Skip to content

Wikipus.info – krátká rekapitulace a co dál

Květen 4, 2012
tags:
by

Stránky Wikipus.info jsou již nějaký pátek v provozu a tak bych rád prezentoval dosavadní úspěchy a představil plán do budoucna.
Začátky každého projektu jsou těžké a v takovýchto fázích většinou vše stojí na vratkých nohách. Wikipus již toto období překonal; vytvořila se jistá uživatelská základna, která sice ne v úplně dostačujícím množství, ale přesto pravidelně, přispívá svými články.  Samotný obsah Wikipusu se zkonsolidoval. Od poloprázdných článků, většinou s nijak nenavazujícím tématem, jsme se postupnou prací dostali k systému kategorizovaných, odkazy plně propojených informací. Vytvoření takovýchto pevných základů zákonitě vedlo k nárůstu návštěvnosti, která zejména v poslední době raketově stoupá. V měsíci dubnu jsme přesáhli hranici 10 000 návštěv (viz graf).
Zásluhy na takovéto návštěvnosti mají především členové našeho propagačního týmu – děkujeme jim – svůj podíl však také začínají získávat návštěvníci z vyhledávačů. Díky kvalitnímu obsahu se dostáváme mezi první výsledky při hledání výrazů jako cikánská kriminalita, tržnice sapa, antifa, prezidentské volby 2013 a mnohé další.
Jedná se o návštěvníky, kteří hledají informace, a my máme jedinečnou možnost představit jim náš pohled na věc. Do budoucna chceme expandovat především na poli vyhledávačů. Je to jedinečná možnost, jak zapůsobit na veřejnost. Z krátkodobějšího hlediska chceme co nejlépe informovat o nadcházejících prezidentských volbách 2013 respektive o kandidátech, kteří nám jsou trnem v oku. Jistě víme, koho myslím. Proto vyzývám všechny ty, kteří mají zájem skutečně se o něco zasadit, aby přiložili svou ruku k dílu a při tvorbě Wikipusu pomohli.

Jen krátce rekapitulace o co jde
Wikipus.info slouží jako nezávislý opoziční zpravodajský portál stojící proti dnešnímu systému korupce a politické korektnosti. Snažíme se jasně definovat nepřítele národa Novou levici a poukázat na její nebezpečnost. Chceme v úplnosti monitorovat cikánskou kriminalitu. Korupci chceme mít katalogizovanou tak, aby se na ní hned nezapomnělo, jak je tomu zvykem u běžných medií. Celý Wikipus funguje na stejném principu jako internetová encyklopedie Wikipedie. Každý může vytvořit nový článek nebo jakkoliv pozměnit (přidat informace, opravit chyby,…) stávající stránky. Celý tento systém závisí na aktivitě uživatelů, kteří sami vytvářejí obsah. Cílem Wikipusu je dostat se do podvědomí co největšího počtu lidí s následnou možností prezentovat náš pohled na věc.  Zároveň také poskytujeme prostor pro ty aktivisty, kteří by něco chtěli dělat, ale neví co.
Tak co, pomůžete?
Aministrátor Wikipusu

Reklamy
komentářů 24 leave one →
 1. Radim permalink
  Květen 30, 2012 18:43

  Nechápu, když zde někdo vyjeví snahu, či nějaký zájem o spolupráci, proč je hned shazován a urážen. Neměli bychom snad držet při sobě.

 2. Whitegolfer permalink
  Květen 9, 2012 15:36

  Wikipus je náhodou dobrá protiváha takovým sračkám jako je Romea.cz, Blisty a pod… :-)

 3. Květen 7, 2012 16:28

  Nová verze článku o Nové levici.
  Z takovéhoto materiálu se již dá vycházet. Vycházet k čemu? Je zde jedinečná možnost definovat a pevně uchopit veškeré síly, které Evropu ničí. Doteď byly beze jména, tak nebylo možné proti nim bojovat.

 4. ldk permalink
  Květen 6, 2012 20:43

  Za to se neschovávej…
  Hele, mě už na tom zas tolik nesejde. Byl jsem jedinej, kdo jim věnoval relevantní otázky a oni se přitom hlásej k ignoranci. Tohle je naučil nějakej korunovanej nebo kdo;) Takže mě je to jedno.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: