Skip to content

Masmédia kupodivu prohrála!

Leden 28, 2013
by

schwarz-4c4ee5e87bf0c_275x183Tak máme konečně po těch volbách. Fanatičnost kulturní fronty a uvědomělé mládeže snad časem opadne, ale přesto nám volby uklázaly, kam až šílení kulturní marxisté, zaštitující se demokracií, jsou schopni s podporou masmédií zajít. Už nejen nacionalisté, ale i běžní lidé s jiným než tím správným názorem se mohli setkat s jejich nenávistnými a zfanatizovanými útoky. Pár přestřelení (např. s Dejdarem) je možná přinutilo navenek se uklidnit, ale vůbec bych se nedivil, kdyby někde již vznikal seznam těch „špatných“.

Zemana moc nemusím, ale nakonec jsem rád, že zvítězil. Kníže se totiž stal modlou šílenců a nepřátel naší země. Samozřejmě to zfanatizování dalších uvědomělých a naivních občanů by se jim bez podpory masmédií nezadařilo. Zeman řekne místo airsoftová – softwareová a už je to všude, že kníže huhle, až mu nikdo nerozumí, nevadí. Upozornit na to, je naopak lež a podpásovka. Nějaký bezvýznamný Šlouf je omílán donekonečna. O Kalouskovi, Bakalovi a dalších se taktně mlčí. A mohli bychom pokračovat. Ostatně, není to nic nového. Děje se to před každými volbami, kdy pravdoláskaři vytáhnou nějaký „projekt“ a s pomocí nadnárodních medií ho uskuteční. Proto se objevuji ve všech „demokratických“ stranách. Pro tyto je to nezbytnost, jestli nechtějí být médii smeteny. Přesto si myslím, že tyto prezidentdské volby byly zlomové.

Havlovci nemohli v druhém kole rozmělnit přízeň mezi více spřátelených subjektů a podporou jediného kandidáta se tak naplno ukázala její intenzita a zrůdnost. Myslím si, že spousty lidí si toho minimálně podvědomě všimli a postavili se proudu, když volili Zemana (I já jsem šel k volbám dát hlas Zemanovi spíše jen na truc této mediální masáži.) Manipulace s lidmi dosáhla vysoké intenzity, která si mohla zadat s různými diktátorskými režimi. Lidé sice nebyli za jiný názor zavírání, ale mnozí se ho z hlediska budoucnosti (třeba v zaměstnání) báli minimálně vyslovit. Šikana za nepodporování Schwarzenberga u mládeže se stala zcela běžnou. Žvásty, co se po pohře knížete objevily na netu (o odtržení Prahy, emigraci, konci všech nadějí), mohou připadat úsměvně, ale dle mě tomu tak není. Tito lidé jsou intoxikováni jedem „lásky a pravdy“ na šílenou mez a ke zhovadilosti mnoho neschází. Kdyby byla prohra těsná, asi bychom ještě čuměli. Takhle podepisují různá prohlášení jen ti skalní a dav uvědomělé mládeže zřejmě k nějaké akci nestrhnou.

Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou, to se ví již dávno. A tak legenda o ušlechtilém knížeti, bez hany a vady, neuspěje v nějakých dalších volbách, jen kvůli jeho věku a senilnosti. Před 10 lety a s lepším ksichtem by po takové masáži jistě vyhrál. Ještě, že pravdoláskaři udělali chybu a vsadili na tuto zombie. S mladým a schopným by jsme se mohli dočkat spousty nepříjemnosti. Však uvidíme, s čím přijdou v dalších parlamentních volbách. Zatím to dle prohlášení Kalouska vypadá, že se dopustí stejné chyby.

Reklamy
komentářů 10 leave one →
 1. Leden 30, 2013 18:51

  tohle je podobný článek, jen trochu více satirický:

  http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013012701

 2. Leden 30, 2013 18:48

  Je to další důkaz, že lidi věří médiím méně a méně, což je snad jediný, co by mohlo být bráno jako pozitivní. Smutné je, že hlavně mladí se nezajímají o to, jestli jejich kandidát hájí jejich zájmy. Proto prošel kandidát, který navzdory názorů mladých hlasoval pro školné, ACTA a čeho si málokdo povšiml – předhodil vládě ESM. Vše bylo proti zájmům lidí, ale přesto kvůli Trautenbergovi byli ochotni takhle vyvádět…

 3. Leden 30, 2013 17:22

  Napsal jsem dost podobnej článek, i když možná míň ostrej. Každopádně naprosto souhlasím – kyselé ksichty pravdolásky mojí mi taky dělají velkou radost…

 4. Leden 30, 2013 13:00

  Pravdoláskaři jsou jako kukačky – snášejí vejce do cizích hnízd.

 5. Leden 30, 2013 00:44

  Já četl zajímavý názor, že Fisher byl hozen přes palubu účelově. Všichni se zaměřovali na něj, takže mohl projít Karel hospodář.

 6. Tomas permalink
  Leden 29, 2013 23:03

  Osobně jsem sice u voleb nebyl, ovšem právě díky této šílené knížecí kampani už jsem vážně uvažoval, že to tam hodím zemanovi. Kníže byl všude. Skoro jsem se už bál chodit na hajzl, aby na mě kníže nevyskočil z mísy.
  Hezké jsou také reakce některých právdoláskařů, které jsou přímo ukázkou jejich pojetí demokracie. Hlavně Monika Le Fay je se svou peticí zábavná. Miluji její velmi umělecké filmy!!

 7. zemědělský chovatel permalink
  Leden 29, 2013 20:59

  Škoda ,že autor neudělal rozbor od začátku. Ta síla tam skutečně byla . a chtěla zůstat nenápadná a opravdu na vrcholu akčních voleb byla poodhalena…Na začátku byl Fischer ,největší investice na kampan a průzkumy prostě vše zajištěno a nenápadně .Vše jelo podle plánu..Pak se něco stalo s čím nikdo nepočítal a síla ho „hodila přes palubu“ nebo to byl podpásový tah (je to komunista)od sdružení nechceme Fischera ? Nevím ,ale děkuji za to. Že nepostoupí to nikdo nečekal..Proto pravdoláskaři narychlo zakoupili Knížete a udělali z něj superstár. Pak začali dělat přešlapy a síla která to ovládá byla poodhalena. Děsí mě ,že bude příště lépe připravena na ovládání davu.Pokud se ovce z tohoto nepoučí.

 8. Leden 29, 2013 12:10

  I podle mě je analýza toho co se stalo mylná. Podle mě zvítězil princip „účel světí prostředky“. Já nejsem fanatický přívrženec knížete, ale z duše se mi protiví, polpopravdy, lži a házení bahnem, které ve své kampani, bohžel úspěšně, použil Zeman. Jistě, nic strašného se neděje, vydrželi jsme to 10 let s Klauzem, vydržíme to i dalších 5 let se Zemanem. Je jen škoda, že jsme propásli šanci na započetí slušnjší a morálnější politiky.

 9. Pfff permalink
  Leden 29, 2013 11:59

  Podle mě je analýza z článku mylná. Zemana nevolili lidé protože by si uvědomili šílenost knížecí propagandy. Zeman vyhrál především kvůli důchodcům a svým hospodským fandům, na které ta propaganda z druhé strany zkrátka nefunguje protože ji nerozumí nebo se k nim vůbec nedostane. Nejde o žádný výbuch rozumu, spíš zabřednutí do bahna. Tentokrát za to můžeme být rádi. Ale příště?

 10. antidemokrat permalink
  Leden 28, 2013 19:39

  Pěkně napsáno. Odhaduji, že až za 5 let Zeman skončí, budou mít min. dvě želízka v ohni. Nejnadějnějším bude Šimon Pánek – zatím vede Člověka v tísni, ale za svého korunního prince ho prohlásil ještě samotný veškrna. A druhým bude Pavel Rychetský, dnešní šéf Ústavního soudu. To je sice naoko socan, ale původně pravdoláskař z Občanského hnutí. Možná se objeví ještě další. V každém případě se do té doby zbaví Kalouska.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: