Skip to content

O křesťanství

Březen 12, 2017
by

Křesťanství není, jaké bývalo kdysi. Začalo jako čistě židovská sekta – dodám, že jako jedna z mnoha – a skončilo jako řada spíše se odlišujících se náboženství. Např. Marcus Aurelius rané křesťany pronásledoval, protože existoval důkaz, že jsou kanibalové, že rituálně vraždí nevinné děti, dokonce kojence, a že jsou také zapleteni do řady dalších lstivých aktivit  – tak jako jiní Židé té doby.

Nezdá se, že dnešní křesťanství, jeho jakákoliv verze, má mnoho společného se zjevně kanibalským, děti vraždícím a dalšími způsoby tolik zločinným křesťanstvím starověku, takže co se stalo? Dnes se nám nic neříká o hrůzných zločinech raného křesťanství, a pokud ano, tak se zmiňují jen proto, aby se ospravedlnily nebo se předstíralo, že k nim vůbec nedošlo. 

Ježíš Kristus, jak ho popisuje kvazihistorie, byl, pokud vůbec existoval, buřič bojující proti římské okupaci Judeje, a v tomto světle je třeba na rané křesťany pohlížet. Křesťanství byla sekta, avšak více než cokoliv jiného se jednalo o hnutí odporu, bojující proti římské okupaci. Aktivity raných křesťanů v Římě se musí chápat v tomto světle. Zpočátku používali pro dosažení svých cílů  teror; vyhrožování Římanům, že budou snědeni, unášení a rituální obětování pohanských dětí atd. Byli formou  sicarii, tak jako mnoho dalších židovských skupin té doby.

Teroristické skupiny však potřebují členy, aby působily jako reálná hrozba pro své nepřátele, tudíž ranní křesťané začali verbovat; zpočátku jen mezi Židy, ale časem připustili i nežidy. Nejprve se museli obřezat, aby se uznali za členy, ale rovněž museli pojíst lidského masa a zabít neviňátko – aby se zajistilo, že pro ně nebude cesta zpět. Ano, jednali stejně jako dnes zločinecké gangy motorkářů a mafie; žádali, abyste spáchali vážný zločin, abyste byli uznáni za člena, aby se zajistila vaše věrnost. Pro kanibala či vraha dětí není v Evropě návratu. Kdokoliv páchá takové hrůzné zločiny, bude pro Evropu navždy ztracen. To přirozeně rovněž vysvětluje surové zacházení s ranými křesťany; když byli takto odhaleni, přišli o hlavu či je dokonce hodili lvům. Samozřejmě; byli to nejhorší zločinci; kanibalové a vrazi dětí.

Aby do této zločinné sekty nabrali nežidy, museli umět nabídnout něco, co pro ně bude zajímavé. Judaismus sám o sobě, ani boj za Judeu  nebyl pro evropské nežidy zajímavý, proto ranní křesťané začali přijímat různé evropské – římské  – symboly, ideály a zvyky. Nejprve ideu, že Ježíš byl evropským zasvěcencem, jak nasvědčovala jeho (symbolická) smrt a vzkříšení z říše smrti: jednalo se v té době o klasický přechodový rituál [česky]. Poté idea, že Ježíš byl božský, rovněž klasická evropská myšlenka. Časem přijali více a více z evropského náboženství, protože museli, aby úspěšně nabrali do své organizace Evropany. Rovněž ze stejného důvodu museli upustit od kanibalismu a vraždění dětí.

S evropskými členy mohli raní křesťané infiltrovat každou římskou instituci a, jak víme, na konci se jim to povedlo na nejvyšší úrovni. Svůj boj vyhráli, když se jim povedlo dostat svého zástupce na císařský stolec. Řím tak byl navždy ztracen, záhy poté se rozdrobil a padl.

Slýcháme, že pád Říma zapříčinily “barbarské” vpády, pravdou však je, že Řím hnil zevnitř díky práci raných křesťanů, kteří dělali co mohli, aby římskou říši zničili; terorem, pornografií  a dalšími perverzitami, otroctvím, lichvou atd. Pokud existoval nějaký typ podrývající aktivity či podnikání, byli v něm hojně zastoupeni raní křesťané. K “barbarskému” vpádu došlo jen proto, že ostatní národy Evropy, ještě nenakažené křesťanstvím, viděly, v co se Řím proměnil, když se vydal těmto raným křesťanům, a chtěly se proti tomu bránit  – stejně jako Skandinávci o stovky let později, ve vikinském období, kdy se křesťanská nákaza rozšířila.

Křesťanství se rozšířilo – právě jak se “barbaři” obávali – a zevnitř prolezlo hnilobou rovněž zbytek Evropy. Přinášela zkázu jedné evropské kultuře za druhou, jako duchovní mor. Jako poslední padla ve 14. století litevská kultura, či pokud chcete, v 18. či 19. století kultura Laponců.

Křesťanství se za léta nesmírně změnilo, protože se muselo přizpůsobit zvykům národů, které se snažilo zničit. Pokud by to neudělalo, nemělo by naději uspět. Pokud by nepřijalo pohanskou morálku, zvyky, obřady a tradice, bídně by selhal. Tudíž tak činilo a dnes tu máme křesťanství s  téměř výhradně evropským obsahem a jen nepatrnou částí z judaismu.  Evropské zvyky se v křesťanství neúmyslně zachovaly více, než jich bylo křesťanstvím zničeno.  v tomto smyslu křesťanství selhalo; jsme stále Evropany slavícími evropské svátky. Jule. Dušičky. Velikonoce. Na jaké si vzpomenete; všechno jsou to evropské svátky. Židé dnes mají odpor vůči křesťanství ne kvůli jeho původu, ale tomu, co se z něj stalo.  Není tím, čím zamýšleli, aby bylo. Neuspěli.

Ačkoliv křesťanství není tím, čím bylo zamýšleno, stále představuje internacionalismus a je vážnou hrozbou rozmanitosti na této planetě. Kvůli svému původu se stále používá jako nástroj k ničení nežidovských kultur.

Je možné, aby se Židé a muslimové a i další vrátili domů, avšak způsob, jak odstranit křesťanství z Evropy se vším všudy, je prostě zajistit, aby se budoucí generace místo toho vychovávaly jako praví Evropané. Až křesťané vymřou stářím, tak zmizí i křesťanství a jeho negativní vliv na Evropu. Budeme znovu svobodní. Zdraví. Nedotčení. Šťastní. Jak jsme bývali kdysi. HailaR WôðanaR!

Varg Vikernes
24. července 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Advertisements
komentáře 3 leave one →
 1. Červenec 19, 2017 18:15

  runnere, proč až příště, hned si zaříznout nemůžeme? A nějaký videjko z akce pro inspiraci by nebylo? :-)
  Každopádně zpráva pobavila, stejně jako čtenáře zde:
  https://www.obozrevatel.com/curious/24876-dnr-rassmeshila-set-istoriej-o-zhertvoprinoshenii-na-donbasse.htm

 2. Červenec 19, 2017 04:56

  Pohani na Ukrajině přinesli lidskou oběť Perunovi. Vydržte, hoši, příště si třeba budete moct nějakýho toho křesťana zaříznout i vy. Takhle to chcete, ne?

  http://www.hlavnespravy.sk/suboj-civilizacii-svate-knieza-vladimir-hodil-sochu-peruna-dnepra-ukrajinski-vojaci-na-donbase-zabili-jevgenija-ako-obetu-pohanskemu-bozikovi/1071628

 3. Roman permalink
  Březen 19, 2017 11:16

  ,,Až křesťané vymřou stářím, tak vymře i křesťanství a její negativní vliv na Evropu. Budeme znovu svobodní.“
  Tak tím si nejsem jist. Křesťanství to má na kahanku, ale je tady snaha importovat další okovy v podobě islámu. Klidné časy nás rozhodně nečekají. A ještě jsem zapomněl uvést snahy o globalizaci. Čeká nás urputný boj.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: