Přejít k obsahu webu

Generační zrada

Leden 2, 2018
by

Jednou z nejčastějších zkušeností, kterou zažívám, když jsem s manželkou a dětmi venku, je, že  50-70 leté ženy vyjadřují opovržení vůči mé ženě a dětem. Tyto krátkovlasé a často rudovlasé ženy zjevně vyjadřují svou nenávist a hněv nad skutečností, že má manželka měla tu drzost, že nevyužila mnoha «svobod», za které ony  – feministické boomerky – tak tvrdě bojovaly. Místo toho si zvolila stát se tradiční manželkou a matkou. Tytéž ženy se rozzáří radostí, když uvidí  «multikulturní» děti, a rovněž to zřetelně vyjadřují. Jsou tak šťastné, když vidí ta malá hnědá dítka, s kudrnatými vlasy a tím vším.

Naštěstí tato skupina boomerek je jediná, kterou vídám takto reagovat. Starší ženy, mladší ženy a muži všeho věku, dokonce i boomeři (zvláště pokud jsou sami…), reagují naprosto jinak. Zjevně vyjadřují svou radost, když vidí mladé světlovlasou ženu s mnoha světlovlasými dětmi, a také nám říkají, jak si myslí, že jsou světlé vlasy a modré oči krásné. Zvláště starší ženy mou manželku často zastavují, aby jí řekli, že je skutečnou ženou.

Zdá se, že boomerky jsou zcela narušené, a to v tolika směrech, že boomeři jsou na první pohled lepší, ale i oni mají vážnou vadu: zdají se být hrozně  slabí, zbabělí a jednoduše bezpáteřní. Nikdy se nevyslovují vůči bezpráví. Nikdy nejdou proti vůli svých krátkovlasých antievropských manželek. Jen skloní hlavu a přijmou… všechno. Evropa upadá, ale oni nedělají nic, protože to jejich narušené manželky nechtějí.

Tyto boomery, jak rád tuto «generaci zrádců» nazývám, po druhé světové válce ve velké míře upláceli vládci Evropy, a dlouho nedělali nic, aby zabránili tomu, že se Evropy zmocní naši nejhorší nepřátelé. Přijímali jejich úplatky a chovali se takto:

 Hear_No_Evil,_Speak_No_Evil,_See_No_Evil

Pokud je pro vás koncept boomerů nový, seznamte se ním tady:

l4m5avx

Ne každý, komu je 50 až 70 je boomer, a ve východní Evropě je tento fenomén jistě do značné míry neznámý, nicméně velké množství z nich boomeři jsou. Myslí si, že ví vždy všechno nejlépe, ale ve skutečnosti jsou tou nejméně znalou a nejzbabělejší generací, co kdy kráčela po evropské půdě. Pro nás, kteří bojují za Evropu, neznamenají jen obrovský problém, ale možná jeden z největších problémů vůbec. Jsou našimi rodiči či prarodiči, nicméně aktivně sabotují naše snahy; obrazně řečeno nás střílejí do zad, zatímco se vrháme do boje s nepřítelem. Manipulují a snaží se nás co nejvíc ovládat, a zdá se, že to vždy dělají proto, aby nás zastavili v boji za Evropu. Dělají co mohou, aby nám vzali těch pár našich zdrojů, aby nás nahlašovali úřadům, když usoudí, že jsme se dopustili něčeho nelegálního, aby o nás za našimi zády rozhlašovali lži atd.

My, jejich děti a vnuci, se musíme vzmužit a napravit to, co tito zrádci zničili. Dlužíme to příštím generacím. Musíme učinit vše, co zmůžeme a využít všech legálních prostředků, které máme k dispozici.

Projevujte boomerům respekt, jenž zasluhují. V nejlepším případě jen nečinně stáli opodál, když  bylo našim nepřátelům dovoleno, aby Evropu rozložili zevnitř. Ignorujte, co říkají. Dělejte opak toho, co vám radí. Neprojevujte soucit; nechť zemřou sami sešlostí věkem v těch fantastických domovech důchodců, co si pro sebe postavili za náklady svých dětí. Dostanou, co zaslouží. HailaR WôðanaR!

Varg Vikernes
28. července 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: