Skip to content

Sovětské Norsko

Leden 18, 2015
by

Nacionalismus se v Norsku pěstuje až k extrému. Slavíme Den konstituce (17. května) jako nikdo (a bez vojenských přehlídek!), každá potravina z Norska je v obchodě ozdobena norskými vlajkami, zmiňujeme na jídle otevřeně «norskou kvalitu»,  v obchodech s potravinami máme plakáty, jenž nám říkají, že  «mrkev je norská specialita » (?!), jsme nejbohatší, nejlepší lyžaři, Norsko je nejlepší země na světě, jsme v mezinárodním měřítku tak důležití, šíříme mír na světě, atd. atd. atd.  Jó, a to není «nacionalismus», to jsou prostě fakta

Běžné norské cukroví:

slik-lager-du-en-vellykket-17-mai

17-mai-045

???????????????????????????????

img_4459

Jak víme, ne všichni jedinci žijící v Norsku jsou dost chytří, takže zde byla přidána norská vlaječka pro případ, že patříte k nim a nedošlo vám, že tyto dorty se mají podobat norským vlajkám

17-mai_-kake_

Takže, tohle všechno – krom toho, že je to samozřejmě směšné – je skutečně velmi divné, když uvážíte skutečnost, že norská vláda je a většinu doby od roku 1945 byla marxistická. Proč by, proboha, marxistická vláda prosazovala to, co je vlastně (jakousi divnou formou) nacionalismu?

Norské ovce poslušně pochodují v zástupu na Den konstituce:

yzrkrhr7th7qyxsk1g7ktai59dng3vh64pw_wdpub3pg

Marxisté chápou, že norský lid je vlastně velmi nacionalistický (takových je většina evropských národů), a proto vytvořili zcela bezzubý a impotentní «nacionalismus», aby uspokojili zjevně nacionalistické potřeby norských lidí. Dělají to hlavně proto, aby zajistili, že žádní Norové necítí potřebu skutečného nacionalismu.

Tento marxistický «nacionalismus» je přirozeně zvyk navržený tak, aby zahrnul druhé, takže pokud např. pocházíte z Afriky nebo Asie a chcete být akceptován jako pravý Nor, musíte jednoduše nosit tradiční «norské» oblečení, sledovat v televizi lyžařské soutěže, jíst norské jídlo, volit (!?), mluvit nějak norsky, oslavovat židovského lokaje loutkového krále a tak dále.  Pokud to děláte, jste pravým Norem, nehledě na to, jak jste snědý, a Norové vás budou (nebo dle marxistů by alespoň měli) milovat.

Ach, jsme tak hrdí, že jsme Norové:

468_17_mai_2008_hva_skjer

«Norští» marxisté nejen odstranili ze svého «nacionalismu» rasový koncept, rovněž přijali a zahrnuli do něj jako součást konceptu pacifismus, vyjednávání za každou cenu, diplomacii, zahraniční pomoc a tak dále. Norové tyto věci dělají, protože jsme tak dobří, protože je naším zvykem tak konat, a Norové na to prý jsou hrdí. «Být dobrým je typicky norské», jak kdysi řekl jeden norský ministerský předseda.

Úspěšně integrovaní “Norové přistěhovaleckého původu”:

innvandrer_med_bunad_og_norsk_flagg_articleimage

bunad1xart858

Pokud se jako Nor stanete skutečným nacionalistou a chcete např. chránit norskou kulturu, namísto nesmyslu, který za norskou kulturu vydávají, pak budete označen za neonacistu a tajná policie navštíví vás, vaše rodiče, pokud jste mladý, vaši školu, vašeho zaměstnavatele a další, aby je všechny «přesvědčila», abyste «si přestali ničit život tím neonacistickým nesmyslem». Aby vás dostali zpátky na trať…

“Norka přistěhovaleckého původuobohacující  naši kulturu, v tomto případě přispěním k “našim” (tj. převážně francouzským…) tradičním šatům:

1024533-9-1305707692970

Nacionalismus je tedy v Norsku jen zdánlivě velice silný, ve skutečnosti není. Máte dovoleno být hrdí na své norské dědictví, ale jen proto, že předstírají, že podstatou našeho norského dědictví je marxistický extremismus a kulturní sebevražda – a máte dovoleno být hrdý, jen aby se zajistilo, že nebudete cítit potřebu být hrdý na své skutečné dědictví…

Vikingové vzdorovali požidovštění Skandinávie. Ôðinn & Þôrr. Technologie lodí. Mytologie. Architektura. Bylinkářství. Severská krev. Plavé vlasy. Modré oči. Světlá kůže. Silné končetiny & záda. Poctivost. Ústní tradice. Mečířství. Staronorština. Hudba. Poezie. Menhiry. Čest! Nic z toho oni nechtějí!

“Norská” ministryně  (islámské?) kultury (ale nemá na sobě tradiční norské šaty!!!!):

sz2120b5680

Ach, teď už se nám líbí, že? Teď je očividně Norka… přesně jak říkají marxisté; my jsme NEJLEPŠÍ, i pokud jde o “integraci”! 

annemor-larsen0172-j-23

Já však chci jen to, a nic z jejich marxismu, judaismu/křesťanství, feminismu, pacifismu atd.! Ať žije Norsko a rovněž všechny další evropské národy! Společně stojíme; rozděleni všichni padneme! HailaR WôðanaR!

P.S. Když píšu o sovětském Norsku, vždycky zapomenu … téma je tak obrovské, je toho tolik co říct a já končím tím, že řeknu příliš mnoho nebo příliš málo. Doufám, že tentokrát to dopadlo dobře.

Jak vypadají Norové doopravdy (na sobě samozřejmě maskování ve vzoru dubových listů…):

img_7576

Varg Vikernes

22. května 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentářů 22 leave one →
 1. Pagan permalink
  Březen 3, 2015 11:14

  To,co Varg nazývá marxismem,je neomarxismus a neoliberalismus,to co nazývá nacionalismem,je zase výkřikem do tmy.I do té rasově černé tmy :D I Marx se vymezoval vůči ortodoxním židům a upozorňoval na vyspělost Západu.To je ale jiná věc-hlavně že má Varg Norskou vlajku na dortu a straší komunismem,ale problém,jako moderní,přetechnizovaná společnost a vliv jednotlivce,jakožto že každý jedinec by měl sám začít něco dělat mu starosti nedělá.A co se týče Norů,ti se dost vymezují vůči jiným rasám a národům,takže v tom problém nevidím.Mimochodem zase překrucování faktů-někteří Vikingové se hodně podíleli na pokřesťanšťování germánských Pohanů.Například Harald Hadrada,Vinkund a další.Snad jediný agresivnější bojovník proti křesťanstvu byl Turgeis.Taková byla i doba,byla bída,snesvářené kmeny a křesťané toho využili.

 2. Andreos permalink
  Únor 28, 2015 22:18

  To je opravdu velice trefný příspěvek, co jde až k jádru pudla. Ano, bohužel je tomu dnes tak, že mnozí lidé si spletli skutečný nacionalismus či obecněji uvědomění svých kořenů, původu a identity s kramařením s různými symboly, hesly, „hodnotami“ apod. Tak vlastenectví u mnohých zdegenerovalo v jakousi povrchní frašku a taškařici.

  Prvotní je pro udržení jakékoli civilizace samozřejmě rasová, genetická identita a z toho plynoucí vlohy, úroveň inteligence, mentalita – a nakonec i obecné kulturní rysy dané společnosti. Základ konkrétní kultury tedy samozřejmě nespočívá ve vnějších nepodstatných cetkách jako vlajka, hymna, státní znaky, ani v nějakých patetických ceremoniálech, pochodech atd. Spočívá v tom, jací jsme jako unikátní biologická skupina, v našem nitru, v naší krvi, v tom, s čím se pevně a nezměnitelně rodíme a umíráme. Ani ony mnohými zdůrazňované hodnoty, kultura atd. nejsou něčím náhodně či autonomně vzniklým a existujícím, i ony do značné míry vyvstávají právě z našich vrozených povahových rysů, temperamentu, úrovně inteligence.

  Je samozřejmě otázkou, co jaké míry je onen destruktivní trend výsledkem nějakých cílených snah nasměrovat naše vlastenectví impotentním směrem a tím de facto zlikvidovat, a do jaké míry jde o spontánně vzniklou naivitu. U neomarxistů a obecně politických korektníků může skutečně jít o vědomý záměr – ale u mnohých z nich i o bezmyšlenkovitou naivitu – pro ně je nakonec takovýto „nacionalismus“ přijatelný, neboť jde vlastně jen o prázdnou skořápku s pestrou vnější fasádou vlajek, ceremoniálů, a proklamovaného vlastenectví (které je ovšem v tomto případě jen prázdným pojmem bez obsahu) apod., pod níž není žádné skutečné vyznávání vlastní identity v pravém slova smyslu a pod tímto pozlátkem si tedy mohou nerušeně vařit svou polívčičku multikulturalismu, multirasovosti, bezbřehé tolerance, humanity, všelidského kosmopolitismu, rostoucí imigrace, míšení a mizení bílé rasy i s její skutečnou identitou a hlubšími kulturními hodnotami.
  Bohužel však nakonec v jistém smyslu tomuto bludu podlehli i mnozí zastánci Západu, naivní a zmanipulovaní dnešním zcela „bezrasovým“ a barvoslepým myšlenkovým paradigmatem. To jsou ti, kteří sice odmítají onu povrchní taškařici vlajek, hesel apod., avšak Západ hájí pouze jako kulturu s určitými hodnotami, systémem apod., přičemž si neuvědomují, že to všechno vzniklo především díky vrozeným vlohám bílé rasy.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: