Skip to content

Zločin z nenávisti

Březen 14, 2015
by

Marxisté a anarchisté – operující pod různými jmény jako «sociální demokraté», «socialisté» apod. – často tvrdí, že my – «hrozivá nacistická špína» – jsme tolik násilní, a vytvářejí dlouhé seznamy dokumentující naše zločiny z nenávisti.

Ve vězení jsem potkal několik tzv. skinheadů a samozřejmě jsme se podělili o pár historek. Byli ve vězení kvůli «zločinům z nenávisti» poté, co zbili nějaké členy pákistánského gangu dealerů drog či mládež z Blitzu (tj. marxistické a anarchistické extremisty), všichni však měli cosi společného; nikdo z nich bitku vlastně nezačal. Všichni se jen bránili, když byli napadeni pouze pro svůj  «nacionalistický» zjev nebo proto, že je extremisti identifikovali jako nacionalisty, a proto je napadli. Řekli mi, že kdykoli se jim nepodařilo se ubránit, byli prostě zmlácení, a často hospitalizovaní, a samozřejmě «norská»  policie nikdy nezahájila žádné vyšetřování ohledně okolností. Když se však úspěšně bránili, byli legálně zlomyslně persekuováni a vždycky skončili ve vězení za  «zločin z nenávisti ». Ó, a samozřejmě marxisté jejich «zločin z nenávisti » zaregistrovali a použili k zdokumentování toho, jak jsou nacionalisté («nacisté») násilní a nebezpeční.

Extremisté vyhledávají  konflikt s nacionalisty, a nehledě na to, co nacionalisté říkají či dělají, nemohou se ze situace dostat mírumilovně; když se o to pokusí, extremisti je napadnou.

Ve Francii jsme včera měli případ levicového aktivisty (tj. extremisty), který byl ubit skinheadským gangem. Nějak tak mám to tisk sdělil.  Židovský prezident Francie a židovský ministerský předseda rovněž veřejně vystoupili a nazvali to vraždou, a dokonce politickou vraždou (!), a volají po absolutním zákroku proti všem takovým hrozivým nacionalistickým skupinám. Všechny musejí být zakázány, říkají.

Francouzská televize ukázala svým divákům obrázek, jak «nacionalističtí skinheadi » vypadají.

timthumb

Ano, jak můžete vidět, ukázali zmanipulovanou fotku skupiny komunistů a anarchistů. Média nám znovu lžou.

OK… pak několik francouzských novin udělá rozhovor se svědky oné události a ukáže se, že mrtvý extremista patřil ke skupině «levicových aktivistů » (tj. extremistů) nosící boxerské rukavice (!), která šla na akci pořádanou v obchodě, kde se prodává oblečení značky oblíbené mezi nacionalisty ve Francii. Tam slovně uráželi a ohrožovali přítomné nacionalisty, kteří se vrátili zpátky do obchodu, aby se vyhnuli bitce s extremisty. Extremisti šli za nimi do obchodu, ale byli vyhozeni ostrahou, protože se chovali agresivně. Časem nacionalisté, tři muži a mladá žena, museli z obchodu odejít a poté byli čekajícími extremisty napadeni. Nacionalisté pak útočící extremisty zbili a nešťastnou náhodou přitom jednoho z nich zabili – aniž by při obraně použili jakékoliv zbraně. Všichni svědkové potvrzují verzi nacionalistů, včetně ostrahy, která extremisty vyhodila. «Ubohá» oběť této «politické vraždy» je policii známa díky podobně násilnému chování již z dřívějška. Policie rovněž byla na místě o 15 minut dříve a potvrzuje, že vše bylo v pořádku, nacionalisté se chovali vzorně a nebyly žádné problémy.

Teď posuďte to, co jste právě četli, a podívejte se, co o této události říkají na Russia Today:

Jinými slovy; Russia Today není o nic lepší než jiná masmédia. Ani oni nejsou nic než ulhaná prasata. Mohu dodat, že “tisíce” protestujících byla ve skutečnosti mnohem menší skupinka. Většina Francouzů rozumí, co se v tomto případě vlastně děje.

Jó, a kdyby extremisti zabili nacionalistu, nikdy bychom se o takovém případě nedozvěděli na prvním místě. Nikdy se o tom nedozvídáme.

Drazí čtenáři. Když čtete nebo slyšíte o «nacionalistických extremistech » či «nacistech» napadajících jiné, když slyšíte o «zločinu z nenávisti », když slyšíte o teroru a nenávisti  «pravicových extremistů », vidíte ve skutečnosti toto: lži, lži a další lži.

To oni jsou extremisté, oni jsou ti, kdo napadají nás, oni jsou ti, co nenávidí (a nenávidí Evropu), oni jsou ti, kterých bychom se měli bát! Oni jsou ti, kdo používají teror a lži pro dosažení svých cílů!

Levicoví extremisté tvoří jen malou část našich národů a vládnou prostřednictvím soužení, teroru, lží a hrozeb, a evropské národy se jednou proti jejich vládě vzepřou, ale do té doby se ujistěte, že nepřekračujete zákon, ani nejednáte proti nám. Národy Evropy se probouzejí do reality a naším úkolem je udělat, co je v našich silách, abychom jim pomohli se probudit. HailaR WôðanaR! 

Varg Vikernes
6. června 2013
přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
One Comment leave one →
  1. teil2 permalink
    Březen 15, 2015 01:00

    Je celkem symbolicky příznačné, že nacionalisté nacházejí svůj protiklad zrovna v marxistech a anarchistech. Jakoby s nimi zůstali vězet uvnitř dnešního režimu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: