Přejít k obsahu webu

Ke kauze Slavíků

7 prosince, 2016
by

banga-vs-ortel

Obě písně k poslechu zde:

komentářů 8 leave one →
 1. uplnej vypatlanec permalink
  10 srpna, 2017 10:37

  Tak Ortel tu je trosku vylicenej jako hodny a mily kuci, taky by se urcite nasly udernejsi texty, ale souhlas, Bango je howado, kterej akorat svym odchodem ukazal, ze neni schopnej prijmout demokratickou a navic lidovou volbu. Ty woe a cena Fr. Kriegla to uz je uplnej ulet. Kriegl riskoval svou existenci narozdil vot toho hnupa Banga. Divna doba. Neposloucham ani jednoho, ale drzim palce Ortelu.

 2. Andreos permalink
  10 dubna, 2017 15:26

  https://www.novinky.cz/diskuse?id=481775&articleId=/kultura/434720-cenu-nadace-charty-77-dostane-banga-za-postoj-k-ortelovi.html&sectionId=4

  V téhle pošahané a nablblé společnosti, která je hodnotově a intelektuálně takovou podivnou kombinací Kocourkova a Blbákova, už mě to ani nepřekvapuje.

 3. Pagan permalink
  18 prosince, 2016 12:05

  Nevím,Ortel se mi zprotivil potom,co ho naverbovala sionistická SPD.Nejspíše ho asi zmanipulovali a on si myslel,že tam něco dokáže.Ale stejně mi to smrdí.

 4. Antonio Seruti permalink
  17 prosince, 2016 19:04

  Přijde čas a zakážou od B. Němcové „Babičku“. =/

 5. Andreos permalink
  8 prosince, 2016 11:19

  Také náš „umělec“ Ben Cristovao se v kauze projevil, jak jinak než s notnou dávkou politicky korektní hysterie:
  http://kultura.zpravy.idnes.cz/ben-cristovao-cesky-slavik-ddp-/hudba.aspx?c=A161128_143147_hudba_vha

  Je pro stav naší společnosti příznačné, že nás tady angolsko-český míšenec poučuje, co je fašismus a kádruje, kdo by měl a neměl dostávat ocenění. Na kauze se dobře ukázalo, že lidé z menšin a se míšenou identitou patří k nejhysteričtějším proponentům politicky korektního šílenství. Opravdu se nezdá, že by měl Ortel něco společného s neonacismem, podle té písničky jde jen o docela umírněný patriotismus a odpor k potlačování svobody slova kvůli dnešním „pokrokovým“ ideologickým dogmatům.
  Zde jedna jeho prudce inteligentní „písnička“, abychom věděli, co je dneska umění, co je dneska in:

  Ale je vcelku úspěšný, o tom není pochyb, zejména mezi naprosto vygumovanými náctiletými fanynkami, které nerozumí absolutně ničemu.
  Další důvod, proč je mi z této společnosti špatně a důkaz, že jako celek ji již zachránit nelze.

  Mimochodem mě vždycky fascinuje, jak všechny ostatní rasy se mohou na rasovém základě družit (včetně Cikánů u nás), a nikoho to vůbec nevzrušuje. Ale stačí, aby běloch jen zpíval trochu patrioticky a pronárodně, o rasové otázce se ani nezmíní a o podpoře neonacismu nemůže být řeči, a hned je oheň na střeše.

 6. 8 prosince, 2016 09:02

  Mně připadá neustálé předhazování (neo)nacismu vůči Ortelu poněkud mimo. Ty texty nejsou o hajlování či oslavování nacionálního socialismu, ale o pozitivním vztahu k vlasti a reálných obavách o její budoucnost. Jak ty texty zformulovat jinak, aby zůstal duch stejný a nikdo je takhle negativně neonálepkoval? To prostě nejde! Dospěli jsme totiž do bodu, kdy se hážou do jednoho pytle neonacismus, nacionalismus i národní hrdost a vlastenectví.

 7. Jiří permalink
  7 prosince, 2016 23:08

  Ve své podstatě není dobrý ani Ortel ani Gipsy. Ortel se jen veze na odporu vůdči přistěhovalcům a strachu z nich. Pokud bude mít Ortel problém s vydáváním desek. Tak jedině díky neonacistickému obsahu. Pokud by tam byl. Nacismus a neonacismus je jako lahev Vodky. Ten kdo si myslí, že jej ochrání před mrazem. Po jejím vypití sice přestane cítit zimu, prožije příjemné chvíle blaženého pocitu. Ale pak nepříliš příjemné vystřízlivění.

 8. wehrewolfer permalink
  7 prosince, 2016 07:22

  Poslouchám jak v dáli temný Banga zní………….

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: