Přejít k obsahu webu

Nedotknutelní anarchisté

Říjen 9, 2018
by

«Extremisty» jako já persekuuje policie, řídící orgány a média, protože beze studu vyjadřujeme lásku ke všemu dobrému a evropskému. Nic z toho nechtějí! Nechtějí, aby se takové «extremistické» myšlenky šířily a bořily jejich plány na vyhlazení Evropy, se vším všudy.

Existuje zde v Evropě skupina skutečných extremistů, která stejně jako řídící orgány pracuje na zničení Evropy, úplně každého evropského národa s jeho kultury, a to násilnými prostředky. Ve skutečnosti je  dokonce finančně podporují evropské vlády. Verbují  a prosazují své myšlenky prostřednictvím propagandistických plakátů, jako jsou tyto;

Poznámka! Rád bych zdůraznil, že žádným způsobem nepodporuji poselství těchto plakátů a že je zařazuji do tohoto příspěvku jen proto, abych ukázal, jak zločinně anarchisté a komunisté smýšlejí.

6847684166_7deee5e301_z

Někdy antisociální, ale vždy antifašistický

anti_fascist_fighter_by_party9999999-d64b55q

Pokud fašistu nedokážeš přesvědčit, seznam jeho hlavu s chodníkem.

images (10)

Všichní moji hrdinové zabíjejí poldy

tumblr_lmcijghMO91ql4opro1_1280

Zachovej klid a zabíjej poldy

images (14)

Homosexuální coury nenávidí poldy

onlygoodfascist

Dobrý fašista je jen mrtvý fašista

antifascistisk anti-fascist-action_sj anti-fascist1       524145_359547000772289_1083350628_n antifa_by_lycanthr0pe afa-cross 5344504294_80580f64e7_z images (15)

Teď si představte, že bych já, nacionální pohan, udělal plakáty se slogany podobnými těm výše, se slogany jako «Zničte Židy» nebo «Antižidovská akce», s obrázkem někoho házejícího Molotovův koktejl, nebo  «Když nedokážete internacionalistu přesvědčit, seznamte jeho hlavu s chodníkem», nebo «Dobrý Žid je mrtvý Žid» anebo «Všichni mí hrdinové zabíji fízly», atd., atd., byl bych během pár dní zatčen a poslán rovnou do vězení – nebo možná dokonce do blázince, kde by mě drželi léta letoucí.

Řekněte mi tedy, drazí Evropané; jak to, že těmto násilným nenávistníkům, kteří aktivně pracují na zničení všeho, co je nám drahé, a rovněž každého, kdo pozvedne hlas proti tomu, co dělají, «naše» vlády dovolují, aby si takto počínali? Otevřeně tvrdí, že nám rozbijí hlavu o chodník, že s potěšením používají násilí jakožto prostředek, jak nás dostat z ulic. Jo, a nezapomeňte, že každého, kdo neklečí před sochou Lenina a nečte každý večer před spaním o Karlu Marxovi, vnímají tihle lidé jako «nacistu».

Kde je policie? Proč nejsou tihle pankáči zatčeni a posláni do vězení nebo blázince, kam patří? Jak to, že se tajná policie používá k terorizování např. rodin survivalistů, které pouze chtějí zajistit přežití Evropy a pravé evropské kultury, zatímco lidé jako tihle anarchisté jsou na svobodě?

Co je tu špatně? Proč se těmto šiřitelům nenávisti dovoluje říkat a dělat vše, co se jim zachce? Kdo jsou a kdo je učinil nedotknutelnými? Dokonce i když se bráníme proti jejich nevyprovokované agresi, jsme to my, kdo je poslán do vězení. Proč?

Aha, už to mám. Oni jsou Sturm Abteilung socialistů, používané k tomu, aby fyzicky zničily ty z nás, kteří protestují proti jejich evropské genocidě, a aby terorizovaly zbytek a podvolil se.

Nyní mi dovolte připomenout jeden prostý fakt: oni tvoří méně než 1% celé evropské populace, tudíž když budeme chtít, zbytek nás, 99%, může jejich útoky snadno zastavit. Opravdu se nemusíme podvolit ničemu, co říkají. Povstaňte, Evropané, buďte hrdí a braňte se, když vás tihle rváči napadnou, a rovněž braňte ostatní, které napadnou, pokud uvidíte, že se to děje. Nedovolte 1% terorizovat 99%, aby se mu podvolilo.

Mohu dodat, že když mi bylo 20 let, často (tj. průměrně několikrát týdně!) mě napadali v Bergenu přistěhovalci a internacionalističtí pankáči, ale ačkoliv jsem ani jedinkrát neutekl, ani se nevzdal, pouze zřídka jsem proti nim musel bojovat sám. Totiž, nejčastěji, než jsem měl čas cokoliv udělat, norští spoluobčané  – zcela normálního, elegantního, krátkovlasého, pracujícího/studujního typu bez kriminálního záznamu – skočili na útočníky a zlikvidovali je. K tomu docházelo po období, kdy na mě několik měsíců zlomyslně útočila média, takže každý v Bergenu věděl, kdo jsem a co jsem zač. Byl jsem tedy tomuto druhu útoků často vystaven a bezbranný.

Když jsem si sedl v hospodě nebo klubu, tentýž typ zcela obyčejných Norů ke mně přistoupil – znaje, že jsem pod neustálým útokem – řekl mi, že pokud bych potřeboval pomoc, ať jim jen dám signál a přijdou mi na pomoc. Jakkoli to zní bizarně, popíjel jsem své sodovky se skupinkou až osmi vysokých a silných Norů, stojících pět metrů od mého stolu, kteří nedělali nic, jen mi sledovali záda, a kdykoli se ke mně někdo přiblížil, musel jsem jim dát signál, zda je to v pořádku či ne, jinak by na dotyčného či dotyčné ve vteřině skočili.

Až dodnes mne překvapuje a velice se mne dotýká tato solidarita běžných Norů s «pohanským nacionálním extremistou » a jsem navždy vděčný všem těm, kteří mi pomohli. Jsem na ně hrdý, na své kamarády Nory, a myslím si, že mohou složit jako velmi dobrý příklad, jak funguje společnost a jak lze nacionalisty bránit před státem sponzorovanými zločinnými anarchistickými a komunistickými rváči.  Vyzývám všechny po celé Evropě, aby jejich dobrý příklad následovali; pomáhali nacionalistům, které tihle rváči napadají! Pomáhejte těm, kteří vystrkují hlavu, aby zabezpečili budoucnost pro vás i vaše rodiny!

Děkuji vám všem, kteří jste mi roku 1993 v Bergenu fyzicky pomohli. Velmi vám děkuji. Nikdy vám to nezapomenu. HailaR WôðanaR!

 

Varg Vikernes
6. srpna 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: