Skip to content

Ohrožené druhy

Leden 9, 2014
by

Levicoví extremisté se z nějakého důvodu usilovně zabývají ekologií a ochranou různých ohrožených druhů zvířat a ras, aby se zachovala rozmanitost flóry a fauny na této planetě, ale zároveň bojují za křížení evropského druhu. Takže nějaká vzácná žába v Amazonii nebo nějaký zvláštní pták v poušti stojí za to, aby se za něj bojovalo, ale evropský druh ne? Proč v tom tyto původně asi dobré a poctivé lidské bytosti – jimž byl extrémně vymyt mozek a byly oklamány – nevidí rozpor? Co potom lidská rozmanitost?

V kdysi konzervativních novinách Aftenposten, které jsou dnes 100% hardcore-antievropské-před židy poklekající zrádcovské noviny, se dnes o tom objevil článek. Diskutuje se v něm o tom, jak cizí rostliny a zvířata ohrožují původní rostliny a zvířata v Norsku a jak postupně ničí norskou flóru a faunu, přičemž pod ním je místo toho  samozřejmě plno komentářů o neevropském přistěhovalectví. Ano; vládnoucí socialistická “elita” skutečně chce Evropu smísit, ale evropský lid nechce – pokud alespoň máme věřit takovým komentářům a hovorům, které jsem za ta léta s druhými vedl. Evropa je už teď přistěhovalectvím znechucena; dokonce i mnoho (bývalých?) levicových extremistů.

Ôðalismus znamená také boj za ekologii, práva zvířat, rozmanitost přírody a samozřejmě za ochranu evropského druhu a všech evropských ras. Fandím aktivistům, když pouští naše mučená zvířata z průmyslových továren na kožichy či jídlo, i když ta na svobodě zahynou; je mnohem lepší trpět a umřít na svobodě, než trpět a žít (déle) v zajetí za strašlivých podmínek. Pokud máme z nějakého důvodu chovat zvířata, musíme s nimi zacházet s úctou, poskytnout jim hodně svobody pohybu a nikdy je nenechat žádným způsobem trpět (dokud jim neusekneme hlavu, abychom je snědli anebo si vzali jejich kožešinu…). Ideálně bychom pro sebe měli získávat všechno maso lovem, odchytem a rybolovem, a snad to jednou budeme schopni – znovu – dělat.

V Norsku se bezohledně loví a zabíjí invazní zvířata, jako je “vraždící šnek ”, a děje se tak oprávněně – a proč bychom měli zacházet s jinými invazními druhy jinak? Musíme chránit evropskou přírodu, včetně původní populace zvířat a lidí, každým a veškerými nutnými prostředky. HailaR WôðanaR!

Varg Vikernes

28. března 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
One Comment leave one →
  1. Cj aka Elderofzyklons Blog permalink
    Leden 9, 2014 21:06

    Reblogged this on ElderofZyklon's Blog!.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: