Skip to content

Rytmus vesmíru

Únor 20, 2014
by

Obecně přemýšlíme o změnách v přírodě jako o změnách, ale když se např. mění roční období, tak se ve skutečnosti o změnu nejedná, protože se po nějaké době zase vrací zpět. Takže ve skutečnosti proběhla změna velmi malá nebo ani žádná  (podstatná) neproběhla. Domnívám se, že spíše než změna bychom to měli nazývat rytmus. V jistém smyslu ve vesmíru žádné změny nejsou, pouze rytmy.

Doby ledové přicházejí a taky odcházejí; trvají asi 100,000 let, nebo možná 120,000 let, a potom skončí a zanechávají po sobě na 10,000 nebo 12,000 let teplé období. V dlouhodobém měřítku se ani zde nejedná o změnu, pouze rytmus. Nyní žijeme na konci teplého období a vědci samozřejmě věří, že klimatické změny jsou následkem lidské aktivity, ale nejsou; vstupujeme do nové doby ledové, která pokryje celou severní Evropu ledovci, a klimatické změny, jimiž jsme dnes svědky, jsou tomu předehrou. Člověk nemá nad klimatem žádnou moc.

Lesy rovněž přichází a odchází; ledovce důkladně očistí zemi na severu Evropy, a až ustoupí, zanechají po sobě pláně, které se nakonec znovu stanou lesy. Pak se lesy změní; např. z březových lesů se stanou dubové a konečně jehličnaté. Poté se vrací doba ledová a vidíme, že se celý proces znovu opakuje. Bez nějaké skutečné změny. Vše se vrací ke své původní formě a stavu. Ve skutečnosti se nic nezměnilo celé miliony let… V jistém smyslu jsme chyceni ve smyčce a nedokážeme se z ní osvobodit.

Změna v našem vesmíru je ve skutečnosti jen rytmus. Toto pravidlo má nicméně jednu výjimku; život. Různé živé bytosti se mění díky mikroevoluci, nebo se mění, ne kvůli tomu, že «mutují», jak tvrdí seriozně mylná teorie o makroevoluci, ale protože se mísí s jinými druhy, jak tvrdila má manželka, a tak příležitostně rodí nové druhy. Nové formy života.

Lidstvo je živá entita, tvořená třemi různými druhy (Afrikánci [Homo sapiens], Asijci [Denisova] a Evropany [Homo Neanderthalensis]), každý tvořený z různých poddruhů (alias ras) a každý z nich více či méně smísený s dvěma dalšími lidskými druhy. Moderní lidské druhy a rasy lze nejlépe popsat jako omyly přírody, v tom smyslu, že jejich stvoření se událo jakožto degradace původního člověka. Původně nejspíše existoval pouze  jeden lidský druh, ale jedinci z tohoto druhu se z nějakého důvodu smísili s jinými tvory a zplodili hrůzné a groteskní tvory jako šimpanze, gorily apod., a ještě později se jiné lidské bytosti znovu smísili s těmito tvory a zplodili ještě hrozivější tvory jako černochy a australské domorodce; kanibalské, kruté, hloupé, zlomyslné a ničivé tvory bez žádné hodnoty pro vesmír. Omyly. Hříčky přírody.

“Prvotní hřích”, o němž můžeme číst v Bibli, pokud jsme se kdy obtěžovali tak činit, je nejspíše odkazem na mísení druhů, kdy se božský člověk smísil s pozemskými tvory a zplodil moderního člověka; defektní stvoření, neschopné se tohoto “prvotního hříchu ” zbavit, protože spočívá v jeho krvi. “Defekt” se předává další generaci. Žádný “spasitel” ani “Bůh” nás před tím přirozeně nemůže zachránit; to můžeme jen my; prostřednictvím eugeniky a přijmutím ôðalismu, náboženství nabízejícího rozvíjení pouze božského člověka v nás a  podmanění si nízkého v nás.

Možná máte námitky k výrazu “náboženství” a raději byste vědecké řešení? Dobrá, pak vám řeknu, že dnešní věda je rovněž jen náboženstvím s extrémně náboženským výrazy jako “velký třesk”, založenými na domněnkách a divokých spekulacích nějakého člověka a bez jakékoliv náležité vědecké opory, a kde vše je “příliš složité, abyste to pochopili pomocí vaší logiky”, což znamená, že vám nezbývá než věřit skvělým a mocným “vědcům” (alias kněžím), aby to udělali za vás (přičemž skoro všichni z nich jsou samozřejmě Židé). Když ve skutečnosti neuspějí, jen si udělají nové entity a termíny, jako je “temná matérie” a “temná energie”, které nikdo nevidí ani nemůže nijak vnímat (stejně jako “Boha”), a toto pak používají jako výplň děr ve svých vlastních seriozně mylných a zcela náboženských hypotézách a teoriích. V této souvislosti neexistuje nic takového jako “věda”; všechno je to jen náboženství. Vše je založeno na víře, nevnímatelných entitách a  nadějích a přáních  člověka – či častěji; Židů.

Ne, já zůstanu věrný poctivějšímu přístupu a budu nazývat “své” řešení náboženstvím. Ano, není to řešení; v tom, co říkám, není nic nového, jen to, co už bylo řečeno dříve – přinejmenším ve starověkém Řecku – a co bylo zapomenuto. Nejsem malíř velkolepého a krázného obrazu; jsem jen jednou z různých lidských bytostí, které sbírají a skládají úlomky a kousky, které před nějakou dobou rozmetala (zlomyslná) síla; pracuji na obnově velkolepého a krásného obrazu, který kdysi namalovali jiní. Božští Evropané v dávno zapomenutém věku. Našimi Předky.

My sami jsme velkolepé sochy minulosti, ale jsme špinavé, porušené a zašlé, a potřebujeme očistu, opravu a nový život, jenž bude obnoven v původní formě. Ôðalismus je nástrojem, jenž nás opraví. Vás i mě. Neskláníme se ani nežebráme u druhých o pomoc, nemodlíme se o pomoc od vymyšlených entit přibitých na římský popravčí nástroj, neuléháme s nadějí, že nás smrt spasí; pomáháme si, nalézáme v sobě sílu a smrt vnímáme jen jako přerušení výpravy za obnovu božské Evropy zde na planetě Zemi! HailaR BalduR! HailaR WôðanaR!

Venuše, zoufale potřebující restaurování; schází jí barvy a obě paže:

venusVarg Vikernes

26. dubna 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentáře 3 leave one →
 1. morgarath permalink
  Únor 24, 2014 19:40

  Haha ten odkaz na „rudého Frankensteina“ mne pobavil. Ještě že se jim to nezdařilo. Jak asi vypadal takový srnobýk?:-D

  Rudolf Freiherr von Sebotrendorf, o něm jsem něco četl v knize „Okultní kořeny nacismu“ před pár lety, akorát můj problém je, že nemám moc dobrou paměť, takže si to zřejmě přečtu znova.

 2. Asgard permalink
  Únor 23, 2014 14:17

  Morgarath

  To co píše Varg, jako nekorektní autor (někdy bohužel až kontraproduktivně), je určitě zajímavé a zaslouží si podrobnější rozbory. V obecné rovině je schopen dát vnímavým zajímavé invence pro vlastní úvahy.Pro někoho může být Varg pomatenec, ale domnívám se, že zabývat se tímto je přínosnější, než prožívat hedonismus, fotbálek, Soči, Superstar apod.

  Mě pobavilo následující, na co narážíš:
  „Ivanov nachytal spousty opic a tři samice oplodnil lidským semenem. O tom, kdo byl dárce, se nezmiňuje“-viz odkaz níže
  http://relax.lidovky.cz/stalin-chtel-cloveka-opici-d0p-/zajimavosti.aspx?c=A051221_100307_ln_veda_blh

  Asi myslíš tohoto pána (viz níže), některé práce byly tuším přeloženy na .tk
  Rudolf von Sebottendorf –to je ten, který se zabýval křížením člověka se v pracích zvířaty v dávnověku.

  kde vše je “příliš složité, abyste to pochopili pomocí vaší logiky”, což znamená, že vám nezbývá než věřit skvělým a mocným “vědcům” (alias kněžím) – přesně tak!!
  Bohužel (?) doba Komenského je již pryč, poznatků je již mnohem více, takže absolutní přehled mít nelze. Každý by se však měl snažit (dle mého názoru), aby charakter jeho životního zájmu a jednání odpovídal významu homo sapiens (i když dle Varga jsme potomci Homo Neanderthalensis)

 3. morgarath permalink
  Únor 21, 2014 14:03

  „…jeden lidský druh, ale jedinci z tohoto druhu se z nějakého důvodu smísili s jinými tvory a zplodili hrůzné a groteskní tvory jako šimpanze, gorily apod., a ještě později se jiné lidské bytosti znovu smísili s těmito tvory a zplodili ještě hrozivější tvory jako černochy a australské domorodce;…“ zajímavé, někde jsem už o tom slyšel ale nějak si nevybavuju detaily. Ale kdo potom byl ten jediný lidský druh, kdo by to udělal, Neandrtálci? Udělali by něco tak hrozného a ne božského, anebo tady byl ještě nějaký jiný, zatím neznámý (?) druh?
  Nicméně jsem taky četl o tom, že chorý Stalinův mozek chtěl křížit opice, snad gorily, s lidmi a pak je jako „super vojáky “ nasadit na východní frontě. Kdyby takhle zotročil Evropu a degradoval člověka v něco tak nízkého a odporného, to by mohlo připomínat tu pradávnou sodomii s opicema a černochama. Snad další rytmus vesmíru…?

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: