Přejít k obsahu webu

Antisemitský extremista

15 ledna, 2019
by

Nyní již mnozí z vás víte, že jsem ȏðalista, což lze dobře popsat a jednodušeji chápat jako nacionální pohan. Tudíž ti, co bojují proti tomu, za čím stojím (a za čím si 99% lidstva stálo 99% času, kdy lidstvo existovalo), mne nazývají «extremistou» [česky]. Patrně čistě proto, že se jedná o výraz s velkou negativitou a nebezpečím a oni jistě chtějí, abych se jevil nebezpečným a negativním, jak je to jen možné.

Patrně nejhorší nálepkou, kterou dnes můžete být označeni, vlastně není «extremista» či dokonce «rasista», ale samozřejmě: «anti-Semita». Takže aby vám všem opravdu ukázali, jak jsem hrozivý,  používají k mé charakteristice rovněž onen výraz. Mate mne však trochu odůvodnění, které uvádějí v Le Figaro , že mé postřehy v  tomto [česky] příspěvku byly «anti-semitské». Novinář se odvolává na tuto větu:

«V tyto dny přišli nejprve pro pohanské nacionalisty a já si nemyslím, že někdy přijdou pro Židy, ale i když nejste pohan a/nebo nacionalista, mohli byste chápat, že byste se měli ozvat za ty, kteří jimi jsou. »

Říci tedy, že Židé tentokrát nebudou zatčeni, je patrně «anti-semitské». Vidíte, že pouhé zmínění výrazu «Žid» vás automaticky kvalifikuje k tomu, avy vás média onálepokovala jako «anti-Semitu». Nedovolují nám o Židech ani mluvit. Pokud o nich mluvíme, jsme «anti-Semité», samozřejmě pokud je nechválíme. Pokud diskutujeme o problémech naší doby, měli bychom předstírat, že oni neexistují,  předstírat, že nejsou. Měli bychom předstírat, že nikdo z nich není vůbec za nic zodpovědný. Tvrdit něco jiného je «anti-semitismus».

«Abyste poznali, kdo vám vládne, jednoduše zjistěte, koho nesmíte kritizovat.» (Voltaire)

Chci tu říci to, že když křičí «anti-Semita», když píší nebo mluví o někom, kdo zpochybňuje jejich názory a jejich pravdy, jedná se více než cokoli jiného o snahu nesouhlasícího a jeho hlas diskreditovat, podlomit a  zostudit. Vlastně to prozrazuje o těch, kteří křičí «anti-Semita», více než o tzv. «anti-Semitovi». Rovněž to prozrazuje mnoho o tom, pro koho pracují a čí zájmům skutečně slouží. HailaR WôðanaR!

Už od 80. let devatenáctého století, kdy Židé vynalezli žalobu za  nactiutrhání ‘anti-semitismu’ (slovo ‘anti-semitismus’ bylo poprvé vytištěno roku 1880. The Jewish Encyclopedia, díl I (1901), str. 641), je budováno židovskými penězi, organizacemi, propagandou a lžemi, tudíž dnes je ono slovo hadím jedem, jež paralyzuje náš nervový systém. Vyhýbá se byť jen zmínění slova ‘Žid’, pokud není použito v tom nejpříznivějším a nejpozitivnějším kontextu.” (Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 63).

 

Varg Vikernes
7. srpna 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

komentáře 3 leave one →
 1. 17 ledna, 2020 01:04

  Nacionální pohan :-))))) To mě rozsekalo :-)))))

 2. 28 ledna, 2019 01:21

  :-) Velmi nebezpečný úskok latentního antisemity by byl pochopitelně odhalen a ani pes by si od něho kůrku nevzal.

 3. L.Ch. permalink
  27 ledna, 2019 00:27

  Problém není v samotném použití slova Žid, ale v naznačení skutečnosti, že Židé jsou dnes privilegovaní a zatčení se tedy bát nemusí. Upozornění na jejich výsadní společenské postavení obvykle Židé chápou jako útok na sebe.

  Otázka je, jak by reagovali, kdyby napsal:
  „V tyto dny přišli nejprve pro pohanské nacionalisty a já si nemyslím, že někdy přijdou pro Židy, což mě pochopitelně nesmírně těší, protože pronásledování těchto neobyčejně nadaných a společnost obohacujících bytostí, bylo tím nejhloupějším a nejodpornějším zločinem, kterého se lidé kdy dopustili!“ ;-)

  L. Ch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: