Přejít k obsahu webu

O škození sobě samému

3 srpna, 2019
by

Minulý měsíc byl bouřlivý pro mě, ale  rovněž, a tuším, že zvláště pro mou těhotnou ženu. Pár dní po příspěvku, kde jsem psal o naději, že budu obviněn z rasismu [česky], ukázali se u mých dveří s dopisem pro mě tři slušní francouzští policisté. Nebyli od Gendarmerie, které tu na venkově rádi často vídáme, ani od DCRI, ale z Police aux Frontieres, zvláštní sekce Police Nationale. Ano, možná se divíte, co pohraniční policie dělala v  Limousin, ve střední Francii, daleko od hranic, ale někteří z vás již asi pochopili proč; «oni» mě nyní chtějí vyhostit z Francie  – za «šíření rasismu», za «přiáležení k tomu nejextremněji pravicovému hnutí» a za  «podněcování lidí k užívání násilí» (?!). Dle dopisu jsem «pontenciální hrozbou pro národní bezpečnost Francie».

Toto přirozeně přišlo proto, že mne nechtějí obvinit ze šíření rasismu; v tom případě bych totiž mohl na veřejnosti vyjádřit populární názory a fakta o některých tématech, což  «jistí lidé» skutečně, skutečně nechtějí. Přichází to rovněž proto, že má žena podniká právní kroky k znovuzískání práva vlastnit zbraně a rovněž plánuje další právní kroky, což by samozřejmě bylo obtížné, kdybychom ve Francii nebyli… nebo kdyby nám na to nezůstaly žádné peníze [česky], když bychom všechny utratili za právní pomoc, abychom zabránili mému vyhoštění.

***

Dobrá, myslím si, že je to prostě skvělé.  Pokud být rasistou,  «pravicovým extremistou» a podněcování druhých, aby legálními prostředky (ano, vím: jen jsem lidi vyzýval k užívání legálních prostředků…) vzdorovali evropské genocidě, označuje cizince k vyhoštění, pak pomyslete na všechny ostatní, co dnes mohou být z Francie vyhoštěni! Tohle musí být změna v imigrační politice Francie! Jsem zmaten: uvidíme teď, jak konečně vyhostí miliony muslimů. kteří si myslí, že jejich náboženskou povinností je konvertovat nás na jejich víru, nebo nás zabít, pokud neuspějí? Kdo podněcuje a rovněž často užívá násilí ve svém boji? Uvidíme, jak vyhostí stovky tisíc Židů, kteří uvažují o druhých zde na Zemi jen jako o lidském dobytku, který jim má sloužit, nicméně kteří také otevřeně vyjadřují svůj rasismus všemi dalšími způsoby? Dle zdrojů, s nimiž jsem mluvil, mají zde ve Francii vlastní teroristické skupiny, které sponzoruje úřad pana Vallse, a které jsou zakázány vedle dalších zemí i v Izraeli (ale samozřejmě ne v socialistické Francii…)!

Nyní již někteří tito extremisté mají francouzské občanství, takže se domnívám, že Francie vyhostí jen ty, kteří nemají, nebo možná ty s dvojím občanstvím, ale stále: je to od úřadu p. Vallse velmi zajímavý posun…

***

Nicméně… vlastně, jak to vidím, mohu se nyní přece jen veřejně hájit vůči obviněním z rasismu a vyjádřit své populární názory a fakta k tomuto tématu v Brive la Gaillarde, 10. září 2013, v 09:30, kdy se bude tento případ veřejně projednávat u soudního dvora (Salle de la bibliotheque, Tribunal de grande instance de Brive, Boulevard du Marechal Lyautey, 19312 BRIVE LA GAILLARDE). Merci beaucoup, p. Vallsi! Oceňuju to.

Život je tím, co z něj děláme [česky]. Jsem se svým životem čím dál víc a víc spokojenější. Asi musím něco dělat správně… HailaR WôðanaR!

 

Varg Vikernes
26. srpna 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: