Přejít k obsahu webu

Alea iacta est

Duben 8, 2018
by

V jistou chvíli bude Evropa, jak ji známe či jak jsme ji znali, navždy ztracena, a až se tak stane, bude pro běžného člověka příliš pozdě, aby něco změnil. Uvízne v multikulturní propasti zločinu, bahně nouze, kde budou Evropané menšinou – a bude po zbytek svého života zakoušet život jakožto bitý, znásilňovaný, zneužívaný, okrádaný, poplivaný a opovrhovaný otrok. Stejný osud budou zakoušet jeho děti.

Evropa ještě nepřekročila Rubikon, abych tak řekl, a ti, kdož Evropu tlačí vstříc temné propasti, se obávají zvláště jedné věci; byli odhaleni již dříve, v Evropě i jinde, a jsou si vědomi důsledků toho, když jsou jedinci jako oni odhaleni, tudíž více než čehokoliv jiného se bojí odhalení! Bojí se, že masy, ti dobří a jednoduše většina, kterou tak dlouho oklamávali, se dozví o pravdu o nich a jejich motivaci a jejich programu. Znají sílu lidu a bojí se jeho hněvu.

Z tohoto důvodu dali v Evropě pravdu do klatby a ty, kteří říkají pravdu, trestají co nejpřísněji jim to projde. V Německu dokonce  trestají právníky, kteří se snaží obhajovat ony obviněné z porušení těchto skrytých «zákonů». Neexistuje spravedlnost pro ty, kteří říkají pravdu o evropské genocidě; o jejich pečlivě vykalkulovaném, cynickém a zlověstném plánu na zničení Evropy pod  pláštíkem «antirasismu», «humanismu», «tolerance», «humanitární pomoci», «kulturního obohacení», «rozmanitosti», «multikulturalismu» a jiných podobně mrzkých lží.

Zatím se jim však nepodařilo zakázat všechna pravdivá vyjádření, která se týkají jich a toho, co dělají, a z tohoto důvodu se rovněž uchylují k dalším prostředkům ke zničení svých nepřátel. Jsem pro ně již několik desetiletí jasným nepřítelem a od ledna 2013 jsem jsem začal odhalovat je i jejich plány na tomto blogu Thulean Perspective, a z toho důvodu jsme byli má těhotná manželka a já zatčeni a drženi ve vazbě dva či tři dny kvůli obvinění z terorismu (!). Jako záminku pro naše zatčení použili jakési fiktivní napojení na sionistického (!) masového vraha, ale i oni věděli, že se jedná jen o záminku, aby nás dostali. Zneužili policii k tomu, aby nám stříleli do vchodových dveří, aby nás zatkli před očima našich tří malých a vyděšených dětí, aby nás představili světu jako teroristy a odzbrojili nás; snažili se nás terorizovat (a rovněž všechny ostatní), abychom se podvolili.

Pro nás to však není konec. Marie a já čelíme novým problémům. A nejsou to problémy právní. Nic oficiálního. Nicméně čelíme celému světu problémů, který naši nepřátelé skrytě vytvořili (oni pracují ve stínu rádi). Víte, nepřátelé Evropy vlastní banky, tudíž před několika dny byl náhle a bez jakéhokoliv důvodu zmrazen Mariin PayPal účet. Ani paní pracující pro PayPal tomu nerozuměla, když jsme se jí ptali, a věřila tomu, že se jedná o nějakou chybu, která by měla být brzy opravena. Nebyl opravena doteď, ani po několika dnech. Protože jsem paranoikem z povolání, viděl jsem, co se děje, tudíž jsem nebyl překvapen, když jsme dnes ze své banky obdrželi dopis, v němž nám sdělují, že všechny naše účty v bance budou uzavřeny. Tuším, že najít v Hollandově Francii novou banku by pro nás nemuselo být až tak jednoduché… Pokud se nám nepodaří novou banku nalézt, nebudeme schopni nijak vydělávat peníze, což pro nás samozřejmě není jednoduché.

Zjevně čelíme těmto problémům výlučně kvůli tomu, co na svém blogu říkám; pouze proto, že je odhaluji. Kdybych říkal lži, neobtěžovalo by je to, stejně jako je neobtěžuje, když lháři jako Alex Jones a David Icke zvrací své nesmysly. Obtěžuje je to pouze proto, že říkám pravdu!  Jsme disidenti v diktatuře, mafiánském systému hrajícím si na «demokracii». Na svém blogu je odhaluji, tudíž jsme označeni k finančnímu zničení. Ano, drtí hospodaření dokonale legitimní, daně platící norsko-francouzské rodiny s třemi (brzy čtyřmi) malými dětmi, oficiálně bez důvodu…

Je ironií, že nepřátelé Evropy se odhalují sami díky svému chování a potvrzují vše, co já a i mnozí další o těchto genocidních maniacích říkáme. Ačkoliv je to pro mou rodinu a mě osobně katastrofa, jedná se o velké vítězství pro Pravdu  a tedy i  Evropu. Mnozí Evropané otevřou oči realitě, když uvidí, jak se tito lidé vůči nám chovají jen proto, že říkám na tomto blogu pravdu.

Spravedlnost zvítězí. Nebojím se. HailaR WôðanaR!

PS. Pokud  by můj blog náhle zmizel, hledejte nový na burzum.org.

Varg Vikernes
30. července 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: