitalismu, Marxismu, Křesťanství a Anarchismu jako systémů jsoucích v zásadním rozporu se zákony Univerza, tedy i přírody. Přitakání filosofickému systému hierarchie lidské obce založené na iniciačních mystériích kultu Černého slunce, coby esoternímu jádru všech historických exoterních Árijských kultů.

 

Citát na závěr:

 

,,…ó bratři, zůstaňte věrni zemi!“

 (Friedrich Nietzsche: Tak pravil Zarathustra)

 

Báseň na závěr:

 

Jitro Stavitelů

Stavíme jitro, ruce v tmách – předobraz Zor budoucí.

Stavíme jaro!

Bledí, mrtví – sami ještě mrznoucí..

 

Králík Ondřej

 

Pokud Vás koncept Zeleného slunce zaujal a chtěli byste se na něm podílet, klidně vytvořte buňku, která se k němu bude hlásit a v jeho jménu bude konat akce – např. protesty, čištění přírody a vůbec jakoukoli z aktivit, ke které se v konceptu vyzívá. Dokumentaci takovéto činnosti (fota, články atd..) pak zašlete pod názvem Zelené slunce na mail: mishimaforever(ZAVINÁČ)seznam.cz

Pokud se chcete k akcím připojit jako individuál napište na mail: mishimaforever(zavináč)seznam.cz

Poku chcete přispět na aktivity finančně pošlete na konto č. 1023027139/6100 a nezapomeňte uvést pro příjemce zprávu: Zelené slunce.

 

Děkujeme, Heil Wotan!

Králík Ondřej

Zelené slunce

 

 

komentářů 5 leave one →
 1. 8 října, 2019 20:14

  Je pro mě docela obtížné se orientovat ve vaší, asi převážně theosofické, terminologii a překládat si ji do mého „jazyka“.
  Ale budiž, mám jasno. Jak ohledně barev, tak ohledně vašeho pojetí Černého slunce. Dík za upřesnění.

 2. Králík Ondřej Z.S. permalink
  8 října, 2019 14:41

  Tak především takzvaný solární logos, ten se v nějaké formě nalézá ve všech původních árijských exo i esoterních kultech.
  Triáda duchovních archetypů je uvedena i ve článku na který jsem Vás odkazoval. Je to:
  Vůle
  Láska
  Inteligence
  Dvanáct paprsků které Černé slunce stvárňují jsou pak stotožňovány v celé řadě mýtů jako cesty, i další duchovní archetypy, učedníci, rytíři naplňující střed, onu triádu.
  V symbolizmu mýtů árijského původu se pricip 12 nachází téměř všude.

 3. 8 října, 2019 14:24

  Aha, zelená jako znamení moderní ekologické organizace. Že mě to hned nenapadlo….
  A můžete prosím ještě uvést alespoň jeden nebo dva duchovní archetypy, o kterých ve svém komentu píšete v souvislosti s Černým sluncem ?

  Jinak díky za odkaz, váš předchozí článek jsem četl i okomentoval.

 4. Králík Ondřej Z.S. permalink
  8 října, 2019 12:51

  Ten termín Zelené není vůbec myšlen jakkoli esotericky. Je to na znamení ekologické organizace..
  Černé slunce například neznačí grafické výrazivo pro vegetativní význam slunce, nýbrž jeho duchovní tvář: soubor duchovních archetypů.
  Doporučuji si přečíst článek Wotan, mystický předobraz života v bohu a Mimiho studna. Byl uveřejněn také na Bratrství.

 5. 7 října, 2019 11:38

  No nevím… mně ke sluníčku sedí spíš žlutá nebo zlatá barva a ne zelená. Zvláště pokud chcete přitakávat Černému slunci. Tu černou bych ještě bral, ale jen v případě, kdy nemůže zůstat žádnou jinou než černou.
  Máte k té zelené nějaké odůvodnění ? Myslím tím odůvodnění z oblasti symbolismu a tradičních nauk.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: