Skip to content

Kopnutí do mrtvoly

Duben 10, 2012
by

Možná je zbytečné kopat do křesťanství, ale já si to nakonec neodpustím. Ona ta „mrtvola“, totiž pořádně zapáchá a hrozí, že při svém hnilobném rozkladu ještě na dlouho otráví naši společnost.

V pondělí jsem se totiž oddával masochistickým hrátkám. Chvilku jsem zkusil sledovat v TV senilního velekněze toho semitského spolku s jeho poselstvím světu. Krásná to propaganda, která byla hodna neomarxistických multi-kulti šílenců nejhrubšího rázu. Všichni se mějte rádi. Ať všude zavládne mír atd. To vše prokládáno záběry na všemi barvami hrající posluchačstvo, které při každém žblechtu šílelo, jako adolescenti při sledování superstar. Inu i sám v pekle se škvařící Havel by určitě uronil nějakou tu slzičku. Svět je spasen. Jen ta kritika chudoby a hlásání pokory se v tom třpytu do bohatství oděných církevních potentátů ztrácela.

To pak s člověkem, když se dočte, jak s razantním poklesem počtu „věřících“ stoupá počet jidášských knězů a nákladů na ně, tak trochu cloumá hněv. Hasiče, policisty, záchranáře nepotřebujeme. Na těch, co zachraňují život, se šetřit musí a počty se snižují. Naopak zlodějů duší je stále více, a to se raději ani se nechci rozepsat o tunelu desetiletí, tedy církevních restitucích. Inu Kalousek s Nečasem si musí koupit tu cestu do nebe a je již asi jedno, že ani nedávají ze svého.

Arogance, chamtivost a touha po moci se u křesťanů projevuje stále více. Jak jejich počty u nás klesají, stávají se stále více sektou navracející se ke svým kořenům. Vyznavači nenávistného Jahveho absolutně ztrácejí soudnost a okázale poskakují kolem zlatého telete. Možná se mezi nimi najde ještě pár upřímných lidí, co v církvi zůstávají na základě nějakých „tradic“. Těch mi je líto, ale nic jiného než procitnout a odvrhnout faleš jim nezbývá.

Reklamy
komentářů 58 leave one →
 1. Duben 16, 2012 21:09

  PORENUT: Myslíš toho blba v zednářský zástěře? Ne, takhle opravdu ne.

 2. PORENUT permalink
  Duben 16, 2012 18:03

  Vonrammstein : Takhle si představuješ svůj boj? Nechci rozebírat co je Breivik zač ale jeho videokip se mi líbil ;-) Křižák jak poleno, jestli jsou vás tisíce no potěš koště :-D http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/264893-breivik-u-soudu-priznal-zabijeni-rozplakal-se-az-nad-vlastnim-videem.html

 3. Koukol permalink
  Duben 16, 2012 07:29

  Myslič: A četls od C. McCarthyho „Krvavý poledník“? To, co říká na závěr knihy postava Soudce, to je na podtrhnutí! ;-)

 4. 987654 permalink
  Duben 15, 2012 23:15

  Sw: — „Ano, pořád si říkám, že křesťan-vlastenec, notabene (bílý) naicionalista, je oxymoróní blbost, ale co už. Všechni místní už asi pochopili, že pokud chceme něco změnit a zachránit Evropu, nesmíme myslet v duchu “všechno a přesto nejede vlak” ale v matematické rovině
  Least Common Multiple. Tím je ten zkurvený islám.“

  Pro mě je zase oxymoróní blbost Žid, který si hraje na slovanskýho pohana, chodí číst na křesťanskou EUrábii a snaží se pak svým echt klasickým kňouráním štvát ovečky proti islámu (protože nedávno Židi zjistili, že se neonacistům nějak krátí dech, zatímco mohamedáni jsou dnes aktivitou na úrovni rasistických skins v 80.letech v Evropě).

  Přitom proti Židovi stojí holá fakta:
  1)Slovanští pohané před zavlečením křesťanství do svých území měli nejvýnosnější a nejdelší obchodní styk s muslimskými zeměmi a muslimskými obchodníky.
  2)Slovanští pohané neměli nikdy problém s muslimy. Jejich kvetoucí obchody jim zrušili papeženci. Papeženci je taky na rozdíl od muslimů násilně, velmi násilně obraceli na svou víru.
  3)V srdci slovanského Ruska islám existoval už od 10.století a existuje tam dodnes (oblast Kazaně). Nikdo z muslimů tam nikdy Slovany nenapadal a nevraždil kvůli pohanství, nikdo je násilně nenutil k přijetí islámu. To dělali papeženci.
  4)Evropa zažila stovky bratrovražedných konfliktů, jen kvůli banálním odchylkám výkladu křesťanství. Kolik válek kvůli VÍŘE tady v Evropě spáchali muslimové? VÍŘE, nikoliv mocenským zájmům (jako třeba Vikingové, kteří také nedělali pohanské křižácké výpravy s důvodem násilného obracení na víru, ale pouze je zajímaly územní zisky a obchod).
  5)V historii Evropy neexistovala islámská inkvizice. Na obsazeném Balkánu byla křesťanům povolena jejich víra, žádné kostely nehořely, nikdo tam nikoho bestiálně nemučil kvůli víře jako to dělali křesťanští inkvizitoři.
  6)Evropa udržovala dobré styky s muslimským světem a nikdo neměl problémy s islámem. Damašek, Cařihrad nebo Bagdád byly centra obchodu a civilizovaný Evropan je v cestopisech vždy vykresloval v tom nejlepším světle. Stačí si ty cestopisy přečíst.
  7)Problém s islámem vznikl po WWII se vznikem státu Izrael. Jako nám dnes vadí, když nám sem Židé posílají Araby, tak Arabům vadí, že mi jim tam posíláme Židy. A Židi pak lezou na různé weby a snaží se kňourat o islámském nebezpečí.

  Rád bych od Žida Swantovieta slyšel, v čem byl islám posledních tisíc let nebezpečnější Evropě (potažmo slovanskému pohanovi) než křesťanství, se kterým se chce jako „pohan“ spojovat. Když pak použiju jeho premisu, že se má pohan spojit s křesťanem a bojovat proti islámu (o Židech samozřejmě ani slovo), tak jak bude vypadat Evropa po vítězství křesťanů a Židů s pohanskou pomocí nad tím zlým islámem?

  V čem bude to pozitivum, řeknete to těm ovečkám? Ne? Já jim to tedy řeknu raději sám – Evropa bude vypadat úplně stejně, jako po vítězství nad nacismem (tehdy Židi bulíkovali hloupý důvěřivý ovečky stejně jako dneska). Křesťani budou za blbečky, pohani budou za blbečky, nacionalisti budou za blbečky a Židi se Swantovietem se budou smát, až jim slzy potečou.

 5. Duben 15, 2012 21:22

  Swant:
  Mě se nelíbí. McCarthyho kniha je lepší.

  A tady něco od toho Chestertona, už by si taky mohl někdo, kdo ovládá jazyk Anglosasů, dát tu práci a přeložit to:
  http://www.fishpond.com.au/Books/Creed-of-Fascist-Revolutionary-AK-Chesterton/9781899435920?cf=3

 6. Swantoviet permalink
  Duben 15, 2012 21:19

  „Tahle země není pro starý“ neznám, je to dobrej film?

 7. Duben 15, 2012 21:17

  Ramštajn:

  Já myslel A.K. Chestertona. O něm se u nás moc neví. Tady něco:http://solargeneral.com/mirrors/nsec/www.nsec-88.org/knihy/britsky-fasismus/kap-10.html

 8. Duben 15, 2012 19:57

  Myslič: Myslel jsem pochopitelně G. K. Ch. O tom příbuzenství jsem nevěděl.
  Koukol: Znám jenom film, tam se podtrhává blbě :)

 9. Koukol permalink
  Duben 15, 2012 13:09

  Rammstein: Poslední kniha, kde jsem TAKHLE podtrhával byla od Cormaca McCarthyho „Tahle země není pro starý“!! :-))

 10. Duben 15, 2012 12:00

  Ramštajn:

  Já četl oba Chestertony. Ale mám pochopitelně radši toho druhýho (myslim, že byli bratranci nebo jeden strýc druhého), co byl členem Britské fašistické unie a kámoš Mosleyho. Od toho bych nějaké čtení uvítal mnohem raději…

 11. Duben 15, 2012 03:38

  Nedělej ze sebe hlupáka, Mysliči. Nejsi, tak co tady blbneš. Nikdy nepodceňuj Chestertona. Ortodoxie je jediná kniha v mým životě, která mě donutila vzít tužku a zatrhávat si věty i celý pasáže. Vsadil bych pravou ruku (jsem pravák, mimochodem) na to, že na tebe ten text udělal dojem. Akorát pochopitelně nemůžeš ze svýho pohrdání křesťanstvím slevit, takže to nutně popřeš. Zkus si od něj něco přečíst, psal i beletrii. Vynikající.
  Swantowiet: Ty jsi opravdu zvláštní člověk. Není moc lidí, co by mě dokázali překvapit, ale tobě se to občas celkem daří.

 12. Duben 15, 2012 01:09

  runner:

  Není nad pěknou pohádku na dobrou noc…. Příště zkus třeba tu o Krtečkovi – je malej, černej a nemá rád myšku :-)

  Těšíme se s dětma na tvou další pohádku, doufám, že zítra před devátou večerní se dočkáme.

 13. Swantoviet permalink
  Duben 13, 2012 21:14

  Pagan, bohůmžel, máš pravdu. :-(

 14. Pagan permalink
  Duben 13, 2012 21:07

  Swantowiet-Jednota i mezi jakýmkoliv hnutími,trvá do doby,než dosáhnou cíle nebo než jim dojde názorová trpělivost.A křesťané a Pohané nemůžou být nikdy jednotní,protože každý je utvrzelý v tom svém.

 15. Swantoviet permalink
  Duben 13, 2012 19:44

  Nechápu proč se jinověrci a bezvěrci vrtají do nýnější věroruky, kánonu, struktury a výčtu svatých dogmat největší křesťanské církve, napadají její II. vatikánský koncil (1962–1965) slovníkem a v intencích klasických lefébristů. Navážení do Kočíčí hlavy typu: „HAHAHA, vy už stejně ste jen spolek buziků,“ tohle nechápu, třeba to jako církev chtěli. :-D Zkrátka toto je jejich věc a pokud bych o takovou „pravokatolickou“ diskuzi měl zájem, hledal bych ji někde na ePortalu a na katolik.cz. Já nejsem vzdělán v křesťanské věrouce a netoužím po tom, křesťany soudím pouze podle toho, jak se ke mě chovají.
  * * * *
  Ano, pořád si říkám, že křesťan-vlastenec, notabene (bílý) naicionalista, je oxymoróní blbost, ale co už. Všechni místní už asi pochopili, že pokud chceme něco změnit a zachránit Evropu, nesmíme myslet v duchu „všechno a přesto nejede vlak“ ale v matematické rovině
  Least Common Multiple. Tím je ten zkurvený islám.
  * * * *
  Jsem rád, že Kočičí hlava v něco věří a mu to pomáhá žít (pokud možno lepší život). Pokud bych měl po smrti volbu: ateistické NIC a křesťanské PEKLO (jako pohan), beru to druhé. :-)

 16. Duben 13, 2012 14:46

  Koukol: To by neměl být problém. Moje adresa je
  von.rammstein@seznam.cz

 17. Koukol permalink
  Duben 13, 2012 09:29

  Rammstein: Tak či tak bych rád dal s tebou někdy řeč mimo internet. Taky nejsem nejmladší… :-)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: