Skip to content

Dot et des

Únor 7, 2013
by

Židokřesťané. Měli svou lidmi vytvořenou bibli a vše, co nebylo v souladu s jejím obsahem, bylo spáleno, zničeno, zakázáno, démonizováno, popliváno a pohřbeno ve lžích. Proto stále častěji přemýšlíme o svých čistě neandrtálských předcích jako o groteskních zvířatech a, co je důležitější, o všem, co předcházelo židokřesťanství, jako o krutém, primitivním,  bezvýznamném, trapném a zcela nedůležitém. Cokoliv existovalo předtím, by nás nemělo zajímat. Měli bychom se stydět! Svět začal rokem nula. Žid Ježíš byl počátkem všeho, či přinejmenším Noem s jeho stádem zvířat.

Abychom pochopili minulost, musíme se zbavit předsudků, které k ní máme. Musíme otevřít svou mysl alternativním způsobům myšlení a vidění světa. Musíme své předky přijmout jako nám ve všech ohledech rovné (či dokonce nám nadřazené)  Neexistuje žádná “evoluce” naší rasy, pouze degenerace; jsme hloupější než kdy předtím! Je zvláště důležité se zbavit všech předsudků ve spojitosti s koncepty jako je “bůh”. Co je vlastně ”bůh”? Či ještě zajímavěji, co znamenal “bůh” pro naše předky? Jak tento výraz vnímali?  Co do tohoto výrazu vkládali? Co pro ně “bůh” znamenal? Že by si možná o bozích vůbec nemysleli totéž co my?! Možná naprosto nechápeme celou evropskou mytologii, protože nás zaslepil židokřesťanský způsob myšlení!

Inteligentní člověk mohl vytvořit báječnou technologicky vyspělou civilizaci, a člověk hloupý toho schopen nebude, avšak člověk ještě inteligentnější by se možná rozhodl nevytvářet žádnou formu civilizace, protože je schopen vidět i její negativní důsledky. Takže, ze všeho, co víme, naše technologicky vyspělá civilizace se neobjevila v důsledku evoluce, člověka s časem stále mouřejšího, ale díky degeneraci; protože člověk již nebyl dostatečně inteligentní, aby viděl negativní důsledky takové civilizace.

Mohli byste argumentovat, že civilizace a moderní technologie je více dobrá než špatná, ale je tomu skutečně tak, pokud se prostřednictvím dnešních technologií jen pokoušíme nalézt způsob, jak kompenzovat náš nedostatek intelektuálních schopností? Co když v minulosti nesestrojili fotoaparáty prostě proto, že měli fotografickou paměť? Co když v minulosti nesestrojili počítače, protože je vůbec nepotřebovali? Dnes tyto věci potřebujeme, protože jsme příliš hloupí, abychom si vůbec něco zapamatovali. Dnes jsme sotva schopni mluvit správně naším rodným jazykem.

Příchod náboženství, umění, civilizace a kultury tedy můžeme vnímat ne jako důsledek evoluce, ale jako důsledek toho, že jsme něco ztratili, že jsme  celou dobu činili opatření, abychom neztratili svou tradici a svého ducha; abychom neztratili rozum.

Znovu se tedy ptám; jak naši mnohem duchaplnější předkové definovali výraz “bůh”? Proč přišli s tímto výrazem a co pro ně znamenal, a jak jej měli chápat jejich potomci? Byl to snad prostředek k zachování něčeho pro přístí generace? Jakýsi kód?

Budiž, co však vím jistě je, že nemáme mít s našimi bohy vztah, jaký mají židokřesťané ke svému falešnému hebrejskému “bohu”. Nejsme nábožní tak, jak jsou nábožní oni. Nemáme víru; místo ní máme moudrost. Nemáme pokoru; místo ní máme pýchu. Nemáme hříchy; místo ní máme čest! Naši bohové jsou okny do minulosti, bránami do doby, kdy byl člověk lepší, otevřenými pro ty, kdo mají moudrost, sebevědomí a odvahu vyškrábat se z židokřesťanské žumpy a pohlédnout do nich. Krásu máme přímo před očima! Jen je musíme otevřít, abychom ji spatřili. Jen musíme přijmout bohy našich předků!

Varg Vikernes

6. ledna 2013

přeloženo z: www.thuleanperspective.com

Reklamy
komentářů 10 leave one →
 1. runner permalink
  Únor 17, 2013 22:17

  Athalwolf Fionnlagh permalink
  Únor 9, 2013 21:06

  Křesťanský Bůh v lidech hlavně pěstuje ponížení, soucit a slabost!
  A v žádném případě jim nedává sílu se poprat s nepřízní osudu, ale rezignovat.

  Hm, a na to jsi přišel úplně sím, všeználku? :-)) Co by asi na to řekl Karel Veliký, Evžen Savojský, Kolumbus, Cortés nebo Richard Lví srdce? Aha, to byli vlastně asi tajní pohani, že? :-))

 2. runner permalink
  Únor 17, 2013 22:08

  Ten pán, kterej napsal ten článek, musí asi evidentně pocházet z neandrtálce, jinak by takovou snůšku blbostí a plytkých keců nemohl vypustit do světa, leda by si chtěl dělat z lidí prdel :-))) Já tedy pocházím z Cromagnonce, z neandrtálců pocházejí negři, to ví už dnes asi každej běloch, krom tady toho blbouna, kterej nám tvrdí, že vrcholem inteligence je nevymýšlet vůbec nic a dál rozdělávat oheň vrtěním dřívky a spát v jeskyni pod zvířecí koží. Opravdu geniální myšlenka :-)))

 3. Únor 10, 2013 00:32

  Athalwolf Fionnlagh: Přečtěte si životopisy apoštolů. pak si nafackujte a pak to zkuste znova.

 4. Asgard permalink
  Únor 9, 2013 23:47

  Athalwolf Fionnlagh

  Příteli, „poprat se s nepřízní osudu“ myšleno např., když tě postihne nějaká tragická událost, pokud proklamacím týkajících se křesťanské víry opravdu věříš (racionálně je víra, jak známo, obtížně zdůvodnitelná), tak tuto událost bereš jako Boží vůli, ke které měl Bůh důvod, nikoliv jako nějaké příkoří vůči Tobě, což ti umožní snadněji fungovat dál, takže beru, že to můžeš chápat jako rezignaci.

  Co se týče ponížení, oni to neberou jako špatně, poněvadž jak známo z křesťanského učení, kdo je ponížen teď, bude pak povýšen po smrti (čili stráví kratší dobu v životě věčném v očistci).

  Soucit např. s odpovědným spolubratrem (z mé komunity), který měl momentálně smůlu, ne vlastní vinou, osobně neberu jako zlo. Křesťanské pojetí je však trochu jiné.

  Ano, slabost je preferována více než síla, což není dobré.

  Osobně však preferuji schopnost dávání zájmu komunity (pospolitosti) před vlastním egoistickým zájmem více než sílu, výkon a odbornost. Dále se domnívám, že by měla být trendy a celospolečensky preferována materiální a konzumní skromnost zároveň s entuziasmem pro odbornostní, duchovní a duševní rozvoj, idealismus a vlastní odpovědnost, ale to je zase jiná kapitola, která s křesťanským pojetím nesouvisí.

 5. Únor 9, 2013 21:06

  Křesťanský Bůh v lidech hlavně pěstuje ponížení, soucit a slabost!
  A v žádném případě jim nedává sílu se poprat s nepřízní osudu, ale rezignovat.

 6. Asgard permalink
  Únor 8, 2013 17:28

  Ještě pozn. k pojmu židokřesťanský Bůh. Troufám si říci, že židovský Bůh udělal pro židovskou komunitu, zdůrazňováním její vyvolenosti nad ostatními dost. Bůh křesťanů je od doby Jana Pavla II. pro židovskou komunitu též výhodný, protože jsou považováni za starší bratry ve víře (na rozdíl od dřívějších invektiv, v podobě vrahů Krista, lichvy apod.). Křesťanům tento Bůh dával a dává sílu se poprat s nepřízní osudu a víra v něj umožňuje pochopit strasti „slzavého údolí“, jako přípravy na věčný posmrtný život.
  Domnívám se, že lidem především chybí systémová opora sociální pospolitosti, vytvořené z odpovědných jedinců, kteří chtějí od společnosti nejen brát, ale zároveň celku dávat a mají kolektivistické solidární idealistické smýšlení s vědomím podpory a rozvoje celku na prvním místě.

 7. Asgard permalink
  Únor 8, 2013 09:17

  Civilizační vymoženosti by měly sloužit především ke zrychlení zisku užitečných a potřebných informací, ulehčení od devastující a nebezpečné práce, k prevenci nepříznivých podmínek, které by vedly k destrukci či podlomení zdraví člověka. Dále k tomu, aby se jedinec mohl během života v pospolitosti fyzicky, duchovně, duševně a odborně rozvíjet bez rušivých elementů. Rozhodně by neměly soužit k degeneraci člověka, k jeho zpohodlnění a zotročení a uzurpování přírody.

 8. Únor 8, 2013 04:03

  „Alternativním způsobům myšlení a vidění světa“. Hm. Alternativním způsobem sexuality je dnes homosexualita. Alternativním způsobem vidění je asi slepota. Alternativním způsobem víry je patrně bezvěrectví. Přeju hodně dočasnýho opojení z pekla. Heil.

 9. Únor 7, 2013 21:54

  No vida, od začátku to míří správným směrem. :-)

 10. berešit bara elohim permalink
  Únor 7, 2013 21:05

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: