Skip to content

Máme vládu, jakou si zasloužíme?

Březen 27, 2012
by

Nedávno mi při debatě o politice opět kamarád argumentoval známým „máme vládu, jakou si zasloužíme“. Nad čímž jsem se, snad poprvé, rozhodl trochu více zamyslet.

 My totiž nemáme vládu jakou si zasloužíme, ale vládu, která nám byla „dosazena“. Loutkovou vládu, která poslouchá příkazy úplně z jiných míst, z jiných zemí. Je jedno jestli je rudá, modrá, oranžová nebo zelená. Vždycky bude konat dle příkazů „shora“.

  Zde tedy nemůžeme mluvit o české vládě v pravém slova smyslu. Mluví, vypadají a snad se někdy i chovají jako Češi, ale jsou to kosmopolitní globalizační multi-kulturní šílenci. A v naší české modifikaci ještě ohromní zloději. Je bláhovost si myslet, že by se snad něco změnilo jakoukoliv novou politickou stranou. Ta, jakmile by vkročila do Parlamentu, stala by se dalším vazalem tohoto korupčnického überkapitalismu. Protože tam bude vždy převažovat počet „užitečných blbců“ (či spíše „všehoschopných idiotů“, prospěchářů), kteří pracují pro nadnárodní korporace, cizí vlády a nadnárodní banky.

  Zároveň je do vlády prorostlý silný korupčně-mafiánský aparát, který se snaží rozkrást to málo, co v téhle zemi ještě zbylo. Ať už se jedná o „výhodné“ privatizace v zájmu nadnárodních farmaceutických firem (momentálně se připravuje privatizace porodnic, na které si opět někdo pěkně „přilepší“) nebo o vyvádění kapitálu směrem z ČR ve velkém, prodávání pracovní síly do rukou zahraničních firem a mnoho dalšího.

  Proto je třeba na vládu, ať už bude mít jakoukoliv barvu, pohlížet jako na něco nepřátelského, neosobního a v našem případě velmi zákeřného. Nehledat si tam „světlé vyjímky“(copak by tam mohli nějaké být? Kdo by chtěl uvést kupř. „paní čistou“ Němcovou, tomu musím oponovat: Copak není ve vedení mafiánské zlodějské organizace již dvacet let?), ale naopak se jasně proti této skupině lidí vymezit. Jsou to fanatici, kteří v zájmu globalizace a nového světového uspořádání, udělají cokoliv. Parlament se stal jen hrou na demokracii, kde jedni mají dresy červené, druzí zase modré a stejně si nakonec plácnou a splní „vůli odjinud“. Nenapadá mě jediná pozitivní věc, kterou by BEZELSTNĚ udělali pro občany své země za posledních 20 let (je mi 25 let, takže více nepamatuji :-). Proto je neberu jako členy našeho národa, ale jako světoobčany, kteří jsou proti nám v prvních řadách.

 Stačí se podívat k bratrům Srbům, kteří se „hrnou“ do EU, v podstatě zatratili kosovské spoluobčany a poklonkují celému Západu. Nevěřím, že to je vůle většiny srbského národa. Samozřejmě mají perfektní pro-západní propagandu, oblbli lidi pozlátky apod., ale věřím, že většina Srbů myslí jinak.

  Ale abych se vrátil k naší domovině a nějak zakončil svoji úvahu. Je třeba si uvědomit, že musíme přinášet alternativu současnému velkokapitalismu, který se přetransformoval v politiku a doktrínu. Alternativu zmíněné „české vládě“ a to ve všech směrech. Postavit se modle peněz, které se staly politikou. Ohromnou inspirací dle mého může být Casa Pound Italia (a samozřejmě také Blocco Studentesco), kde aktivisté dělají ohromnou práci, mají celosvětový přehled, hutný myšlenkový základ, chuť a cíl. Bude to dlouhá a trnitá cesta, ale věřím, že jako mladá generace máme monoho síly a vůle změnit tento prohnilý systém.

                                                                                                                       David Ford  24.3.2012

Reklamy
komentářů 47 leave one →
 1. antimagorre permalink
  Duben 10, 2012 18:18

  samozrejme: cca 2,mil800tis- duchodcu. 3 mil. deti do 20ti let. 0,5 mil statnich uredniku -1mil statnich zamestnancu- dle gausovy krivky 2mil debilu a 1 milion produktivnich lidi.

  Nase vlada je absolutne vernim obrazem nas. Takze ten vyrok bych preformuloval na: vlada je obrazem nas samotnich. ( zrejme patrime do nejake podrasy :-) )

 2. Shaman permalink
  Duben 2, 2012 16:14

  Ono by úplně stačilo, hospodařit s tím co je a nekrást, resp. poctivě trestat krádeže.

 3. Duben 2, 2012 15:22

  Shaman:

  Se stačí podívat, co nachystal černoprdelník Kalousek: On sice zdaní ty, co maj příjem nad 100 000 Kč více, ale on zvedne zase i dpháčko, takže zase zaplatíme všichni. To není o „levici“ a o „pravici“, to je o tom, že Kalousek je zloděj…

 4. Shaman permalink
  Duben 2, 2012 01:40

  Miloš:
  Není zvyšování daní pro bohaté spíš písnička levice? Nic by se tím neřešilo. Bohatí by v ještě větší míře utíkali do daňových rájů a zdejšímu občanovi by zbyl pouze „hřejivý pocit“, že jsme bohaté potrestali. A do státní kasy by přišlo ještě míň. Ja jsem proti tomu. Proč trestat něčí úspěch. Vím, je mezi nima hodně podvodníků a zlodějů, ale proč demotivovat poctivé občany? Pak si řeknou: proč bych se snažil? Aby mi to pak vzali? Zvýšení daní pro bohaté je podle mě populistický krok (skok) vzad. Chudí občané, chudý stát. Co získáme tím, že budeme ještě chudší země? Že si sem Němci a Angličani budou jezdit na sexuální turisiku? Děkuji pěkně.

 5. Miloš permalink
  Duben 1, 2012 01:24

  Rowan Morison, Tomas: Tak budete raději svůj hlas dělit mezi ODS, ČSSD, TOP09, VV a KSČM a jenom nadávat. To je podle vás řešení?
  Tvrdíš že by ani DSSS po výhře ve volbách nic nezměnila. To není pravda
  Kdyby DSSS vyhrála volby mohla by mnoho změnit, záleželo by na tom, kolik by vyhrála, jestli by byla tak silná jako je dnes ODS, nebo tak silná jako je dnes Fico, který má jednobarevnou vládu nebo dokonce tak silná jako je Orbán, který má ústavní většinu. Takže se nedá říct, co by mohla dokázat. Když tedy budeme vycházet z varianty že by byla tak silná jako je dnes ODS, to znamená, že by se musela dělit o moc s prosystémovými stranami, nemohla by zásadně změnit systém, věci jako je vystoupení z EU a NATO a vypovězení všech cizinců z republiky by nemohla prosadit. Alespoň by ale mohla výrazně omezit korupci (věřím že členové DSSS by až na nepatrné výjimky nekradli a nebrali úplatky) dnešní politici se dělí na ty, na které už vyšla najevo nějaká korupční aféra a na ty, na které vyjde najevo v budoucnu. To by politici za DSSS rozhodně nedělali, ti jsou v politice proto aby hájili národní zájmy a ne aby kradli a brali úplatky, tak jako všichni ostatní politici.
  Kromě toho by DSSS mohla zavést spravedlivější daňový systém (zvýšit daně pro bohaté a pro firmy a snížit DPH, kteří platí všichni lidé bez rozdílu příjmů, současný daňový sistém je extrémě nespravedlivý a prakticky nemá v Evropě obdoby).
  DSSS by také mohla výrazně omezit sociální dávky pro Cikány a i když by nemohla deportovat cizince ze země, alespoň by mohla zabránit novým přistěhovalcům ze zemí mimo EU aby přišli do ČR. Zlepšila by se práce policie a klesla by kriminalita. V EU bychom bohužel prozatím zůstali, ale alespoň by se do Bruselu nepředávali žádné další pravomoci a v NATO bychom prozatím také zůstali ale Česká armáda by se nezúčatňovala dobyvačných válek USA tak jako dnes.
  Takže volit DSSS rozhodně má smysl.

 6. Rowan Morrison permalink
  Březen 31, 2012 23:02

  DSSS má také silné židokřesťanské prvky, takže je pro mě naprosto nepřijatelná.

 7. Tomas permalink
  Březen 31, 2012 22:51

  Miloš: volení DSSS je forma boje proti režimu? A argument o tom, že svým nechozením k volbám podporuji parlamentní strany,mi silně připomíná porevoluční argumenty ODS a podobných ,,pravicových“ stran ,,kdo nevolí,volí komunisty“. A máš pravdu v tom, že politika v tomto balení mě opravdu nezajímá,což mi neupírá právo na ni občas nadávat :-). Celý systém je nastaven tak, že by ani DSSS po výhře ve volbách nic nezměnila. Dokud bude společnost stát na křesťanské pseudomorálce,není šance na změnu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: