Skip to content

O extremismu a extremistech

Listopad 26, 2013
by

V současnosti obecně vládne představa, že lidé jako já jsou extremisté, a samozřejmě se nám říká, že extremismus je nebezpečný! Většinu z nás přiměli věřit, že všechny problémy našeho světa zapříčiňují a vyvolávají extremisté jako já. Proto jsme nebezpeční. Měli bychom být asi přinejmenším zbaveni práva vyjadřovat jakýkoliv z našich odporně extrémních názorů…

Zkrátka, vidím to tak, že já extremista nejsem. Činit to nejlepší pro zachování tradičních hodnot, zvyků, obřadů a náboženství není vůbec extrémní. Bojovat za přežití své rasy a národa není vůbec extrémní – bez ohledu na to, jak to provádíte, či  kam v této souvislosti zajdete. Ve skutečnosti je mnohem extrémnější nepovstat a nevzbouřit se, když vše cenné ve vaší společnosti je přímo ohroženo a čelí riziku vymýcení a zničení. Myslet si, že muži by se od žen měli odlišovat, není vůbec extrémní. To, co lidé jako já představují, je tak rozumné a normální, jak jen může být. V dějinách lidstva asi 99% lidí sdílelo můj světonázor po 99% času.

Extrémní je si myslet, že sňatky gayů jsou v pořádku, nebo si myslet, že homosexualita je zcela normální. Extrémní je si myslet, že muži by měli vykonávat práci žen a ženy práci mužů. Extrémní je si myslet, že vaše vlastní biologická skupina, vaše rasa, by se měla zkřížit do takové míry, že přestane existovat. Extrémní je si myslet, že cizinci chtějí pro vás a váš lid to nejlepší a že nebudou upřednostňovat ty své na úkor vás a vašeho lidu. Extrémní je tolerovat ve vaší zemi hromadné přistěhovalectví lidí odlišné rasy, kteří vyznávají náboženství, které otevřeně hlásá, že jejich povinností je vás buď obrátit na jejich náboženství, nebo vás zabít, pokud se jim to nepodaří. Extrémní je dovolovat cizincům, aby přicházeli do vaší země a znásilňovali vaše ženy, a nechat je tu i poté, co toto spáchají. Extrémní je dovolovat sionistům a internacionalistům ničit vaši kulturu, nechat je bavit vaše děti lžmi a nechat je pěstovat rasismus vůči vašemu lidu ve vaší vlastní domovině. Extrémní je dovolovat bankéřům zotročovat vás i vaše děti za použití bankovního systému, který to umožňuje. Extrémní je dovolovat farmaceutickému průmyslu trávit vaše děti «vakcínami» obsahujícími rtuť, které vstřikují přímo do krevního oběhu vašich kojenců. Extrémní je dovolovat vládě vymývat vašim dětem mozek po nejméně 13 let, než jim je umožněno pracovat. Extrémní je dovolovat státu převzít většinu vzdělávání a výchovy vašich vlastních dětí! To vy jste extremisté! Jak se vy odvažujete nazývat extremistou ?

Ano! Extremismus je nebezpečný! Extremisté, jako ti dnes u moci, jsou naprosto šílení a přímo nebezpeční! Jsou tolik nebezpeční, protože kvůli nim a jejich genocidní antievropské politice jsme se za nějakých 70 let  dostali z pozice vládců světa do stavu, kdy čelíme vyhubení na svém vlastním kontinentu. Např. Angličané původně ovládali 1/5 planety, a nyní bojují o vládu v ulicích svého vlastního hlavního města.

Teď mě nechápejte špatně; nemyslím si, že máme právo kolonizovat jiné země či ovládat druhé, ale chci vám ukázat, jak hluboko Evropa za tak krátký čas padla kvůli extremistům, jimž bylo umožněno vládnout v Evropě v posledních asi 70 letech. Týmž jedincům, kteří mne nazývají extremistou.

Drazí přátelé a kolemjdoucí, a rovněž drazí krajané s vymytými mozky; věnujte prosím čas se nad tím zamyslet! Připojte se prosím k nám v našem boji za návrat k normálnosti, k tradičnímu, zdravému a možnému životnímu stylu. My extremisty nejsme. My jsme jen ti, kdo proklouzli mezi jejich krví potřísněnými prsty, když chytili naše národy pod krkem, aby je zardousili – a my vzdorujeme extremistům, kteří toto činí. HailaR WôðanaR!

Jak to vidím, toto jsou dobré příklady nebezpečných extremistů v našem světě:

ephodVarg Vikernes

5. března 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

islam-london4

1217-770

Bundeskanzlerin Angela Merkel in Israel 2008

images-2

nicolassarkozyisrael

large

Reklamy
komentáře 3 leave one →
 1. zerstorer permalink
  Prosinec 22, 2013 15:45

  nejvic podelali co mohli zas***y bolsevici

 2. Wolf-Lord permalink
  Prosinec 3, 2013 10:53

  V Európe sa to už posralo! tu už nič nie je normálne stačí vyjsť na von poobzerať sa… ale sami si za to môžeme :(

 3. Listopad 29, 2013 17:50

  Obávám se, že Vargovi bude dáno za pravdu, až se to v Evropě skutečně posere! ´=/ Bohové s námi……..

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: