Skip to content

O zítřku

Duben 20, 2014
by

Nejprve něco hudby k navození nálady.

Již víme, že svět, ve kterém žijeme, se neubírá, ale řítí dobrovolně do propasti v opojení spotřebním zbožím a zábavou. Tak jak můžeme splatit dluh, dělat správné věci a místo aktuálního přežívání – zatímco odpad lidstva (tj. drtivá většina) skočí přes útes a rozdrtí se o ostré skály dole?

Jednou z nejdůležitějších vlastností, kterou máme, je naše krev. Pokud vše ostatní padne, opravdu nezáleží na jak dlouho, pokud zůstane naše krev nedotčena. Možná si myslíte, že zde mluvím o rasové čistotě, a to určitě ano, ale vlastně jsem mluvil především o individuální lidské kvalitě. Pokud se svět spláchne do kanálu, vám se v  každém případě může dařit, pokud máte bystrou mysl a dobrý zdravotní stav – a stejně tak zdravého partnera, aby se stal otcem či porodil vaše rovněž zdravé děti.

Jak dosáhnout dobrého zdraví:

I) Žádné očkování. To pouze zničí váš imunitní systém a zanechá vás jako zlomenou lidskou bytost.

II) Nejezte potraviny s konzervanty, s barvivy na hliníkové bázi, nebo obsahující jiné jedy. Kupujte potraviny přímo od výrobců – a pouze od ekologických a malých farmářů. Nikdy nejezte „průmyslové“ potraviny.

III) Používejte své tělo, jak zamýšlela příroda. Nezvedejte činky. Místo toho pracujte a hodně choďte. Pokud chcete posilovat, používejte své tělo jako závaží: kliky, shyby, sedy-lehy atd.

IV) Neobklopujte se mnoha plastovými předměty nebo natřenými zdmi. Otravují vzduch, který dýcháte…

V) Žijte v domě postaveného z masivního dřeva nebo přírodních kamenů. Lepidlo (základ většiny ostatních materiálů) otravuje vzduch, který dýcháte…

VI) Žijte ve venkovském prostředí, kde se nepoužívá mnoho pesticidů.

VII) Žijte jednoduchým životem, s takovým minimem moderních „zlepšováků“, jak je to jen možné.

Jak dosáhnout bystrou mysl:

I) Držte se dál od škol a vypněte své televizory (ve skutečnosti: vyhoďte televizi do odpadků, kam patří). Ignorujte vše, co vláda říká, abyste dělali, nebo lépe: přejděte do opozice! Už to nejsou naši přátelé.

II) Držte se dál od univerzit. Jsou to indoktrinačními tábory, určené k přeměně posledního kousku odporu, který jste si vůči jejím lžím v sobě možná zachovali po celou tu dobu strávenou ve škole.

III) Čtěte o stoicismu a naučte se ho pochopit.

IV) Vždy si vybírejte nejtěžší a nejobtížnější cestu k dosažení vašeho cíle: naučíte se tak mnohem víc.

V) Žijte na místě, kde můžete v noci pozorovat hvězdy.

VI) Buďte samoukem, když můžete (a většinu času můžete).

VII) Znejte své pohlaví a nesnažte se být něco, co nejste (a všechny feministky by si měly přečíst tuto radu alespoň několikrát…).

Jak mít děti hodné života:

I) Mějte partnera, který vypadá jako vy (tj. kdo je ze stejného poddruhu).

II) Mějte partnera s dobrými přirozenými (!) zuby, pěknou přirozenou pokožkou a krásnými přirozenými vlasy. Zuby, pokožka a vlasy vypovídají hodně o celkovém zdravotním stavu člověka a taky o jeho/její genetické výbavě.

III) Mějte ženu, která nebrala antikoncepční pilulky, když si vás vyhlédla: pilulky ničí její schopnost říct, zda jste či nejste pro ni dobrým partnerem (tj. jestli geneticky dobře ladíte). Ženy „na prášcích“ jsou v podstatě jako netopýři bez radaru. Nemají žádné vodítko  a opakovaně „narážejí“ do čehokoliv a kohokoliv… (*fuj*). Pokud jste žena, vysaďte prášky co nejdříve – a pokud to neuděláte, patříte do davu, jenž se řítí do propasti!

IV) Mějte partnera, který přirozeně dobře voní. Pokud on/ona toto splňuje, budete dobře geneticky ladit. Poznámka – toto neplatí pro ženy na prášcích nebo pro ty, kdo používají nějakou jinou podobnou ochranu. viz. III).

V) Mějte partnera, co nekouří. Pokud on/ona má slabou povahu, vaše děti toto mohou zdědit. To samé se samozřejmě týká zneužívání drog a alkoholu.

VI) Pokud muž hledá ženskou a krásnou manželku, pokud žena hledá mužného, odvážného a houževnatého manžela.

Mohl bych přidat více příkladů, ale myslím, že si dokážete udělat obrázek.

Většina lidstva se spláchne do kanálu, jak říkáme, dobrá, nechte je… Jen se ujistěte, že je nenásledujete. Na zbytku lidstva opravdu nezáleží. Nechte je. Pokud chtějí žít v kanálech, namačkáni v klecích spolu se všema kreaturama, tak fajn: nechte je. Ale ujistěte se, že vy nechcete! Pokud se chtějí vystavit všem zkaženostem a degeneraci, co náš svět nabízí, tak fajn: nechte je! Jen se ujistěte, že se nevystavujete témuž! Pokud chtějí degradovat sami sebe a změnit jejich příbuzné v podlidské slabochy, tak fajn: nechte je! Jen se ujistěte, že děláte pravý opak! Pokud se chtějí stát nebo zůstat lidským dobytkem, tak fajn: nechte je! Jen se ujistěte, že se neměníte také ani nezůstáváte týmiž.

Budoucnost evropské většiny:

emilie-the-most-precious-handicapped-girl-painterartist-fins-husband-maestro

robert-lenkiewicz

PS: Nezoufejte. Oni nemohou přežít blížící se pád civilizace. Očekávám, že nalezneme jejich kosti nahromaděné v troskách, jež bývaly městy…

Špínu z našeho světa smyje přílivová vlna a můžeme s tím bojovat, pokud chceme, ale pokud budeme, budeme ztraceni. Přílivová vlna nás pak jednoduše rozdrtí, roztříští nás o zdi a zničí nás předtím, než spláchne naše mrtvá těla zpět do obrovského biblického moře degenerace, odkud to všechno vzešlo. Místo toho bychom mohli udělat pár kroků vzhůru do kopce a tam sedět v klidu a míru, dokud nebude po všem. Dole zbydou pouze opuštěné trosky zdevastované přílivovou vlnou, ale co? Máme svou evropskou krev neporušenou a můžeme proto začít kdykoliv znova. Žádný problém. Neukápnu ani slzu pro tuto moderní Sodomu. Svět se stane lepším místem, až padne. (*tfuj*)

HailaR WodanaR!

Budoucnost evropské menšiny (tj. Přeživší přicházejícího blížícího se Pádu civilizace)!

2-romes-enemies-ii-gallic-and-british-celts1-preview                                                                                      ivana_kupala
vikingwarrior

Varg Vikernes

ze stránek www.thuleanperspective.com přeložil Morgarath

Reklamy
komentáře 2 leave one →
 1. Her permalink
  Duben 20, 2014 21:13

  Za jisté konstelace povahy a situace není na škodu se vystavovat např. zkaženostem a degeneraci- člověk si může dovolit všechno, čeho je schopen se okamžitě vzdát, pokud se k tomu rozhodne. Teoreticky může být takový člověk zcela ponořen do toho největšího hnusu a přitom se v něm neztratí a naopak z něho vychází posílen.
  Z dlooouhodobého hlediska má Varg potenciál dojít k podobným specifickým metodám; soudím tak podle toho, že si pěstuje ten správný druh odstupu („nechte je“).

 2. morgarath permalink
  Duben 20, 2014 20:27

  Jo v opojení spotřebním zbožím a zábavou… A já si lámal hlavu jak tu první větu přeložit :-D:-D

  Díky za zveřejnění Wolfe;-)

  HailaR WodanaR!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: