Přejít k obsahu webu

Proč ôðalismus?

28 září, 2019
by

Ôðalismus je  v nejužším smyslu ideologie založená na krvi (původního obyvatelstva) a půdě (domovině původního obyvatelstva); chrání, prosazuje a, pokud je to nutné, obnovuje zvyky, tradice, světonázor, hodnoty a náboženství, které přirozeně vzešly z každé  jednotlivé populace ve své domovině. Lze ji aplikovat na každý jeden lid na této planetě a rovněž bude pro každý jeden lid na této planetě odlišná, protože ty se svou podstatou odlišují. Ôðalismus prosazuje skutečnou rozmanitost; úctu k právu každého lidu mít své své rodnou domovině vlastní kulturu. Afriku původním Afričanům. Ameriku původním Američanům. Asii původním Asijcům. Austrálii původním Australanům. Evropu původním Evropanům. Lidská populace na této planetě bude bohatou, pouze pokud zachováme rozmanitost a zajistíme, aby se žádné lidské rasy nevytratily, ať už prostřednictvím křížení s jinými početnějšími či převládajícími rasami, nebo prostřednictvím jiné genocidní politiky, jakou je feminismus a kolonizace.

Ôðalismus se staví do protikladu vůči všem formám internacionalismu, ať už jde o univerzální víry jako žido-křesťanská náboženství či marxistické ideologie, protože internacionalismus je hrozbou lidské rozmanitosti na naší planetě. Každé náboženství, kultura, zvyky, tradice a světonázor vyvěrají z krve a půdy určitého lidu a nelze je učinit univerzálními.

Ôðalismus obhajuje repatriaci všech neevropanů z Evropy jakožto řešení vůči genocidní politice, kterou dnes většina evropských národů vede – a rovněž repatriaci všech nesmíšených Evropanů z dřívějších evropských kolonií. Z důvodu mládí původní americké populace, která nesahá hlouběji než 18,000 let nazpět, a rovněž z důvodu, že rodilá americká populace je směskou Asijců a Evropanů, je Amerika zvláštním případem a s jako takovou by se s ní mělo nakládat. Pokud nic jiného, tak Amerika by měla sloužit jako příklad toho, jak kolonizace vede ke genocidě a obrovské ztrátě pro lidstvo; původní Američané dnes téměř vymřeli a stejně tak jejich krásná a pestrá kultura.

V ôðalismu není nenávisti k jiným, jen láska k svým vlastním. V ôðalismu není ničení jiných, jen ochrana a zachování toho, co je vaše vlastní. V ôðalismu nejsou plány na světovou vládu, jen láska a silné pouto k půdě předků. V ôðalismu není intervencionalismus či agrese, jen úcta k právu každého jednoho lidu vládnout si tak, jak mu vyhovuje.

Ôðalismus není nacionalismus v moderním smyslu: každý jeden moderní národ je moderním konstruktem, vycházejícím z geografie (kde byly vytyčeny hranice) oproti rasovým  – či pokud máte raději kmenovým  – identitám. Ôðalský nacionalismus vychází z rasy. Např. pro Evropany je dnes evropskou rasou (a různými subrasami) národ. Jakým jazykem se mluví, je ve vztahu k rasové identitě zcela nepodstatné.

Varg Vikernes
31. července 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

One Comment leave one →
  1. Králík Ondřej ZELENÉ SLUNCE permalink
    12 října, 2019 19:59

    myšlenky krystalicky čisté, jako celá Vargova hudba. Bravo!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: