Skip to content

Islamisté dosazení k moci „demokratickými“ zbraněmi a propagandou

Prosinec 14, 2011
by

muslimovéTo bylo jásotu v „demokratickém“ táboře, jak se v islámských zemích rozběhla vlna revolucí. Propaganda se rozjela naplno, dokonce se i „humanitárně“ bombardovalo. To, že zde něco nehraje již od začátku, si uvědomovalo pouze pár vnímavějších. Barbarům obývajícím islámské země se může vládnout jedině tvrdou rukou. Na výběr se nám tak dostává pouze vojenská diktatura nebo šílené islámské právo. Že by si tohle mocní ovládající světovou mašinérii propagandy neuvědomovali?

Začalo to již v Iráku, kdy pod záminkou zisku ropy a oslabení soupeře Izraele došlo k bezprecedentní válce. Zbytečné ztráty na lidských životech, vyhozené stovky miliard „západních“ daňových poplatníků a země, kterou ovládal stabilní režim, přeměněná v rejdiště islámských fanatiků. To byl výsledek, který se dosáhl v zájmu pár nadnárodních koncernů a jejich zisků. Tedy těch, co si platí propagandu, dosazují politiky a jejich poskoci nás zahrnují žvásty o šíření té báječné demokracie.

Nejinak tomu bylo i v případě dalších tzv. Arabských revolucí. V Egyptě a Tunisku, kde se již konaly volby, vyhráli přesvědčivě islamisté a ejhle, už se tolik „podemokraticku“ vesele nejásá. Demokracie požírá sebe sama. Plnou hubu ideálů a jinak se vše podřizuje zájmu něčích zisků. V Libyi bylo třeba vytlačit čínské a ruské firmy, jinde se to možná svezlo i z jiných důvodů, a když to dopadne jinak, než se očekávalo, nevadí. Z podnikatelského hlediska riziko minimální. Změnu a kolem ní zahájenou propagandu ve jménu demokracie platí daňový poplatník, případné zisky jdou do rukou globálních mocipánů. Odpoutání pozornosti od domácích problémů rovněž není na škodu.

Netruchlete tedy vy hlupáci, co ještě věříte v neposkvrněnou čistotu té bájné demokracie. Příště to třeba vyjde. A když opět ne, budete si moci alespoň naivně opět zakřepčit v rytmu demokratických hymnů, jež vám určí jiní. A zatím makejte, budování demokracie není levná záležitost, ale když vás za to čeká místo v ráji, tak to přeci za to stojí. Nenadávejte na odbourávání sociálních jistot a snižování životního standardu, za to ta báječná demokratická idea přeci stojí. Omezování svobody se rovněž děje v zájmu potlačování těch zloduchů, co vám chtějí tu úžasnou demokracii vzít.

Ano, propaganda je mocná věc, obzvláště, když ji lze vtloukat do hlav tak intenzivně, jako v dnešní době. Vítejte v mediální totalitě. Pak se nedivme, že většina uvěří nesmyslu, že sice demokracie dokonalá není, ale nic lepšího neexistuje.

Reklamy
komentářů 5 leave one →
 1. Andreos permalink
  Prosinec 16, 2011 13:51

  Ano, je to dobrá lekce pro všechny univerzalisty a kosmopolity, kteří si myslí, že demokracie se dá naroubovat všude. Nedá, a týká se to právě toho, že rasy a etniky se liší. A mentalita některých skupin je taková, že na přijetí a udržení stabilní demokracie prostě nemají.
  Nevím, zda v onom vývozu demokracie šlo jen o ekonomické zájmy korporací, myslím, že zčásti za tím byla i mocichtivost západních politiků – takový jedinec jako Sarkozy, až psychopaticky posedlý mocí a prestiží, v tom určitě spatřil příležitost hrát si na novodobého Napoleona.
  S těmi médii je zde jistá míra manipulace patrná, to je fakt – napřed nás denodenně krmili tím, jak je ten zloduch Kaddáfí na ústupu i jak se dopustil toho či onoho zločinu a jak jsou ti povstalci úžasní lidé a demokraté. A dnes, kdy se vyjevuje, že na tamní mentalitu je třeba tvrdá ruka a povstalci taky nejsou žádní andílci, tak vládne ticho po pěšině.

 2. Miloš permalink
  Prosinec 16, 2011 01:50

  Já v zásadě mám radost z posílení moci islámských fundamentalistů, protože jsou to úhlavní nepřátelé Izraele.

 3. p.p permalink
  Prosinec 15, 2011 13:52

  A ještě jedna zajímavost :-)

  Muslimský kazatel Lukáš Větrovec na dva roky staré nahrávce z brněnské modlitebny ostře napadl židovský stát. „Izrael přes nevoli značné části světa uvěznil pod drtivými okovy blokády na sto padesáti čtverečních mílích Pásma Gazy jeden a půl milionu bezbranných lidí. Ti nyní trpí hladem, zimou, nedostatkem potravy a léků v jednom z nejhorších koncentračních táborů všech dob, snad horším, než byly nacistické tábory druhé světové války,“ uvedl Větrovec na nahrávce, která se objevila i na blogu iDNES.cz.

  „Pseudostátní sionistická entita, která je dle mezinárodního práva nelegitimní a nemá žádný nárok na existenci, uzavřela všechny hraniční přechody a pohřbila obyvatele Gazy zaživa do nesmírného masového hrobu,“ hřímal dále Větrovec.

 4. p.p permalink
  Prosinec 15, 2011 13:42

  Islám vnímám stejně negativně jako křesťanství, jsou z jednoho židohnízda.

  Jen pro zajímavost:

  „V Jeruzalémě, kde počty ultraortodoxních Židů narůstají takřka geometricky, kromě „košer“ autobusových linek (s oddělenými sekcemi pro ženy) už existují také „košer“, tedy genderově oddělené čekárny na klinikách, některé supermarkety mají zvláštní hodiny pro muže a jiné pro ženy a v říjnu při náboženských oslavách byly ve čtvrti Mea Šarim zbudovány zátarasy, které zabránily, aby muži a ženy chodili po stejné straně chodníku. Předsedkyně Nejvyššího soudu Dorit Beinishová konstatuje, že genderová segregace „začala v autobusech, pokračovala v supermarketech až se dostala na ulici. A nezmizí, právě naopak.“

 5. Ron permalink
  Prosinec 14, 2011 23:27

  JJ. Európsky parlament, udeľuje “výnimočným osobnostiam, ktoré bojujú proti netolerancii, fanatizmu a útlaku “ cenu Andreja Sacharova. Tento rok predseda Európskeho parlamentu Jerzy Buzek ju v stredu odovzdal tohtoročným laureátom v Štrasburgu so slovami v ktorých ocenil „úsilie všetkých, ktorí bojujú za dôstojnosť, základné slobody a politickú zmenu v arabskom svete“. Viď mainstreamové média.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: