Přejít k obsahu webu

Jedem das seine

Květen 21, 2019
by

Jak někteří z vás vědí, teroristický útok úřadu pana Vallse proti mé ženě a mně minulý měsíc vedl především k větším sympatiím s námi  a s tím, za čím stojíme  – a svět měl samozřejmě příležitost poznat, jaký druh politika pan Valls je  a pro jaký druh systému pracuje.

 Soviet

Ctihodné francouzské policii se nepodařilo předložit výsledky, o něž usiloval úřad pana Vallse, hledali a našli jen pravdu, a pravda byla, že má žena a já nemáme žádné napojení na zednáře a sionistu pana Breivika, že nemáme žádné teroristické plány a nedopouštíme se se ničeho nezákonného, tudíž úřad pana Vallse, ponoukaný anti-evropským tiskem v Evropě, se pokusil případ ukončit sdělením veřejnosti, že budu obviněn ze  «zločinu z nenávisti», za šíření nenávisti vůči jistým skupinám v naší společnosti. A já mohu dodat, že toto obvinění nemá nic společného s původním zadržením.

Když se na to ptali profesionální lháři z tisku, představitelé úřadu pana Vallse jim řekli, že jsem obviněn ještě nebyl z důvodu letních prázdnin, ale že mohu obvinění očekávat v září nebo snad říjnu. Ve čtenářích tak vznikl dojem, že již obviněn jsem nebo je jen otázka času, kdy se tak stane.

No, budiž, zjevně letní prázdniny nebyly problém, když měli poslat víc než tucet policistů, aby nás zadržel a vyšetřoval vykonstruovaný «teroristický» případ vůči nám, tudíž pochybuji, že o nich ještě uslyším v souvislosti s tímto obvinění ze «zločinu z nenávisti», o němž mluví.

O co tu ve skutečnosti jde? Slyšíme tolik mluvit o lidech obviněných ze «zločinu z nenávisti» kvůli věcem, co říkají, píší nebo jiným způsobem vyjadřují, a já jsem pevně přesvědčen, že se jedná pouze o terror z jejich strany. Ano: terror. Pokouší se nás vystrašit, abychom se podvolili, vystrašit nás, abychom přijali jejich evropskou genocidu, pokouší se nás vystrašit, abychom nic neříkali a ani  nedělali, když vidíme jejich zločiny, když odhalujeme jejich zlověstné plány, když si uvědomujeme, že jsou bandou nepříčetných zuřivých genocidních šílenců, kteří nás nenávidí víc než cokoliv na světě! A zneužívají policii a právní systém, aby toho dosáhli. «Zůstaňte zticha, nebo budete čelit právnímu postihu!»

Říkají veřejnosti, že budu obviněn, ale jak říkám, k tomu pravděpodobně nedojde. Vidíte, že  já chci být obviněn za šíření «nenávisti» vůči těm, kdo se pokouší Evropu vyhubit, kompletně. Doufám v příležitost se hájit. Ano, doufám v šanci u soudu promluvit a vysvětlit, proč Evropu bráním proti těmto zločincům a jejich  nenávistným a rasistickým plánům.  Budu se hájit sám a u soudu dokážu, že mám dobrý důvod odhalovat nepřátele Evropy a dělat, co tvrdí, že je šíření «nenávisti» k jistým skupinám naší společnosti. Ve skutečnosti tohle obrátím a vysvětlím, jak ti, proti nimž mluvím, jsou skutečnými rasisty,  a oni, jak říkáme, provádějí v Evropě genocidu, a že nás – původní Evropany – označili k vyhubení.  My, drahé evropské dámy a pánové, tady rasisté nejsme. My jen prosazujeme skutečnou různorodost; úctu k právu každého lidu na svou vlastní jedinečnou kulturu ve své vlastní původní domovině. To zahrnuje Evropu pro původní Evropany. Lidská populace této planety zůstane bohatá, pouze pokud různorodost udržíme.

Pokud nepřátelé Evropy nechtějí být nenáviděni, pak by asi měli přestat snažit se nás vykořisťovat, zotročovat a nakonec nás vyhubit, místo obviňování těch, kteří odhalují je a jejich plányna šíření nenávisti.

Pravda zvítězí. Vždycky zvítězí. HailaR WôðanaR!

PS. Pokud budu obviněn ze  “zločinu z nenávisti” , má obhajovací řeč bude samozřejmě zveřejněna i zde na TP!

“Chcete žít? V jeho stínu?”

dutch-anti-communist

Varg Vikernes
15. srpna 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentáře 3 leave one →
 1. Květen 27, 2019 11:53

  Více k verdiktu soudu v češtině zde: https://www.metallum.cz/novinky/varg-opet-odsouzen/
  Dál zde samozřejmě budeme tuto kauzu z Vargova tehdejšího pohledu sledovat. Např. včetně toho, že jistí politici požadovali, aby byl Varg „jakožto hrozba národní bezpečnosti“ z Francie vyhoštěn.

 2. Květen 27, 2019 02:23

  Pokud si to pamatuju správně, tak dostal 6-měsíční podmínku a pokutu 8000,-euro. Ale jestli se z toho už dostali, tak to nevím.

 3. morgarath permalink
  Květen 25, 2019 00:13

  No… A nakonec to skončilo, pokud se pamatuji, s odsouzením z šíření nenávisti a schvalování válečných zločinů. A Marii zabavili všechny legálně držené zbraně. A ještě nějakou pokutu měl platit, ne? Neví někdo, kolik to bylo, nebo jestli už se z toho dostali? Takové procesy jen dokazují, kdo tady vládne. Zde není žádná demokracie, ani v Česku, ve Francii, ani nikde jinde na světě. Moudrý člověk to pochopí, hlupák si řekne, dobře mu tak, má držet hubu a krok. Nelze než obdivovat Varga za jeho práci, on říká, co se děje, samozřejmě jako mnoho z nás, ale on se neschovává za anonymními přezdívkami na netu, ale prohlašuje to pod svým jménem. To prostě vyžaduje odvahu, s tím, že ho politická policie může kdykoli a z čehokoli obvinit a on bude odtržen od své rodiny. Naštěstí se tak ještě nestalo…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: