Skip to content

Pokrytectví kolem Palestiny

Prosinec 13, 2012

KyprSemitští bratranci, Izraelci a Palestinci, se zase jednou pustili do sebe. Je naprosto jisté, že Izrael teď dostane spoustu peněz a zbraní od USA a Německa a že hodná Evropská unie nasype Palestincům do korýtka nějakou tu dodatečnou miliardu, i když sama bankrotuje. Za vytvoření moderního židovského státu v zemi Kanaán si můžou Arabové sami. Za první světové války zradili svého souvěrce, osmanského sultána, a přidali se na stranu „nevěřících“, Britů a Francouzů. Blázni, když jim věřili. Podle svého vlastního muslimského práva by za to zasloužili mnohem horší věci než jen vznik Izraele. Palestina teď sice podle všeho získala mezinárodní uznání, ale na reálné síle obou stran se nic nezměnilo, takže se vlastně nic nestalo.

Proč tedy vůbec píšu tenhle příspěvek? Spousta lidí mluví o tom, jaké příkoří se stalo Palestincům vznikem Izraele. Sotvakdo se však zajímá o druhou stranu téže mince. Muslimové se dostali do Středomoří, tedy i do Palestiny, agresí. Přepadli árijské říše, zmocnili se Alexandrie nebo Antiochie – jedněch z největších měst, jaká do té doby Árijci postavili. Středozemní moře, které kdysi tvořilo jádro antické civilizace, se od té doby stalo frontovou linií a místem nekonečného střetu civilizace s barbarstvím. Některé kraje postupně padly za oběť jak Židům, tak muslimům. Za starých dobrých pohanských časů, na konci vlády božského Trajána, jak Kyrenaiku, tak Kypr strašlivě zpustošili židovští vzbouřenci. Kyrenaika byla po třináct staletí řecká, a už není, zabrali ji Arabové. Na Kypru žijí Řekové tři a půl tisíce let. Od roku 1974 okupují třetinu ostrova Turci, kteří odtamtud vyhnali všechny Řeky a přesídlili tam bezpočet tureckých přistěhovalců z Anatolie, která beztak původně byla indoevropská.

Nebudeme-li odsuzovat tato příkoří spáchaná na našich lidech, proč by nás měl zajímat konflikt mezi židovskými a muslimskými monoteisty?

Reklamy
komentářů 11 leave one →
 1. Pagan permalink
  Leden 23, 2013 20:03

  Hele ty bereSHITE,jasně že byli.I Mojžíš řekl:A rozprchněte se do všech světových stran….XD
  Jinak v článku se píše,že zradili sultána…No,nechci rýpat,ale sultán a celá Osmanská říše pro Araby jako celek nic neudělal a dodnes jsou Turci u Palestinců nenáviděným národem;také malá poznámečka=Turecká armáda,jistota NATO,EU a USA.
  Potlačování arabských zvyků a kmenových vůdců byla doménou Osmanské říše a tady jedno video,ať tu někoho naštvu,ale je pěkně udělaný :D

 2. whitegolfer permalink
  Leden 1, 2013 12:50

  Morgast: Taky sem nad tím jeho nickem přemýšlel a máš recht je divnej! :-/

 3. Joseph permalink
  Prosinec 20, 2012 18:51

  Najlepsi byly stejne Prussove.
  No a samozrejmne jitrnice!
  SH Stube

 4. Morgast permalink
  Prosinec 19, 2012 06:17

  berešit bara elohim – syropalestina je samozřejmě původně semitské území a jinak ten citát (zkrácený) znám – kniha Genesis, začátek. Divný nickname, to při vší úctě.

 5. berešit bara elohim permalink
  Prosinec 15, 2012 15:03

  Že byla syropalestina árijským územím? Vždyť tam vždy byli semité…nebo ne?
  Sice tam byli Řekové, ale těch nebyla snad většina?
  A bohužel samozřejmě helenizace.
  takže si myslím, že tam byli spíše semité.

 6. RomanGrey permalink
  Prosinec 14, 2012 20:28

  ..coby odsouzenihodny deviant..zijici ve vesnicce zamrzle v minulem stoleti..samozrejme nemohu nic vedet..muj obycejny subjetivni lidsky usudek rika..ze vse je o dost komplikovanejsi..zeme vyvolenych..jenz ma pro vetsinu z nich predevsim nabozensky vyznam..ackoli zit by tam nikdy nechteli..neb mnohem lepe jim je na Manhattanu..v Beverly Hills ci v Praze..neb tam to sype mnohem vice..ze tedy ta zeme se uz od prvniho irackeho konfliktu zacala chovat..jako jasny hegemon toho regionu a cilem bylo nejen zniceni Iraku a nyni Syrie..ta hra ma z meho pohledu mnohem vetsi ambice..
  ..chci jen pripsat..ze co vim urcite..diky svemu priteli pracujicimu v hamburgskych lodenicich Blohm&Voss..ze ackoli stavi pro zemi vyvolenych uz nekolikatou ponorku tridy 212A..a samozrejme jako firma pokorene porazeneho Nemecka zdarma..vyzbroj do techto nejkvalitnesich nemeckych Uboots dodavaji Americane nebo Francouzi..od Nemcu waffen vyvoleni nechteji..i kdyby to bylo zdarma..mozna trebas proto..ze co kdyby nekdy..protoze historie nikdy nekonci..a ja musim jen a pouze zopakovat sluvka mileho vzdelance zidobijce Lukase..uz bylo dost omlouvani..
  ..takkk..a ted by nam k tomu mohl napsat nejakou peknou pisnicku byvaly zakladatel BHS..muj BYVALY dlouholety pseudoKameraden Karl aus Schatzlar in Sudetenland..dvorni to textar a manager skupiny Buldok..
  ..ha..ha..ha..hezky predSlunovratovy vikend vsem..vcetne toho..o nemz uz ta perverzne deviantni fotografie spojena s jeho nickem prozrazuje ledacos..
  ..ten..ktery miluje Nemecko..navzdy verne a oddane.. .. RomanGrey ..

  ..p.s..vsem radobym hrdym vzdelancum nemajicim problem s tim..kdo ze je doopravdy jejich bronzovy slavik..doporucuji usmevne cteni jmenem Cesky Fasismus od Milana Nakonecneho..kde se to podobnymi rytiri jen hemzi..ha..h..aneb..kazdy s kazdym proti kazdemu..

 7. Prosinec 14, 2012 11:57

  Mě by ten konflikt též nezajímal, kdyby nebyl tak výrazným indikátorem toho, kdo dnes vládne. Když kouknu na všechnu tu pravdoláskařskou politiku, která neuznává etnický princip a haní všechny formy národovectcí, tak o to více mě vytáčí, že jsou tito politici ochotní k nám do Čech zvát izraelské politiky, s kterými si podávají ruce, uzavírají obchodní smlouvy – a nijak je netrápí, co mají na rukou krve ani to, jak šovinisticky se vyjadřují na stranu Arabů.

  Jinak skvěle napsaný článek, s dobrou myšlenkou!

 8. Prosinec 14, 2012 11:22

  Pokud je duch svébytný, tak se loutkou nemůže stát- má přece vlastní vůli a nepotřebuje k tomu žádné články.

 9. B.S. permalink
  Prosinec 14, 2012 02:57

  kurva šopa – rukojmím.

 10. B.S. permalink
  Prosinec 14, 2012 02:56

  proč na něj obracet pozornost třeba takovýmito články ? …Obracet na něj pozornost takovými články proto, aby se svébytný indoevropský duch nestal loutkou – rukojím té či oné strany.

 11. Prosinec 13, 2012 21:51

  Mě ten konflikt také nezajímá. Proto mi není moc jasné, proč na něj obracet pozornost třeba takovýmito články ?
  Odsuzovat příkoří:to je sice pěkné, ale topit se kvůli tomu v sentimentu a neustále plakat nad rozlitým mlékem nemá smysl.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: