Skip to content

Proč tradiční rodina?

Říjen 30, 2013
by

Socialistické evropské státy chtějí, aby jejich občané byli závislí na státu ve všem. Chtějí z nás udělat své otroky; bez svobody myslet, jak chceme, ale také bez svobody žít či konat, jak chceme.  Jsme jejich majetek; otroci.  Aby se toto stalo, potřebují, mimo jiné, zničit naši přirozenou oporu, naši tradiční oporu, naši záchrannou síť v nebezpečných a obtížných dobách; rodinu.

Takže, ano, rodina je jejich prvním terčem; podporují homosexualitu; odmítají používat v televizních pořadech pro děti slova «rodiče» , ale místo toho říkají «ti, co se o vás starají»; prosazují adopce neevropských dětí; zajišťují, aby děti nevychovávali jejich matky a otcové, ale v první řadě školky, školy, televize apod.; prostřednictvím psychologie prosazují ideu, že všichni otcové jsou potenciálními pachateli sexuálního násilí na svých vlastních dětech a že všechny matky jsou nebezpečné a potenciální vražedkyně vlastních dětí; prosazují kolektivy tam, kde spolu žijí nespříznění jedinci; diskreditují důležitost genů atd. Vše se děje pro zničení tradiční rodiny.

Když se věci nedaří, jak to právě teď začalo, vidíme, jak trpí zvláště osamocení rodičové a osamocení staří lidé, a jak každý, koho nepodporuje jeho rodina, se probíjí mnohem hůře než ti, kteří kolem sebe ještě mají onu dobrou, silnou, tradiční rodinu.

Standard budoucí Evropy díky práci Židů a jejich evropských lokajů:

france-riots

article-2232706-16078826000005dc-41_634x423

riots777y77

Rovněž uvidíte, že ti, kdo žijí na území měst, jsou pro své přežití mnohem více zranitelní a závislí na pomoci státu než ti, co žijí na venkově. Nemohou si vypěstovat žádné jidlo, chovat domácí zvířata, lovit, obstarat si potravu nebo vůbec něco udělat, aby se uživili, krom toho, že si koupí jídlo v obchodě – nebo jej druhým uloupí. A právě to posledně zmíněné budou dělat «multikulturní» gangy, až začnou mít hlad a bude málo jídla nebo dokonce žádné … A co si počnout, až vypadne elektřina a celé dny nebude dostupná? Jak se zahřejete ve městě, když nemáte dříví na otop? Jak si uvaříte?

Pokud chcete budoucnost přežít, potřebujete legální zbraně a střelivo, jídlo a také všechny druhy zásob, a bezpečné útočiště, ale rovněž potřebujete dobrou evropskou rodinu; tradiční rodinu. Pokud si takovou rodinu vytvoříte, zůstává toho jen velmi málo, co vám socialisté či jejich zástupná armáda «multikulturních» zločineckých gangů mohou udělat, aby vás zničili.  Zajistěte si, abyste se usadili v malé ôðalistické komunitě na venkově, s alespoň několika dalšími ôðalistickými rodinami, a dělejte, co můžete, abyste jim také pomáhali a podporovali je. Pokud toto uděláme, bude to samo o sobě stačit , aby nás krizi přežilo mnohem více než jich. Ti, kteří naslouchají jim, najdou smrt v budoucím chaosu. Ti, kteří naslouchají tomu, co tu říkám já, s mnohem větší pravděpodobností přežijí.

No, a taky si zajistěte jednoho či dva dobré hlídací psy. Budou vás včas varovat, že se blíží «multikulturní» gangy násilníků a  plenitelů. Pokud budete napadeni, oprostěte se od všech tzv. morálních omezení a připomeňte nepříteli, že Evropané vždycky patřili k nejlepším bojovníkům na světě! HailaR WôðanaR! 

Varg Vikernes

23. února 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentářů 7 leave one →
 1. Jan Čáka permalink
  Listopad 15, 2013 22:30

  Měl jsem tu čest strávit několik dní u lidí co se o tohle co popisuje Vikernes pokouší i když jsou ze zcela jiného ideového soudku….No myšlenka je to zajímavá.Ta rodina se opravdu snaží žít ekologicky čistě a bez televize. Ale musím říci realnýma očima že nebýt peněz z pronajatého bytu a peněz jejich rodičů tak by to celé museli zabalit.Svatých myšlenek a idejí se málo kdo nají.
  Aby něco takového muselo fungovat.Musel by přijít opravdu investor s biznis plánem.Bártrův obchod či permakultura fajn ,pokusit se o něco na vesnici OK ale.Kdo může po tom opravdu vážně říci větu DAŘÍ SE MI ,DAŘÍ SE NÁM,MÁME VŠEHO DOST.Tak to buď má hodně promakaný a nebo má jiný příjem…..

 2. Pustevnik permalink
  Listopad 4, 2013 19:29

  Myslím si, že jediné co by mohlo způsobit rozklad státu, by byla změna klimatu a následný hladomor. Ekonomie se podle mne nezhroutí, to si jistě hlídají a ropy je zatím dost.

 3. perunfolk permalink
  Listopad 1, 2013 20:59

  Čo sa týka tých komunít, tak pracujem na tom aby som sa dostal ku elitám europskych tradicionalistických hnutí a presvedčil ich o nutnosti vybudovať také niečo. Jediná taká komunita existuje v južnej Afrike tzv. Oranja(žijú tam len biely). Už stačilo písania, vyzývam vás aby sme prešli k činom, treba pre to niečo urobiť. Moderný štát sa nikdy nezrúti na základe jeho ekonomických problémov, to si zapamätajte, jediné čo ho môže ohroziť je tá najextrémnejšia forma multikulturalizmu a minutie ROPY. Tieto faktory zničia demokratické, moderné štáty!

 4. Petr Mrázek permalink
  Listopad 1, 2013 17:07

  :-) Rodina je oslabována už od doby nástupu moderní společnosti (přelom 18. a 19. století), tedy v čase, kdy současný nacionalismus vzniká…

 5. Atanor permalink
  Říjen 31, 2013 02:45

  Pro svobodu „myslet jak chci“ nepotřebuji žádnou oporu a už vůbec ne záchranou síť. Tím samozřejmě nechci zpochybňovat úlohu rodiny, jež by za určitých okolností mohla být zachována i v dnešní době.
  Najít někde smrt, nepřežít….Je docela škoda, že se tímhle pořád dokážeme strašit. Správný postoj by měl být : „Ser na smrt a připrav se k boji !“

 6. morgarath permalink
  Říjen 30, 2013 23:35

  No jednou to přijde. Dřív nebo později určitě. A jestli to bude takový rozklad společnosti, nebo horší, to je už celkem jedno.
  Každopádně myšlenka na vybudování odalistických vesniček, či komunit, není vůbec špatný nápad…

 7. Raimund z Patagonie permalink
  Říjen 30, 2013 23:17

  Zajímavá úvaha, i když s trochu katastrofistickou vizí budoucnosti, kterou zde již někteří přispěvatelé s oblibou nastiňují. Tak situace evidentně směřuje ke stále většímu chaosu, ale na rozpad státu a dalších organizačních struktur bychom to v dohledné době neviděli. Barevní přistěhovalci a další menšiny, třeba u nás cikáni, jsou sice nebezpeční, ale ve střetu s původním obyvatelstvem by podle nás bez ochrany policie neměli moc šancí.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: