Skip to content

Hoddmîmirův háj

Duben 10, 2015
by

Moderní společnost, se všemi svými dobrými i špatnými aspekty,  (ano, má oba) se musí dříve či později zhroutit, pokud ne kvůli tíži celého zločinu, (dluhovému) otroctví, chudobě a bídě, kterou produkuje, tak kvůli tíži přelidnění a jiné sebedestrukce, kterou působí. Nejde o otázku, zda to způsobí či nezpůsobí globální a katastrofální krizi, či vlastně krize, ale kdy se tak stane. Mohli byste dokonce říci, že to takové krize již způsobuje; přibývá jich za ta léta s tak malou intenzitou a frekvencí , že jsme si již na ně zvykli a nereagujeme na ně tak silně, jak bychom při jejich objevení se měli.

1200-38

wfran08big

V určitý moment nás postupný úpadek evropské civilizace donutí k tomu, co lze nejlépe nazvat situací, kdy jde o přežití. Bude tak málo zákonnosti a pořádku, fungovat tak málo služeb, zločinnost bude tak vysoká a ekonomika tak špatná, že již nebudeme moci vést docela normální život, ale udělat, co jen budeme schopni, abychom přežili. Pokud žijete v městečku či městě, můžete se odtam buď co nejrychleji dostat pryč, nebo očekávat, že velice rychle nepřežijete…

Abyste přežili, potřebujete se připravit a zajistit co možná nejlépe svou soběstačnost. Můžete si zabalit nůž, vlněný koberec, kovovou nádobu na vodu, rozdělávač ohně a lano, pět nejdůležitějších věcí, které potřebujete, abyste zajistili své přežití osamotě v lesích alespoň na krátkou dobu, a snad dostatečně dlouhou na to, abyste se dostali do více venkovské oblasti, měli byste však začít tím, že se přičiníte o to, abyste se na venkově usadili.  Tam můžete nashromáždit zásoby jídla, pitné vody, paliva, baterií, léčiv atd., abyste přežili delší dobu, ale měli byste rovněž shromáždit zásobu (legálních!) zbraní/střeliva (ráže 12, .22 LR a .222 Remington by byla má volba *), rybářské náčiní a další věci, které vám umožní přežít, když vám dojde jídlo. Co je možná nejdůležitější; musíte zajistit, abyste u sebe vždy měli (čerstvá ekologická) semena k sadbě, abyste v budoucnu mohli pěstovat vlastní zeleninu, a měli byste mít vlastní slepice kvůli vejcím, a pokud můžete, tak pěstovat i králíky – na maso a taky  kvůli kožešině (na oblečení). Nakonec, ale v neposlední řadě, byste si mělůi zajistit dostatek nástrojů a knih «jak na to» pro každou možnou situaci; v budoucnu nebude žádný internet, který by vám pomohl! Měli byste si rovněž otestovat a vyzkoušet používat všechnu svou výbavu k přežití, ještě než ji budete potřebovat, abyste ji dovedli použít a použít přesně a správně, až to budete potřebovat.

*ráže 12 proto, že je tak všestranná. Lze ji použít téměř ke všemu (včetně lovu kanců či medvědů) .22 LR proto, že můžete nést spoustu střeliva (doslova tisíce nábojů), aniž by vás to zatížilo, a také proto, že je levná a může ji použít i vaše žena a děti, a .222 Remington proto, že je dostatečně silná, aby usmrtila kořist střední velikosti na střední vzdálenost – a dokonce i jelena, pokud dobře zacílíte. Tyto druhy střeliva lze také nejsnáze najít (např. skoro každá domácnost na francouzském venkově má kulovnici ráže 12 a .22 LR pušku),  takže pokud vám dojde střelivo, s největší pravděpodobností narazíte na někoho, kdo bude svolný s vámi vyměnit střelivo za něco, co budete moci nabídnout. Zbraně s tímto druhem střeliva jsou ve Francii dostupné téměř pro každého. Nakonec, pokud by se zákon náhodou zpřísnil, toto by byly poslední druhy zbraní, které budou zakázány – a jistě ty poslední, které vám zločinný režim vezme. Pokud vás bude přitahovat útočná puška s vojenským střelivem (můžete tak učinit rovněž, pokud chcete, a čekat rok na povolení), nemělo by vás překvapit, pokud přijde policie a vezme vám ji dřív, ještě než ji budete vůbec potřebovat.

Nepodceňujte sílu dobře umístěného .22 LR náboje; nejlevnějšího, nejlehčího a asi nejběžnějšího (tj. nejdosupnějšího) druhu střeliva na světě.

22_lr

Přistěhovalecká spodina se bude omezovat na města. Proč? Protože v divočině jsou bezmocní – většina z nich nikdy neopustila město či předměstí – a protože venkovská Francie je velmi rasistická a také ozbrojená loveckými puškami… Pokud přistěhovalci svá města opustí, pravděpodobně zaplatí, tak říkajíc, vysokou cenu. Tudíž venkov nebude příliš nebezpečný (a možná to může být v blízkosti měst velmi zábavné…) a měli byste se hlavně zaměřit na přípravu spolupráce s jinými dobrými Evropany, spíše než na izolaci od okolního světa a konflikt s těmi kolem vás.

Ideálně byste měli mít za sousedy ty, kteří jsou jako vy, nebo byste možná dokonce mohli žít ve vesnici tvořené pohanskými survivalisty, a pokud tomu tak bude, s vysokou pravděpodobností přežijete jakékoliv krize.

Pokud chcete bezpečnou budoucnost, doporučím vám studovat a učit se zvládnout dovednosti a řemesla, která by mohla být v budoucnosti nezbytná. Možná vydělávání koží, hrnčířství, kovářství, zemědělství se starými technikami, tesařství, zednictví, obuvnictví, bylinkářství atd. – a samozřejmě rybářství, lovectví, stopařství a chytání do pastí. Cokoliv, co vás může učinit přínosným pro vesnické společenství při pádu civilizace.

To nejdůležitější pro rozkvět ba i přežití společnosti je důvěra,  a jak víte, můžete skutečně důvěřovat jen těm, kteří jsou rasově jako vy; tj. těm, kteří mají DNA podobnou vaší. Tudíž nejdůležitější ze všeho je zajistit, aby vaše společenství bylo homogenní; dovolit do něj vstoupit jen Evropanům. Pomáhat vždy jen druhým Evropanům!

Až bouře pomine a přeživší Evropané uklidí tu špínu způsobenou boomery [generace babyboomu z let 1946-1964 – pozn. překl.] a jejich židovskými pány, my – oni – můžeme vybudovat novou a lepší Evropu; Evropu jen pro Evropany. Evropu s budoucností! Úkolem nás, jakožto dobrých pohanů, musí být zajistit přežití nejen evropské krve, ale rovněž evropské kultury, tradic, náboženství a ducha! HailaR WôðanaR!

assurance_happy_family_sunshineVarg Vikernes
9. června 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentářů 5 leave one →
 1. morgarath permalink
  Duben 11, 2015 13:13

  Wolf: tak to potom jo, i když je to fakt divný, tahat do lesa koberec :-D

  Jinak si taky nemyslím, že bychom byli tou „poslední generací před koncem světa“, no ale obávám se toho, že „něco“ se přece jen stane ještě v blízké době, přece jen, Amerika provokuje Rusko čím dál víc, pak je tady IS, v neposlední řadě taky „skvělá“ ekonomická situace, pokud nedojde ke kolapsu a zhroucení systému, tak alespoň k zhoršování životních podmínek, a bude dobré být připraven alespoň na to.

  S.S.K.: možná to vidíš až moc černě. Podle mě, pokud dojde k pádu civilizace, tak v prvních dnech lidé nebudou vědět, co se děje, lůza samozřejmě začne rabovat, přepadávat a vraždit lidi ( ostatně, jako to dělají již dnes). Prvních pár dní to bude ve městech opravdu peklo, lidi budou mít hlad, budou nervózní a rozzuření že nefunguje voda, elektřina ani plyn, a nikdo jim nejde na pomoc. Většina asi ne, ale tipuju že se jich hodně vyvraždí mezi sebou právě v prvních dnech tohoto chaosu, později vzniknou gangy a tlupy, co budou přepadávat a vraždit ostatní, kvůli jídlu, a až jim dojdou zásoby v obchodech a ve skladech, tak potom, značně prořídlí, se zaměří na venkov…

 2. S.S.K. permalink
  Duben 11, 2015 00:10

  Pěkně vymalovaná ale možná krátkozraká idylka. Až se to podělá, jak to nejen Varg předjímá, tak venkov se svými zdroji bude první okupovanou vysávanou resp zotročenou zónou. Miliony lidí začnou více méně organizovaně plenit a okupovat nejspolehlivější zdroj potravin, kterým je venkov a venkov jsa celkem atomizovanou entitou o max pár tisíci lidech = pár set bojeschopných jedinců na každou větší venkovskou enklávu ani ve snu neustojí nápor agresivních hord.
  Ta doba bude prostě nevypočitatelná. Dělat si naděje na to, že občas jednou dvakrát za tejden či za měsíc bude nutno pifnout pár dotěrných šmejdů a jinak bude klid na péči o pole případně lov ryb/zvěře, (která bude též plošně spolehlivě decimována hladovými davy) je mimo mísu. Nebude li k dispozici jednotná opravdu masivní kooperující dobře vyzbrojená komunita, která se včas připraví a zazálohuje si zdroje k přežití a obraně ne na dny a týdny ale na desítky let, tak je to o ničem.

 3. Duben 10, 2015 22:42

  Pro info, je tam v originále „wool carpet“ a „fire starter“.

 4. Duben 10, 2015 22:00

  Docela dobré. Jen ten časový horizont odhaduju jinak- my ještě nejsme ta generace, která zažije pád civilizace, tedy pád v popisovaném rozsahu.

 5. morgarath permalink
  Duben 10, 2015 20:46

  Skvělý článek! Velmi rasistický francouzský venkov, to zní dobře :-D

  Akorát ten vlněný koberec bych přeložil jako vlněnou deku, pokud to je v originále wool blanket, navíc, k čemu by mi byl v lese koberec. A rozdělávač ohně, většinou se tomu říká fire steel, nebo křesadlo…, a je to fakt skvělá věc, nezmokne jako sirky ani nedojde benzin jako v zapalovači.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: