Skip to content

Váli – vyvolenec

Únor 25, 2013
by

Průměrné IQ těch, kdo věří v židovského  «Boha», je mnohem nižší než IQ těch, kdo se nazývají ateisty. IQ dnes není dobrým způsobem, jak měřit lidskou inteligenci, zůstává však ve věci lidské inteligence jistým vodítkem. Můžeme tedy předpokládat, že nábožní lidé jsou obecně vzato méně inteligentní než ostatní.

Pokud bychom měli věřit v evropská božstva stejným způsobem jako křesťané, židé a muslimové věří ve svého falešného boha, myslím, že bychom nebyli o moc chytřejší než oni. Proto nevěříme; my jsme mnohem chytřejší než oni. My víme, že božstva představují ideje a koncepty, že jsou metaforami a vzory, obrazy předků a projevy jejich cti.

Přesto existuje metafyziký aspekt tímto nedotčený; hlasy našich předků, jež nás vedou; pomoc, která, jak mnoho z nás cítí, se nám dostává od božstev,ochrana, která, jak mnoho z nás cítí, se nám dostává od božstev, a hluboce zakořeněný pocit božského smyslu. Toto nás činí, tak říkajíc,  nábožnými a z tohoto důvodu se nemůžeme považovat za ateisty. Ano, naše pohanství je velice logické a vědecké, ale  rovněž máme začleněn i tento metafyzický aspekt. Co to je? Jak jej můžeme vědecky vysvětlit? Jak jej můžeme pociťovat, pokud není reálný?

Nechápejte mě špatně; nemluvím o slyšení hlasů nebo  dostávání příkazů od bohů či duchů v jeskyni, což by byl víc než cokoliv jiného případ pro psychiatra, a určitě nemluvím ani o lidech, kteří mají “vize” po aplikaci drog; mluvím jen o hlubokém pocitu skutečného smyslu, o pocitu požehnání a ochrany, vědění, že máte pravdu, i když pro to nemáte důkaz –  a až později zjistíte, že jste pravdu skutečně měli. Bylo by možné to popsat jen jako intuici, ale jde o něco víc. Je to jako metafyzický kompas, jenž nám vždy umí ukázat správný směr. Je to jako strážný duch, jenž nám dává jistotu, že můžeme projít ohněm, když bude třeba, aniž bychom došli újmy,  a činí nás odolnými vůči smrti. Je to jako kouzelná váha, která nám dokáže sdělit, co má obsah a co ne. Je to jako ruka držící nás nahoře, když bychom jinak padli. Je to jako teplé světlo, zahánějící tmu kolem nás a udržující nás v teple v mrazivém světě. Je to jako panenská bojovnice, jež nás podněcuje, abychom byli odvážní a ničeho se nebáli. Je to jako by božstva byla určitým způsobem velice reálná!

Naše božstva nejsou založena na uctívání zlaté modly či mylné interpretace božského konceptu jiné kultury. Naše božstva toho znamenají tolik a jsou tolika věcmi, a vedle rozumných a logických akceptů máme ještě  tento metafyzický aspekt, který dosud  nedokážeme racionálně vysvětlit.

Než tu skončím, ještě chci něco říci o pohanském rituálu. Nejedná se o odpuštění či spásu, věčný posmrtný život v nějakém fiktivním «ráji» či něco podobného: pohanský rituál se podobá metafyzickému vzdělávání, zaměřenému, tak říkajíc,  na vaše osvícení a povzesení k božskému. Rituál je více než cokoliv jiného jakýmsi metafyzickým cvičistěm a nejde o odpouštění; pokud selžete, tak selžete. Jen nejlepší uspějí, protože jde o přírodní náboženství pěstující sílu, krásu, zdraví, čest a spravedlnost v jedinci, spiše než kvantitu kvůli kvantitě. Vyvolenci v pohanství jsou nejlepší svými schopnostmi a intelektem, ne svým narozením. Pohanská vznešenost svá vznešená práva nepodědila; museli si ji zasloužit! Ti, kdo selhali, sestoupili na žebříčku společenské třídy o příčku níž. Vyvolenci v Evropě jsou ti, kteří se vynořují z pohřebních mohyl jako novorozenci z dělohy, jako samotní bohové a bohyně! Oni jsou náš Váli – vyvolenec! Osvícení, moudřejší, lepší a s novými právy a povinnostmi v životě; bytosmi, jejichž součástí jsou božstva!

Židokřesťanský “vyvolený lid”. Typické židovské děti.

Pope Benedict XVI Visits New York City Synagogue

Pohanští potenciální “vyvolenci”.

 

 

 

 

 

 

Pohanští potenciální “vyvolenci”. Typická norská školní třída (oslavující norskou ústavu, která až do roku 1951 zahrnovala [odstavec 1 a]; “Židům a jezuitům budiž odepřen vstup do Norského království”.)

877624898

Varg Vikernes

 

 

 

 

 

 

Varg Vikernes

17. ledna 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentářů 5 leave one →
 1. runner permalink
  Březen 19, 2013 02:30

  I blbec pochopí, že Dobrovský byl pouhý příklad nahraditelný jakýmkoliv katolickým vědcem, třeba Planckem nebo kýmkoliv jiným. Že je Nor jsem si opravdu nevšiml, nicméně pokud někdo takový blaf uveřejní s tím, že se s ním ztotožňuje, pak si moji reakci může bez výhrad vztáhnout na sebe.

  Podle té, jak ty říkáš „statistiky“, jsem tedy pochopil, že bílé národy „zmoudřely“ až v posledních cca 100 letech, obzvláště za éry komunismu a liberalismu, díky nimž dosáhly současného stavu 100 bodů IQ. Jinak si lze těžko vysvětlit, že od nepaměti, tj. od starého Egypta, přes antiku, v severských zemích až do nějakého 10. stol. měli běloši IQ mezi 62 – 85 body, protože uctívali duchy předků a různé přírodní duchy, potažmo pantheon bohů. Tento neutěšený stav jejich IQ trval až do příchodu Krista, kdy u některých nadanějších jedinců IQ vzrostlo na 90 bodů, a to tím, že začali vyznávat jednoho Boha. Až s příchodem pomalu se vzmáhajícího socialismu, marxismu a darwinismu, jehož prvopočátky nalezneme u komunardů ve Francouzské revoluci 1789, bílí lidé získávali stále vyšší inteligenci, až dnes konečně, po cca 100 letech od masového nástupu vědeckého marxismu, mají IQ celých 100 bodů. Byl to totiž právě marxismus, který se oháněl vědou jako kyjem a veškerá náboženství prohlásil za „berličku lidstva“. Takže tedy nevím, ale zdá se mi, že ten váš norský vědátor plácá parádní kokotiny. Je totiž zajímavé, že narozdíl od mnoha jiných sociologů dospěl k názoru, že IQ není vázáno na rasu, ale na náboženské vyznání – což vyplývá z té jeho tabulky. Znamená to tedy, že když necháme Inda vystudovat, stoupne mu IQ z 85 na 100 bodů? To je pozoruhodná teorie… :-))

 2. Březen 17, 2013 00:50

  Runner: Možná tak blbec vypisuje komentáře, aniž by si článek přečetl celý. Pak by si totiž všiml, že se jedná o překlad a tak na tyhle invektivy autor nemůže reagovat. Vzhledem k tomu, že je Nor, tak mu nebudeme mít za zlé, že nějakého Dobrovského patrně znát ani nebude… Statistiku výše IQ v závislosti na víře nicméně uvádí v jiném svém článku: https://sarmatia.wordpress.com/2009/10/13/barduv-pribeh-cast-viii-nabozenstvi-nebo-rozum/
  Rozumu zdar!

 3. runner permalink
  Březen 16, 2013 23:40

  „Průměrné IQ těch, kdo věří v židovského «Boha», je mnohem nižší než IQ těch, kdo se nazývají ateisty.“

  A co takhle nějaký zdroj? Je nějaká statistika, která to potvrzuje? Nebo jenom kecáš ze spaní? A kolik je to „mnohem“?

  Takže tvrdíš, že jsi mnohem inteligentnější než Hus, Mendel, Diviš nebo Dobrovský?

  http://apo-logia.blogspot.cz/2007/04/katolick-crkev-neptel-zdravho-rozumu.html

  Tihle katolíci byli asi taky úplní blbci, že? Anebo jsi blbec ty? No jedno z toho asi bude pravda…

 4. lumiere permalink
  Únor 25, 2013 23:41

  Pěkně vybrané fotky; jak ta umolousaná, tak ta světlá.
  I ta norská ústava byla zajímavá. :)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: