Skip to content

Agresivita

Říjen 8, 2014
by

Bavíme se o bojových uměních, sebeobraně, odpovědi na útok atd.  Mám v této oblasti jistou zkušenost, a ačkoliv jsem si jistý, že druzí ví o tomto tématu mnohem více než já a jsou mnohem schopnější bojovníci než já, podělím se o radu. Bez obav mne opravujte a komentujte, přidávejte rady níže v komentářích.

Především si myslím, že je třeba v této souvislosti zdůraznit jednu věc; nezáleží, jak schopní, velcí, silní a zkušení jako bojovníci jste, to, díky čemu pravděpodobně v boji zvítězíte, je agresivita! Schopnost zaútočit a pokračovat v útoku až do vítězství v boji je prostě nesmírně důležitá. Ignorujte bolest a zranění a prostě se ujistěte, že tím nejbrutálnějším možným způsobem způsobujete bolest a zranění svému soupeři, než způsobuje on vám – a pokud jste agresivní, s největší pravděpodobností to dokážete. Nikdy nepřipusťte porážku ani myšlenkou. Zápas nekončí, dokud jste vy nezvítězili! O svá zranění se můžete starat, až  v boji zvítězíte.

Být agresivní rovněž znamená, že nečekáte, až vás ten druhý zasáhne; když vidíte, že nastává problém,  chopíte se iniciativy – a učiníte tak agresivně. To z vás udělá vítěze. Nezáleží, jak schopný, velký, silný a zkušený jakožto bojovník je váš soupeř, nebude schopen udržet se na nohou, pokud ho udeříte pěstí, nebo ho několikrát zasáhnete loktem do spánku, nosu nebo čelisti. Ignorujte zbytek jeho těla; zaměřte všechnu svou agresivitu na jeho hlavu! V pouličních bitkách obvykle ten, kdo první udeří pěstí, vyhrává celý boj – protože je pravděpodobně nejagresivnější ze všech.

Je toho mnohem více, co lze v této souvislosti říci, ale domnívám se, že jsem jasně vysvětlil, co mám na mysli; agresivita je klíčem k úspěchu! Znamená to, že agresivitu musíme pěstovat, v sobě, svých dětech a dokonce i našich manželkách. Učte sebe i je reagovat na nebezpečí, a třeba jen hrozící nebezpečí, agresivně!

Pokud se evropská mládež nestane agresivnější, než je dnes, bude Evropa ztracena. Agresivita je klíčem k úspěchu nejen pro jednotlivce při pěstním souboji, ale pro Evropu jako celek!

Udeřte první, ptejte se až pak. Pokud jste na pochybách; zaútočte! Raději být v bezpečí, než litovat. HailaR WôðanaR!
Související příspěvky zde, zde [česky] a zde [česky]!

Varg Vikernes

18. května 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentářů 6 leave one →
 1. Říjen 13, 2014 18:57

  morgarath: Jasně, ale moje premisa platí i v bezbarevným podání. Preventivní útok soudy prostě posoudí jako útok. Když navíc sejmeš negra, přibyde pochopitelně rasová motivace a bude to horší. Což je pochopitelně píčovina v případě cikána, ten je stejný rasy, jen jinýho etnika. Ale to je pod rozlišovací schopnosti vysokovzdělanejch soudců.

 2. morgarath permalink
  Říjen 12, 2014 16:17

  Varg, B.S. – souhlas.
  Můj názor – ta potlačována agresivita se někde projevit musí, jen je prostě škoda, že se chuligáni bojující za svůj klub nepostaví v boji za svou vlast. A tím nemyslím jen vrhání dlažebních kostek na demonstracích…
  vonrammstein – taky záleží na barvě pleti onoho útočníka, kterému se postavíš na odpor ale je to tak, jak říkáš…

 3. Frostík permalink
  Říjen 12, 2014 10:46

  Ono to není v přímo v blahobytu. Jde přímo o postoj jednotlivce a jeho vnímání světa. Většina jsou psi, co pro plnou misku žrádla, nevnímají řetěz u boudy. Pro boj, je to velké omezení.

 4. Muj názor permalink
  Říjen 11, 2014 14:19

  V evropské mládeži je ještě dost agresivity až kolikrát je to na škodu. viz fotbaloví hooligens, hospodští a diskotékoví rváči,skinheads atd. atd.

 5. Říjen 9, 2014 18:05

  Já tě nevim, Vargu. U nás soudy často posuzujou i klasickou nutnou obranu pomalu jako vražednej útok. Pokud zaútočíš preventivně první, máš to prakticky jistý.

 6. B.S. permalink
  Říjen 9, 2014 00:50

  To je svatá pravda. Na útok je nutno reagovat silnějším protiútokem. Jinak k evropské mládeži nutno podotknout, že její schopnost sebeobrany je anulována blahobytem. I dravé šelmy s plnými bříšky jsou krotké jako beránci, a stejně tak je nasycená a momentálními sociálními jistotami blazeovaná evropská (nejen) mládež krotká a lhostejně tolerantní k akutním hrozbám. Hrozbám, které se s blaženě naditým panděrem a mediálně vymytým mozkem snadno vytěsňují a ignorují.
  Prameny které vykládají ztrátu schopnosti sebeobrany západní civilizace jako výhradně ideologickou záležitost – oblíbený semitský ideologický jed stručně řečeno – opomíjejí zásadní fakt, kterým je blahobyt. Blahobyt a podřízení se jeho diktátu je tím jedem, který dělá ze silných agilních dravců lhostejně apaticky bezbranné žoky sádla, které budou sežrány relativně slabšími predátory.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: