Přejít k obsahu webu

Povolební shrnutí

Únor 3, 2018
by

Reklamy
komentáře 3 leave one →
 1. odjinud permalink
  Únor 18, 2018 19:50

  Je třeba si uvědomit, že všechny ty Zemanovy řeči o Židech a Izraeli jsou myšleny smrtelně vážně. Není to tak, že by je vedl jen proto, že by chtěl židovstvu kamsi vlézt. Ne, ne, on je má vskutku upřímně rád. Dokonce je tak drzý, že si i ve svém vítězném povolebním projevu neodpustil větu:“….A zdravím daleké i blízké…“ Ostatně, jedna z jeho knih se jmenuje Tahle země je naše. Ano, je jejich a Češi jim k tomu slouží jako stádo voličských volů.

 2. Jiří permalink
  Únor 10, 2018 15:38

  Bohužel to postihuje realitu. Zeman nemá pověst abstinenta, co pije jen Colalocovu limonádu a sám se s tím nikdy netajil. To u které voličské skupiny Pán Zemana bodoval. Názorně ukazují výsledky voleb v jednotlivých okrscích a sociologické průzkumy. Jenomže je nutné místo nadávek se smířit s tím, že výsledky jsou obrazem stavu a mínění ve společnosti. Ti kteří prohlašují o tom, že by někdo neměl mít volební právo. Jen mají strach z vývoje. Bojí se, že díky těmto voličům opět příjdeme o svobodu. Bojí se, že díky nim tu nastanou změny. Díky kterým přestzane být ČR dobrým místem pro život. Je potřeba pochopit motivaci lidí. Nikoliv druhé straně nasazovat „psí hlavu“.

 3. morgarath permalink
  Únor 7, 2018 19:08

  Už to tady padlo v minulosti od někoho, že by se sekce humor měla přejmenovat, protože všechno z toho je pravda. A jestli je to humorné, nebo děsivé, to už je na zvážení :-D

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: