Skip to content

De Mysteriis Dom Sathanas

Duben 26, 2013
by

Člověk vždy vykonával rozličné rituály;  některé denně, jiné pouze jednou; některé ne tak důležité, jiné měnící život; některé světské, jiné náboženské/duchovní.  Jediné, co všechny mají společné, je, že všechny měly nějaký smysl.

Některé rituály slouží jako upomínky či varování, a jsou např. určeny pouze k tomu, aby udržely člověka na cestě, o níž si myslí, že je správná, ale existují rovněž rituály určené k tomu, aby vás změnily.  Ôðinský obřad znovuzrození  [česky] je dobrým příkladem jednoho takového důležitého, život měnícího, náboženského/duchovního rituálu, jenž vás změní.

Řecké divadlo

Řecké divadlo

Pohané často dělali představení, nejznámější byla samozřejmě řecká divadla, kde skupina herců a hereček hrála pro obecenstvo. Tito herci a herečky nebyli vůbec takoví, jaké máme dnes, ačkoliv (díky bohům za to!…); byli kněžími a kněžkami, kterým se po celé Evropě říkalo různě. Ve Skandinávii  skâld či skaldmær, gôði či gyðja, nebo drôttinn či drôttning.  V Gálii bard, vateis či druid.  Zpívali písně, četli poezii, studovali přírodu a filosofii, a sloužili božstvům. Hry těchto mužů a žen byly rituály, vykonávané kvůli obecenstvu,  aby se mu ukázalo posvátné, aby se mohlo cítit posvěcené, aby se mohlo změnit k lepšímu. Známe tyto hry rovněž z mysterijních náboženstvích, kde se ukazovaly jen několika vybraným (což zážitek umocňovalo) , jakožto zasvěcovací rituály. Pocit povznesení, který ti, kdož tyto hry shlédli, byl vnímán jako náboženské či duchovní osvícení.

Diův chrám

Diův chrám

Svjatovit

Chrámy pohanů sloužily témuž účelu; pouhý pohled na ně či dovnitř stačil k tomu, aby člověka povznesl a přiblížil ho k božskému; aby poskytl duchovní osvícení. Např. Pantheon v Itálii, Diův chrám v řecké Olympii, Woodhenge a Stonehenge v Británii, Svjatovít na ostrově Rügen, posvátné háje a stromy po celé Evropě, a v neposlední řadě jeskyně Lascaux ve Francii a jeskyně Altamira ve Španělsku, mnoho, mnoho dalších míst (chrámů) bylo určeno k tomu, aby v člověku vzbudily úžas. Pohled na krásné, velkolepé, posvátné, pompézní, božské mělo v člověku zanechat dojem. Přirozeně katedrály byly postaveny se stejným úmyslem; zapůsobit, ovlivnit a pohnout myslí člověka, když na ně pohlédne.

Jinými slovy, rituály byly  uřčeny pro každého, nebo jen vybranou skupinu  v komunitě, aby v životě mohli mohli poznávat, myslet, zdokonalovat se a rozvíjet podobným způsobem, a v neposlední řadě, aby si mohli navzájem důvěřovat. Chtěli tvořit komunity, posilovat pouta mezi členy komunity, formovat je a utvářet dle obrazu, který vnímali jako božské ideály. Umění vzniklo ze stejného důvodu ; aby ukazovalo příklady, ukazovalo ideály, používalo posvátné objekty v rituálních hrách. Jeskynní malby v Lascaux a jiných  jeskyních byly prvními pohyblivými obrázky, které, jak mi ukázala moje žena, se pohybovaly na stěně v třepotavém světle pochodně. Ožívaly!

800px-altamira-1880

Dnes by takové zvláštní efekty na nás steží udělaly nějaký dojem; jsme zvyklí na tak mnoho a tak pokročilých zvláštních efektů, ale pro ně, nevinné předky to byl velmi skutečný pocit a vyvolával silné dojmy.  Ano, blížíme se k tomu, proč je název tohoto příspěvku tak nechutný; jsme už zvyklí procházet tolika high-tech rituály, když sedíme před obrazovkou a sledujeme zvláště nejpokleslejší, nejohavnější, nejzvrhlejší a vskutku satanské hry chorého židovského Hollywoodu , ale rovněž neméně židovský průmysl počítačových her. Tím, jak  konáme, stále hlouběji a hlouběji klesáme do emoční, duchovní, duševní a dokonce fyzické stoky, v níž Židé prodlévají již tisíce let. Naši lidé, naše děti formují a utvářejí tyto satanské obřady, a jejich nevinnost, půvab, vlídnost, altruismus, moudrost a  v neposlední řadě naději odstraňují z jejich myslí a těl. Nejhorší úchylky, které lidstvo dokáže zplodit, Židé normalizují, úplně každé tabu na Zemi je zlomeno, každý evropský ideál je popliván, zesměšněn a zavržen, každý chorý či škodlivý skutek či idea je oslavovány a podporovány jakožto nové ideály – jako modly pro “požidovštěné” masy.

Řecké divadlo

Řecké divadlo

“Sex ve městě”, reality show všech druhů, kriminální seriály, “Rodina Sopránů”, “Show Jerryho Seinfelda” a spusta dalších sitcomů, “Lettermanova show”, “Čestná medaile”, porno přestrojená za fantasy (“Hra o trůny”), “Bratrstvo neohrožených” a další a další a další. Dokonce tomu ani nemůžete uniknout sledováním pouze dobrých a prospěšných filmů či hraním dobrých a prospěšných počítačových her, protože je to vše tak blízko, ve všech kategoriích. Jejich hebrejskému jedu bylo umožněno prosáknout prostě všude. Pokud se pokusíte najít něco neotráveného, téměř vždy neuspějetě. V nejlepším případě je přítomno jen něco jedu, přesto se však otrávíte.

Socha Dia

Socha Dia

Potřebujeme však zábavu, jinak nudou ztratíme rozum a po všech stránkách zchřadneme, tak co s tím udělat? Osobně, kvůli sobě,  už nesleduju TV, ignoruju zvrácené zprávy v novinách a jsem velmi vybíravý, pokud jde o to, na jaké filmy se dívám či jaké počítačové hry hraju, abych, tak říkajíc, minimalizoval újmu.Kvůli sobě a druhým se pokouším tvořit hudbu, které v nás inspiruje a posiluje Pohana, píšu proevropské články pro tento blog a píšu RPG (MYFAROG), kde vše evropské je kultivované; kde to dobré, poctivé, morální, zákonné, slušné, statečné, ctihodné, odvážné, inteligentní, moudré, duchovní, vlídné, altruistické, obětavé, nevinné, rasové, udatné a silné v nás je aktivně stimulováno, pěstováno a propagováno. Vnímám to jako nástroj pro pohanské procitnutí; knihu pohanských obřadů. Pokouším se vytvořit alternativy k hebrejskému jedu tam venku, aby alespoň ti, co jsou jako já a chtějí něco jiného, měli možnost to nalézt. Je nás mnoho, já to vím, a každým dnem je nás více, ale – běda! – jaký je to namáhavý boj. Je tedy štěstí, že jsme paličatí jako mula a silní jako tur a že se nikdy nevzdáme! Za evropskou Krev a Půdu! Heill Ôðinn!

Varg Vikernes

5. února 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentáře 2 leave one →
 1. satanovy spařený koule permalink
  Květen 2, 2013 00:23

  No, altruismus a lidskost pohanského ducha se optimálně manifestovala ve starém Římu, v jeho masakrálních „chlebu a hrách“ servírovaných masám. Že by zase židi?

  Nebo starej Egypt a jeho zrůdně byrokraticko parazitická kněžourská manipulace společností skrze árijskou „elitu“, od níž Židovský kněz převzal knowhow a postavil na ní vlastní ideologii?

  A co takhle áríjská Indie – Bráhman a jeho kastovní systém, kulturně a sociálně autodestruktivní prasárna, kterou by ani Žid Sís nevymyslel ale naopak by vděčně a uctivě chodil k vznešenýmu árijcovi na školení, kterak ždímat méněcenné góje?

 2. Bor permalink
  Duben 27, 2013 00:19

  Dobře to napsal. Je velice těžké se neotrávit, ale není to nemožné. Je nutno být velmi pozorný, soustředěný, vytrvalý a oplývat železnou disciplínou.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: