Přejít k obsahu webu

Klíč a světlo

11 listopadu, 2013
by

Skandinávským berserkům přisuzovaná schopnost stát se nezranitelným patří k věcem, nad nimiž si učenci nejvíce lámou hlavu, a probíhá diskuse, zda jejich schopnost byla jen imaginární, nebo způsobená drogami (houbičkami).

694px-bronsplc3a5t_pressbleck_c3b6land_vendeltid

Příběhy hovoří o tom, že válečníci odění v medvědích kůžích, berserkové, mohli dál bojovat, i když byli smrtelně zraněni, a zemřeli na zranění, až bitva skončila a oni ze svého berserkovského «transu» vystoupili. Tito válečníci přebírali životní sílu zvířete, obvykle medvěda, ale témuž účelu by posloužila jakákoliv šelma (např. vlk, jeskynní lev, jeskynní hyena, šavlozubý tygr  atd.), avšak zjevně nejčastěji nosili medvědí kůži. S neurčitostí víme o témže zvyku z Řecka, mimochodem, Héraklés nosil nosil lví kůži, což ho činilo nezranitelným. Skrývala se za tím myšlenka, že zranění, které postihne berserka, ublíží místo toho jeho «totemovému zvířeti ». Berserkové tudíž byli zuřivými válečníky, často neznali strach a v boji byli velmi agresivní. Např. o jednom norském berserkovi se říkalo, že roku 1066 udržel most ve Stamfordu a sám pobil až 40 Anglosasů (než ho konečně zabili).

Nicméně nejen Řekové a Skandinávci se zabývali tímto totemovým kultem válečníků. Můžeme s jistotou usuzovat, že národy jako Dákové (mající za svůj symbol vlka) a (původní) Římané (s důležitostí kladenou na Romula a Rema) měli alespoň původně za své totemové zvíře vlka, a Galové a Bretonci za své totemové zvíře kance atd.  Jsem přesvědčen, že se rovněž jednalo o panevropskou tradici, jež měla kořeny u neandrtálců a v době kamenné, jak o tom píše má manželka na stránkách Atala, když diskutuje o tématu medvědího kultu.

 eastofthesunandwestofthemoon

Spíše než ve věci této tajemné schopnosti berserků sledovat stopu učenců, jež vede do slepé uličky, dovolte mi, abych se s vámi podělil o alternativní hypotézu, o níž si myslím, že je nejpravděpodobnější. Jak víte, již dříve jsem tvrdil, že v sobě můžete rozvíjet božstva [česky], a prohlubovat jak lepší sebepoznání, tak chápání svého významu, a rovněž v sobě probudit spící schopnosti – tj. pokud jste moderní neandrtálec (tj. Evropan), jemuž tyto schopnosti umožňuje vaše DNA. Tak jako věk spouští pubertu a najednou vás činí plodnými, rozvíjení božstvev ve vás [česky] dokáže spustit jiné schopnosti – jako je schopnost «stát se berserkem».

 kvitbjc3b8rn-i-bjc3b8rkeskog

Myslím si, že vedle puberty mohu ještě rodičovství přidat ke spouštěcím událostem, které vás změní, pokud jste na to připraveni; např. vás mohou učinit mimořádně odvážnými a sebeobětujícími se ve vztahu k vaší rodině, a já si myslím, že dokonce každý, kdo by byl jinak zbabělec, by se stal odvážným hrdinou, kdyby jeho rodinu něco ohrožovalo. Stát se rodičem vás činí lepším. Seriozní manželství vás rovněž změní a učiní lepším; spustí ve vás něco, co vás změní k lepšímu. Nejste skutečným mužem, dokud se nestanete ženatým otcem! Nejste skutečnou ženou, dokud  se nestanete vdanou matkou!

Všichni máme rozdílné schopnosti a samozřejmě každý z nás se může v určitých ohledech dokonale rozvinout a v jiných zcela zaostávat, a něco z toho, co je spouštěčem těchto schopností [česky] jsou často zkušenosti, nad nimi ani nemáme žádnou kontrolu. Náboženství a tradice se objevili přirozeně, protože člověk chtěl poučení a rozvoj člověka na kmenové úrovni ovládat; účelem tradic a rituálů bylo spouštět různé schopnosti v celé skupině. Toto je samozřejmě celý smysl webu AncestralCult.com; vzdělávat, poučovat a zlepšovat úplně každého z vás – vytvářením «spouštěcích událostí» a umožňováním, abyste toho docílili sami, pokud to tento blog nedokáže. Lepší Evropané se pak sjednotí, postaví se na odpor a osvobodí své méně šťastné bratry a sestry od židovského jařma.

Doplním, že existuje rovněž mnoho negativních spouštěcích událostí, ničících dobré schopnosti a rozvíjejících ve vás ettinskou sílu, což je přirozeně případ celého židovského náboženství a všech jeho klonů; křesťanství a okultismu především. Obřízka je samozřejmě jedna z takových negativních spouštěcích událostí a křest také, ale seznam pokračuje dál; pornografické fantazie, Ježíš na kříži, hollywoodské filmy [česky] a na co si jen vzpomenete. Vyhýbejte se tomu všemu a s větší pravděpodobností se stanete lepším člověkem.

 norway-east-of-the-sun-and-west-of-the-moon

Dovolte mi tedy vrátit se ke schopnosti berserků a vysvětlím, jak funguje. Asi 4% všech evropských dospělých mužů má tuto (náhodou spouštěnou) schopnost a alespoň částečně si ji osvojili, aniž by o tom věděli, avšak vyplouvá na povrch obvykle jen v krizových situacích. Když se objeví situace ohrožující život, asi 20% těch, co ji zakoušejí, ztuhne, zpanikaří a stanou se v podstatě nepoužitelní – a z toho důvodu je silně nepravděpodovné, že přežijí. Ony 4%, na něž se chci zaměřit, se rovněž změní, ale spíše než by zhtuhli, stanou se neobyčejně procitnutí, zdatní, rychlí a ostražití, získají téměř nadlidskou sílu a fantastické organizační schopnosti atd., a rovněž – pokud se  záměrně neobětují pro záchranu jiných – s mnohem větší pravděpodobností přežijí jakoukoliv katastrofu.

Proč? Co se stane? Nuže, představte si lidské tělo jako počítač a mozek jako procesor. Když spustíme hodně programů zároveň, počítač bude pracovat pomalu. Pokud ale hned vypnete všechny programy, které zrovna nepotřebujete, a necháte běžet jen jeden, který potřebujete, ten bude pracovat mnohem hladčeji. Podobně, pokud se ocitnete v krizové situaci a vypnete hned všechy ty «programy»,  které zrovna nepotřebujete, jako celý proces zažívání, váš «procesor» bude schopen zpracovat nashromážděné informace mnohem rychleji. Zjistíte, že najednou se celý svět zpomalil; nezpomalil, ale váš mozek má větší sílu zpracovat všechny informace rychleji, což vyvolá takový pocit. Pokud se zraníte a zranění ve vašem těle postihne část, kterou jste v danou situaci vypnuli, jednoduše si toho nevšimnete  a vaše tělo bude prostě dál fungovat. Zranění jater, ledvin a žaludku vás (pravděpodobně) zabije, až  ony «programy» zase spustíte – až tehdy vy, berserk, zemřete z důvodu šoku.

Skutečnou výzvou samozřejmě je toto ovládnout, být schopen dle libosti vypínat «programy», které vaše tělo v té či oné situaci nepotřebuje. Mnoho naši předků toto ovládalo a ovládali také mnoho dalších schopností, z nichž o některých jsme ani neslyšeli – protože byli tak nesmírně dobří a poctiví, a proto dosti důvěřiví, aby dopustili rasové míšení a vliv židů; křesťanství, nihilismus, psychologii, feminismus, kapitalismus atd, atd… Běda! Tolik jsme kvůli tomu ztratili.

Jak to vím? Protože události v mém životě spustili vlastnost zvanou Intuice a také jsem několikrát viděl svět zpomaleně.

wp17846bbb_1b1

Buďte opatrní, když posloucháte hudbu [česky],když sledujete filmy, nebo si užíváte jiného umění. Buďte opatrní, když žijete svůj život [česky], a to vás dělá horším člověkem, než si myslíte, že byste se kdy mohli stát.  Život je dlouhá řada emočních, intelektuálních a duchovních spouštěčů, a ty vás také formují a aktivují různé procesy ve vaší mysli a těle. Vaše DNA není pouze program, který ovládá vaše tělo a mysl, ale také ducha – či jeho nedostatek. Nicméně ne vše funguje samo; musíte to spustit sami, nebo mít jiné, kteří to spustí místo vás. Nebo mít židy, kteří to všechno vypnou, aby vás jednodušeji zotročili, jako pavouk, který otráví svou oběť, aby ji zabil a pozřel.

Ôðalismus je klíč a světlo; klíč, který nám umožní odemknout brány minulosti , a světlo, které nám umožní vidět, co je uvnitř. Dovnitř nás může vzít jen WôðanaR. HailaR WôðanaR!

greece-oracle-at-delphi-granger

Varg Vikernes

26. února 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

No comments yet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: