Přejít k obsahu webu

Čarodějové ze země OZ

Listopad 6, 2017
by

Pozn překl.: Následující úvahu zveřejnil Varg jedenáct dní poté, co byl 16.7.2013 se svou manželkou zatčen ve svém domě a obviněn z terorismu. Reaguje v ní na to, co následovalo, a jaké mají tyto události příčiny. W.

Moje manželka a já jsem v těchto dnech poněkud rozčarovaní. Chtěli jsme se jen stát co nejvíce soběstačnými a zároveň být připraveni na nejhorší, nicméně… policie (z rozkazu «francouzských» politiků předstírajících, že existovalo spojení mezi mnou a jistým sionistickým ztracencem [míněn A. Breivik – pozn. překl.]) nám vyrazila dveře a zatkla nás, a z toho důvodu je nám oběma nyní zakázáno legálně vlastnit jakýkoliv druh zbraně. Jakmile jsme byli zproštění jakéhokoliv podezření, jen nám předali papír, v němž nám toto sdělovali. K tomu, aby to udělali, nepotřebovali žádné soudce, žádné důkazy čehokoliv, žádné námi spáchané zločiny, žádné výslechy či cokoliv. Prostě to udělali, protože má žena a já jsme byli bez jakéhokoliv legitimního důvodu zatčeni za terorismus. A co je možná vůbec nejhorší:  než to provedli, věděli, že nemají pro naše zatčení žádný legitimní důvod!

S politováním musím říci, že Orwellovo «1984» je tu. Žijeme v extrémně potlačujících diktaturách, které používají terror vůči vlastním občanům, jakožto prostředek k potlačení veškeré opozice; používají terror, aby  nám vzali odhodlání odporovat, používají policejní síly původně určené, aby nás chránili před jim podobnými zločinci, aby nás odzbrojili a obtěžovali, používají bankovní systém, aby nás zotročili, používají svou falešnou «demokracii», aby nás oklamali a my si mysleli, že mámě nějaký vliv, používají  zábavní průmysl a vzdělávací systém, aby nás rozptýlili a odvrátili svou pozornost od jejich zločinů a vymyli nám mozek. Použijí cokoliv, s čím mohou uspět, aby zajistili, že nás mohou vykořisťovat, dokud z nás nic nezbude. Dokud nebude Evropa mrtvá. Pak se přesunou ke své další oběti; na nového hostitele. A oni věří, že je to takto zcela v pořádku, jako by byli jakýsi «vyvolený lid» s od Boha daným právem zotročovat, prznit, mučit, zneužívat, zabíjet, okrádat, loupit a ničit na této planetě všechny ostatní…

Jednoduše cokoliv lze použít jako zbraň, tudíž o tuhle záležitost si nedělám starosti: budeme schopni se bránit jakkoli. Ani se po tom všem nebojím vyjadřovat své názory: jen mne  – a rovněž mnoho dalších – přesvědčili o tom, jak je to důležité. Zřejmě jsem řekl něco, co se jich dotklo. Zřejmě jsem řekl něco, co je vylekalo. Zřejmě jsou zranitelní a mají strach, když jsou odhaleni veřejnosti.
Myslím si, že to je vše, co potřebujeme, abychom je porazili; odhalit je! Říkat pravdu o nich a o tom, co dělají, a potom ztratí moc. Používají teror, abychom si mysleli, že mají úplnou kontrolu a všechnu moc, ale nemají. Pouze chtějí, abychom si to mysleli. Ve skutečnosti je policie, vojsko, mediální společnosti, vzdělávací systém a každá další státní instituce plná lidí, kteří  nesouhlasí  s nimi ani tím, co dělají, kteří sabotují je i to, co dělají, a kteří jen čekají na záminku, aby svrhli jejich prohnilé režimy  – jen za použití zákona, jenž je za jejich zločiny zatkne.
Oni to vědí, a proto se tak bojí těch, kteří o nich říkají pravdu. Jak jsem již dlouho činil já. Jak budu obratně činit, dokud dýchám. Přichází doba, kdy se budou muset zodpovídat za své zločiny před národy, na něž se přisáli. HailaR WôðanaR!
                                                                                                                                                                                                                                                                     Varg Vikernes
27. července 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

sdsd

Reklamy
No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: