Přejít k obsahu webu

Švédsko, země, kterou jsem znal (české titulky)

11 prosince, 2015
by
Imigrační šílenství, které se letos v Evropě rozproudilo v míře zatím nebývalé, se  dotkne schválením kvót na přerozdělování uprchlíků i naší republiky. Jedná se však o celé roky sílící proud lidí, již léta čeřící hladinu jinak veskrze poklidné Evropy, a tak nyní již můžeme jasně vidět, jak tito jedinci z etnicky, kulturně a nábožensky odlišných zemí mění tvář Evropy.

V zahraničí a zvláště Skandinávii mají s přistěhovalci zkušenost již desetiletí.  Tam se lze poučit, co v praxi znamená „přijímat“ a jaké znepokojivé důsledky to znamená. Důsledky, které můžeme téměř s jistotou očekávat i u nás, pokud se budeme řídit stejnou politikou, tj. takovou, co prosazuje Evropská komise. Na tento vliv imigrace na fungování společnosti zde chceme i dále pravidelně poukazovat.
Jestliže xenofobie je strach z neznáma, tak protiimigrační postoje naopak vycházejí ze zkušenosti, které mají s imigrací v zahraničí. Můžeme se poučit z chyb a vyvarovat se jich na základě informací, které máme k dispozici. Potřebné je to zvláště dnes, kdy Evropa na jednu stranu stále aktivněji podporuje válčení na Blízkém východě, a zároveň vlivem nezodpovědné imigrační politiky infiltruje z tamních zemí budoucí mstitele své sebevražedné politiky.
Titulky se na videu zapínají vpravo dole v Nastavení (ozubené kolečko)

komentáře 3 leave one →
 1. Bohuslav Svatoš permalink
  16 prosince, 2015 02:18

  Andreos: Peníze kazí charakter a blahobyt (bez samoregulačního mýtického kulturního rámce) funguje identicky. Dává totiž přežívat i přemnoha bezcenným kriplům, kteří, namnoží li se příliš, stávají se zhoubou blahobytu, který je zplodil. Naši civilizaci zformoval boj předchozích enerací o přežití a vědomí toho, že nic není zadarmo. Nyní jsme v době, která vytvořila generace, které boj o přežití neznají a žijí v pocitu, že jídlo a všechno to kolem je dáno jaksi samo sebou a není nutno o tyto věci bojovat.
  Stručně řečeno, dejte lidem např. Výmarskou republiku s její inflací, bídou, ponížením, lacinou prostitucí ve jménu přežití, a jejich mentální konstituce se bleskově změní z tolerantně ospalé a nihilisticky nasycené (to je náš současný problém) na hladovou netolerantně pragmatickou dravou sílu, která těm vyžraným pohodlným měšťáckým nihilistům vůkol natrhne řiti s prudce elementární silou.

 2. Andreos permalink
  14 prosince, 2015 17:56

  Trefný postřeh, sám si také myslím, že je dobré vidět celou imigrační katastrofu současnosti v širších souvislostech. Totiž především to, že imigrace z třetího světa přece není žádná novinka, na Západě probíhá už nějakých 50 let, u nás už přes 20 let. V posledních měsících jen celý problém vyeskaloval a zvýšil na tempu. Existuje však již dlouho, neobjevil se až nyní.

  Myslím, že to navozuje i hlubší úvahy. Bohužel je na tom všem vidět, že budoucnost nebude moc růžová. Naplno se ukazuje, že bílá rasa jako celek není schopna samu sebe zachránit – alespoň ne v současné podobě a počtech, bohužel. Vyhrocení imigračního maléru sice některým lidem o něco více otevřelo oči, ale kromě toho, že v některých zemích narostly o nějaká procenta preference protimigračním stranám, někde zavedli nějaké ty kontroly a tu a tam postavili nějaký plot, se však vcelku vzato nezměnilo a nezmění skoro nic. Možná v budoucnu ještě více odpor naroste, ale stále zde budou spory třeba mezi zastánci bílé rasy a univerzalistickými zastánci „západní kultury“ podporujícími integraci cizinců, což je ale to nejhorší, politicky korektní elity budou i nadále prosazovat svou – krátce – nějaký trvalý konsenzus k zastavení imigrace tu nebude; navíc časem sami přistěhovalci budou mít velkou volební sílu. I u nás je to s těmi kvótami trochu šaškárna. Jsem samozřejmě proti nim, ale nechápu, že jsou najednou lidé celí užaslí, že se nám sem má nastěhovat pár tisíc nebo desítek tisíc lidí – ale kde byli se svým pobouřením, když už sem přes dvacet let proudí masy cizinců – a dnes už je jich zde přes půl milionu. A co hrozba rychle se rozrůstající cikánské populace? Je vidět, že většina lidí je moc krátkozraká, omezená, pasivní, aby dokázala vidět tyto zásadní hrozby v širších souvislostech, do hloubky a dokázala být dostatečně prozíravá (do budoucnosti hledící). A k tomu zde máme politicky korektní, zbabělé a změkčilé elity. Smrtící kombinace.

  Myslím, že po zkušenosti letošního roku ohledně eskalace imigrace a naprosto nedostatečné reakce nejen našich elit (mnozí jejich příslušníci to samozřejmě dokonce podporují; Merkelové zřejmě na stará kolena poněkud přeskočilo, u nás pro změnu Dienstbier je ukázkový mimoň), ale i naprosto nedostačující reakce veřejnosti (aktuálně třeba nedělní neúspěch Národní fronty ve Francii) můžeme definitivně konstatovat, že záchrana bílé rasy jako celku je nemožná. To jsem si ostatně myslel už dříve; naposledy to bylo možné snad v 50. letech, tehdy se snad ještě dalo chabě doufat. Ale dnes lze těžko zachraňovat rasu, která dělá vše možné pro to, aby samu sebe zničila, nebo nanejvýš klade odpor, který je víc než chabý. A to i dnes, kdy letošní vyhrocení imigrační tsunami muselo snad již každému kromě těch největších fanatiků a hlupáků nade všechnu pochybnost objasnit, že imigrace z třetího světa je pro naši civilizaci a rasu naprosto smrtící, fatální hrozba, která zničí vše, čeho jsme my a naši předkové dosáhli, ba dokonce i naši samotnou genetickou identitu. Jediné, co je ještě možné a dosažitelné, je začít od píky s těmi bělochy, kteří o udržení vlastní krve a kultury mají zájem, na nic dalekosáhlejšího to nevypadá. Ale alespoň je to něco snad realistického, všechno kladoucí si vyšší cíle je dnes asi už jen zbytečné mrhání časem a silami. Třeba se v budoucnu nějaký bílý separatismus-survivalismus podaří zorganizovat a třeba i tím položit základy pro renesanci bílé rasy a její civilizace v budoucnosti. Jak se říká, naděje umírá poslední a i z malého se někdy může zrodit veliké.

 3. morgarath permalink
  11 prosince, 2015 12:56

  Ani se tomu nedivím, oni jsou tak zmagořeni, mají tak vymyté mozky multikulti, humanismem a dalšíma sračkama, že tohle je prostě logické vyústění tohoto vymývání mozků… Jen ať se dívají na to, jak jim znásilňují ženy a děti, třeba by se potom dokázali zamyslet nad tím, kde udělali chybu…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: