Přejít k obsahu webu

Otrávení (I, II)

10 července, 2019
by

I

Mnozí již vědí nebo alespoň chápou, že vakcíny se nám podávají proto, aby se zhroutil náš imunitní systém a my v budoucnu potřebovali ještě více léků. Farmaceutický průmysl je záludný a ovládá ho zlověstná skupina jedinců, které zajímají jen dvě věci: ničit Evropu [česky] a vydělávat na tom peníze.

Mohli byste si myslet, že jsem paranoidní, když říkám takové věci, ale tyhle věci jsou prokázaná fakta.

Pokud někdy uvidíte dítě, jemuž neustále teče z nosu, s častými ušními záněty a dalšími zdravotními problémy, a které je náchylné k chycení všech možných chorob, můžete si být jistí, že je očkované. Já jako dítě byl. Má žena rovněž.

Naše děti však očkované nejsou a můžu spočítat na jedné ruce, kolikrát všechny tři za těch 12,5 let života byly nemocné. Má 2,5 letá dcera vlastně nebyla nemocná nikdy. Ani jí nikdy neteklo z nosu.

Všichni jíme stejné jídlo, pijeme stejnou vodu, žijeme ve stejném domě, vyvíjíme stejně pohybu při cvičení a dýcháme stejný vzduch.

Důrazně vám doporučuji, abyste svým dětem nepodávali jed v podobě vakcín! V budoucnu vám poděkují, až pravda o tom zvítězí. HailaR WôðanaR!

 

II

Vakcíny jsou dnes hrozbou lidstvu [viz první díl výše]; dokážou «nešťastnou náhodou» sterilizovat celou generaci Evropanů, kdykoliv se jim zachce, a jsem si jistý, že jednou v blízké budoucnosti k tomu dojde. Nicméně toto není nějvětší hrozba lidstvu; existují podobné a možná ještě tajemnější hrozby, které znepokojují….

Roku 1951 vynalezli tři muži, Carl Djerassi, Louis E. Miramontes a George Rosenkranz perorálně podávané antikoncepční pilulky. Počátkem sedmdesátých let 20. století udělali z užívání takových pilulek mainstreamovou záležitost, a….  Evropa se tím změnila.

Jak víte, tyto pilulky obsahují hormony, a hormony nás velmi ovlivňují. Hormony ovlivňují tělo, ale možná, což je důležitější, rovněž mysl a chování! Jak víme, většina žen v Evropě v sedmdesátých letech 20. století hodně změnilo své chování a od té doby jsou  – viděno očima tradičního muže  – velmi zvláštní. Pokud uděláte někomu svinčík v hormonech, dotyčný/á se změní a pravděpodobně ne k lepšímu.

Pokud znáte nějakou ženu, jež se jinak zdá úžasně inteligentní a schopná, ale nezdá se, že chápe důležitost rasy a cti, můžete si být téměř jisti, že je “na pilulích”. Hormony v perorálních antikoncepčních pilulkách významně přispěly, že ji takto změnily, a pokud by “pilulku” přestala brát, možná by jí přes noc “vyrostl mozek” a ona se znovu stala milou, inteligentní, rozumnou, vnímavou a děti milující ženou.  Takovou, jakou pravděpodobně byla, než začala “pilulku” brát.

Perorální antikoncepční pilulky navrhli tři ne-Evropané, z nich nejméně dva s tradiční nenávistí k Evropě [česky] a ke všemu evropskému, a ona “pilulka” by se dala dobře vnímat jako nástroj v jejich probíhající evropské genocidě, post-druhoválečný prostředek k sterilizaci populace evropských žen. Ještě na prodeji těchto pilulek oklamaným ženám vydělávají hodně peněz. Všechno se to navrhlo tak, aby naše ženy úplně pobláznili – zaneřáděny hormony v pilulkách, které berou  téměř každičký den  jejich dospělého života! Mám zkušenost, že není žádný způsob, jak dostat rozum do hlavy průměrné evropské ženy, ať už je jakkoli inteligentní, a “pilulka” by mohla být toho důvodem. Dokud jí nevezmete “pilulku”, jistě zůstane neplodnou, feministickou, promiskuitní a levicovou zombie, aktivně pracující na pomoc nepřátelům Evropy v jejich evropské genocidě.

Pokud jste žena, za nic na světě neberte perorální antikoncepci ani žádné jiné věci obsahující hormony, které vám zaneřádí tělo a hlavu. Zůstaňte zdravou, tělesně i myšlenkově. Zůstaňte evropskou. Pokud v tomto období života nechcete děti, prostě přijměte důsledky a chovejte se, jak se ženy mají: mějte překřížené nohy až do doby, kdy najdete muže s dobrými geny a vdáte se za něho! Pokud chcete být “osvobozená”, potom se v první řadě osvoboďte od zničujícího vlivu, jemuž se vystavujete braním perorálních antikoncepčních pilulek.

Co mne na tomto nejvíc děsí, je skutečnost, že nikdo ženy nenutí tyto pilulky brát. Berou je z vlastní vůle, bez zjevného rozmyslu o důsledcích. Běda! To už nemají evropské ženy víc rozumu? Pár feministických idejí a téměř každá evropská žena se z vlastní vůle tráví a sterilizuje, a dokonce za to platí. Toto opravdu musí skončit! Řekněte všem dívkám a ženám, jež znáte, o negativních účincích takových pilulek! Ty, co je berou, už nejsou samy sebou! HailaR WôðanaR!

“Perorální antikoncepční pilulky”, neboli “chemická sterilizace”

 

 

 

 

 

 

Varg Vikernes
23. a 24. srpna 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

 

No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: