Skip to content

Ženy starověku

Květen 23, 2013
by

Řecké ženy byly ve starověku vyloučeny z účasti na vnějším dění, jež se týkalo mužů. Skandinávské ženy však nebyly žádným způsobem z účasti na vnějším dění vyloučeny. Dvě kultury téže rasy, ale s tak rozdílnými názory na chování vůči ženám. Proč?

Zkrátka, ve Skandinávii se nevyskytovali žádní afričtí či asijští otroci a, co je možná ještě důležitější: nebyli tam žádní osvobození afričtí či asijští otroci, kteří by se volně pohybovali ve společnosti. Možná byste se pár sekund podivovali, co to má s tím vůbec společného, ale pokud žijete v Oslu či Stockholmu nebo jiném městě hemžícím se afro-asijskými přistěhovalci, pak byste všichni náhle pochopili, proč se jedná o tak důležitou informaci. Ano; důvodem, proč byly řecké ženy vyloučeny z účasti na vnějším dění, bylo riziko, že se stanou obětí násilníků. Ženy byly drženy doma, protože domov se považoval za bezpečné místo. Ve Skandinávii, kde nebyli žádní Afričané či Asijci, však nehrozilo ženám vůbec žádné riziko, že se stanou obětí násilníků. Skandinávské ženy se tudíž těšily takové svobodě, protože žily v homogenních společnostech, a řecké ženy měly tak málo svobody, protože žily v ve společnosti «multikulturní ».

Ve Skandinávii (včetně území jižní Skandinávie, které Římané nazývali «Germania») se považovalo za velkou hanbu dokonce i u mužů, pokud byli sexuálně aktivní před dosažením věku 20 let a rovněž mimo manželství. Mládež obou pohlaví dokonce mohla společně plavat nahá v řekách a jezerech či moři, aniž by někdo uvažoval o možnosti se spolu vyspat. Skandinávská společnost byla esxtrémně cudná. Skandinávské ženy se mohly volně procházet bez strachu ze znásilnění. Ani se nemusely zahalovat (jak to činí a musí činit ženy v muslimských zemích), aby nebyly znásilněny nějakým zvrhlíkem. Abych uvedl příklad toho, jak se vlastně ve Skandinávii oblékaly v době bronzové, můžete se podívat na egtvedskou dívku,  cca z let 1390 a 1370 př. n. l. Měla 16-18 let a oblečená byla takto:

egtvedpikenegtved_girl

Kdyby byla takto oblečena v jakékoliv muslimské zemi dnes… nebo v “multikulturním” Oslu po západu slunce, hrozilo by jí velké riziko znásilnění nějakým míšencem či afro-asijským podčlověkem. Totéž by platilo v případě, že by se procházela ve starověku v “multikulturních” Athénách či “multikulturním” Římě. Ne kvůli Řekům či rodilým Římanům, ale kvůli Židům a jiným cizincům.

Morální nadřazenost Skandinávců ve srovnání s Řeky a Římany ve starověku lze přisoudit toliko jejich homogenitě, a všimněte si rovněž, že etničtí Řekové a Římané nebyli o moc horší než jejich skandinávští bratři, ale obklopili se podlidmi a byli tím zataženi do nemorálnosti. Totéž se stalo Skandinávcům, když jsme umožnili Židům a jejich zástupné armádě afro-asijské míšenecké špíny, aby vstoupila do naší kdysi cudných a zákonů poslušných společností. Dnes Skandinávci nejsou, jakými byli; také  jsou pošpiněni vlivem Židů a jejich armády humanoidních zvířat z Afriky a Asie.

Pokud chtějí být ženy svobodné a žít beze strachu ze znásilnění či jiného způsobu zneužití, je jejich jedinou možností vstoupit do našich pohanských řad a začít bojovat všemi prostředky za naši věc. Pokud se dnes cítí v bezpečí, jsou buď příliš hloupé, aby pochopily riziko (často proto, že byly zaslepeny židovským vymýváním mozků, jemuž byly vystaveny, a jež jim říkalo, že všechno je fajn, když není) nebo proto, že “multikulturní” židovský “Ráj” se zatím nerozšířil tam, kde žijí. Nicméně již brzy ano. Před tím se není kam skrýt. Není kam utéct. Tohle všechno Židé chtějí! Vzepřete se tomu, co přichází. Bojujte teď, nebo bude příliš pozdě. Wotan mit uns!  

Varg Vikernes

6. února 2013

Přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentářů 29 leave one →
 1. wtf? permalink
  Únor 17, 2015 01:24

  Trochu rasista ne?

 2. Tvardek permalink
  Červenec 29, 2013 15:02

  Pro všechny, kteří se zamýšlí nad pojmem antisionismus. Veškeré vaše debaty jsou bezpředmětné pokud jste si nenastudovali Talmud a Šulchan Aruch. Toto jsou dvě základní díla Judaismu.Budete otřeseni a znechuceni, až se dozvíte podstatu židovského náboženství. Tato směs nenávisti, pohrdání a obyčejné hlouposti si zaslouží prostě vykořenit.

 3. www permalink
  Červen 4, 2013 09:22

  Asgard:
  Snažím se nelpět na svém „životním čase“, i když je dnes velice těžké si vytvořit odlišný vnitřní postoj. Ale to je asi na delší debatu…..

 4. Asgard permalink
  Červen 3, 2013 18:04

  www

  Souhlas, ale jde o to, že navštěvovatelů a pozitivních komentátorů jeho produkce na originálních stránkách je přehršel a on tak není pod tlakem něco měnit. Jinak bych taky uvítal sofistikovanější přístup k problematice.

  Jasně, některé věci není třeba vnitřně tolerovat, ale pravděpodobnost změny některých skutečností (které si člověk uvědomí díky svému poznání) je z pozice jednotlivce natolik malá, že z pohledu vlastní životní strategie a efektivního využití životního času je třeba (dle mého názoru) dobře zvážit, čemu ho věnovat.
  Např. mohu dlouze hledat % zastoupení Aškenázů a Sefardů v nadnárodních korporacích, ale v důsledku to žádný praktický dopad nepřinese. Navíc stačí uvažovat v dimenzích vlivu nadnárodních korporací jako celku.
  Např. podrobná analýza příčin antisemitismu mi může přinést nějaké závěry, ale jejich praktické využití v současné společnosti není vysoké. Podle mě jedno z mála, co jedinec může v tomto pohledu užitečného dělat je založit fungují rodinu (což je to nejtěžší a nejodpovědnější), nepodléhat vlivu reklam, volebnímu divadlu, konzumního způsobu života, ale spíše se snažit zlepšovat svůj fyzicko- duševní, duchovní , znalostní a odbornostní potenciál (pokud možno s ohledem na pozitivní dopad na svou pospolitost) a každovečerně bilancovat vlastní posun, se stanovování krátkodobých a dlouhodobých cílů.
  K tomu pragmatismu, taky jde o to, aby člověk nepřilnul k egoismu (jako pragmatismu ve smyslu účelnosti pouze pro daného jedince).

 5. www permalink
  Červen 3, 2013 17:18

  Asgard:
  To je právě chyba, že není pod tlakem něco měnit. Pokud chce, aby jeho antisemitismus byl uvěřitelný a nestal se jen obtěžujícím plácáním, tak bude muset změnit styl.

  Tak s mnoha věcmi nic nenadělám a přesto se s nimi nesmiřuji. Nechci být pragmatikem, ačkoliv jsem k tomu okolnostmi nucen, pragmatismus v konečném důsledku omezuje horizont.

  nokturnus:
  V Asgardem zmiňovaném Tabu v sociálních vědách (P.Bakalář) je použit zajímavý termín-judaismus jakožto evoluční strategie. S tím se ztotožňuji. Myslím, že bychom jim neměli naletět na rozdělování na židy a Židy.

 6. nokturnus permalink
  Červen 3, 2013 12:02

  Ešte by som dodal k môjmu príspevku, že pod slovom „Žid“ som myslel osobu so židovským predkami, ktorá však už žije ako ateista či kresťan. To vlastne už židia ani nie sú. Žid je pre mňa niekto kto vyznáva judaizmus.

  Píšem to preto lebo mám pocit, že Vikernes si zakladá na tom či má ten a henten židovských predkov a tým pádom ho má hneď za žida.

 7. Asgard permalink
  Květen 31, 2013 07:12

  www

  Nebude muset samozřejmě nic. Pochopil jsem, že mu stačí určitá squadra čtenářů a obdivovatelů a vzhledem k tomu, že nestíhá odpovídat ani těmto, poněvadž má i jiné aktivity, není pod žádným tlakem něco měnit. Můj názor je ten, že z hlediska studia příčin antisemitismu a informací s tím spojených končí většina zájemců o problematiku relativně na nižším stupni poznání. Jinou věcí je, že ten kdo jde na hloubku, pokud se dřív nedostane do observace „sokolího oka“ potažmo do basy či na dlažbu, zjistí, kromě toho, že mu utíká životní čas, který mohl investovat jinde, že se s největší pravděpodobností s některými věcmi moc nenadělá.

 8. www permalink
  Květen 30, 2013 23:23

  Ano, jeho antisemitismus je moc jednoduchý. Asi ho bude muset nějak lépe propracovat.

 9. nokturnus permalink
  Květen 30, 2013 22:05

  To, že Vikernes ostro ide proti čiernym a arabom to mi ani tak nevadí, ale to vystupovanie voči Židom ? Ano ! Všetci Židia sú rovnakí ……. Už mi to pripadá občas trápne, ten „antisemitizmus“.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: