Skip to content

Strašení Ruskem

Prosinec 9, 2011
by

Před pár dny proběhly v Rusku volby. V souvislosti s nimi náš tisk opět zaplavila vlna nenávistných výpadů proti Rusku a jeho představitelům. Mohli jsme se dočíst, jak tam nefunguje ta báječná demokracie, jak je kdo ví kým placená opozice potírána. Masmédia vyřvávala něco o prohře putinovců, a to i přesto, že získali více než 50% křesel. Ano, je to méně než minule, ale na úkor nich posílili komunisté a nacionalisté, tedy síly ještě více negativně se stavějící vůči Usraeli. To nevadí, v době ekonomických těžkostí je potřeba pozitivních zpráv a utvářet dojem, jak ta demokracii provázející pravda a láska vítězí i na východě od nás.

Jenže tento jev, kdy jsou masmédia zaplněna negativními zprávami k Rusku, se zde pravidelně objevuje již mnoho let. Vždy, když je potřeba odvrátit pozornost od domácích problémů či nějakého nelogického rozhodnutí (např. předražená dostavba Temelína v režii USA). Mnozí z dnešních politiků nyní hájí sice „pravicové‘“ barvy, ale bolševické manýry jsou jim stále vlastní. A tak se jen Sovětský svaz  zaměnil za jinou zemi  a nyní se tito řídí heslem: „S USA na věčné časy a nikdy jinak“.

Strašení Ruskem společně s nekritickým pochlebováním USA se prolíná celou zahraniční politikou našich posledních vlád, a to obzvláště těch „pravicových“. Dříve zmiňovaný Temelín zřejmě opravdu postaví Američané jen proto, že jsou naše vládnoucí „pravdoláskovské“ elity věrnými služebníky (určitě ne jen z ideologických důvodů, ale i hmotných) finanční „západní“ oligarchie. Kvůli údajnému snížení závislosti na ruské ropě a plynu se provádí drahé a hloupé experimenty s biopalivy atd. Dokonce i u neprovedeného záměru zde vybudovat radar na mnohé „antikomunisty“ více zabralo, když vyšlo najevo, že radar není namířen proti Iránu, jak bylo oficiálně deklarováno, nýbrž právě proti Rusku.

Bohůmžel mnoho lidí přistupuje na hru mocných ovládajících masmédia a stále staví rovnítko mezi komunismus a Rusko. Samozřejmě se zde jedná o úplný nesmysl, neboť právě Rusové byli nejvíce komunismem postiženi a ruský lid na jeho „oltář“ přinesl největší oběti, a pochybuji, že tak činil dobrovolně a s radostí. Ostatně jaké národnosti byla velká většina vyšších bolševických kádrů, a to zejména při krvavé instalaci tohoto systému snad ví každý.

Nepopírám, že se Sovětský svaz dopustil roku 1968 velké špatnosti na našem národě, což má mnoho lidí stále v živé paměti. To bychom však museli stejně nenávidět Němce, Rakušany, Švédy a další národy, jež při svých dobyvačných choutkách protáhli našimi kraji. Ostatně i ta Francie a Británie nás zradila v Mnichově. Zde však bylo z velké části vše prominuto a díváme se správně spíše pozitivně do budoucnosti.

Proč tomu není stejně i u Ruska, bych neviděl jen v poklonkování USA. Velmoci, která si uvědomuje, že její světovou hegemonii může v budoucnu ohrozit pouze geopolitické spojenectví EU a Ruska. Zejména z tohoto důvodu se USA snaží vybudovat ve východní Evropě a Asii svá předsunutá stanoviště, a to dříve než se Rusko plně vzpamatuje z tragédie, kterou pro ně představovala vláda alkoholika Jelcina. Nýbrž i ve snaze prostřednictvím vyobrazení zaostalého Ruska plného obětí stalinistických čistek řešit taktéž vnitrostátní sociální problémy.

Většina zbohatlíků, z nichž mnozí přišli ke svému bohatství ne zrovna poctivě, má obavu, že o tento majetek je může připravit návrat komunismu. To, že svým neurvalým a arogantním chováním jsou právě oni příčinou vytváření třídních nerovností a tím nárůstem preferencí komunistů, jim však už nedochází. A zde je právě záměrně zneužíváno jméno Ruska, kdy je lidem nesouhlasícím s asociálními  „reformami“ podsouván obraz chudé a zbídačené země, a to v souvislosti s možným návratem komunismu. Obraz totalitního státu pod vládou diktátora Putina. Ruska, jež si na nás stále dělá zálusk a komunisté jsou jeho pátou kolonou. Jak je tento uměle vytvářený obraz nesmyslný, snad dovede posoudit každý rozumně uvažující člověk sám.

Reklamy
komentářů 14 leave one →
 1. Vladislav permalink
  Prosinec 13, 2011 14:15

  Lukáš: je to přesně tak. EU je protiváha Rusku, což už pochopili mnozí, za všechny uveďme našeho prezidenta – osobně ho sice moc nemusím, ale jeho postoje vůči EU vs. Rusku jsou dostatečně známé a velice dobře viditelné.
  EU je jen další z pokusů zničení národních států, rozbití tradic a odlišných kultur, „zglajchšaltování“ všeho a všech tak, aby to sloužilo „něčím“ zájmům. Tím někým jsou pánové se specifickou semitskou fyziognomií.

 2. Vopičák permalink
  Prosinec 13, 2011 13:54

  Nevím, čemu věřit. Nejlépe asi ničemu. Souhlasím, že proti Rusku je vedena nenávistná kampaň, ale na druhou stranu – názor, že současné Rusko je jakýmsi „kladivem na sionismus“ a že jeho činy nejsou vedeny touhou po moci, ale touhou konat jakési dobro, mi připadá značně přitažený za vlasy.

 3. Lukáš permalink
  Prosinec 13, 2011 00:24

  …ještě doplním, EU je protiváha Rusku, což tvrdil i jeden tátův kamarád (mimochodem – Žid)!

  Tedy ten dokument to jen potvrzuje.

 4. Lukáš permalink
  Prosinec 13, 2011 00:22

  Chtěl bych se zeptat, co si myslíte o tomto rozhovoru, sám jsem se divil, že se to dostalo na ČT1:

  Ale je to k věci, D. Estulin zmiňuje, že největší nepřítel Bilderbergu je Rusko a Čína.

 5. p.p permalink
  Prosinec 11, 2011 22:20

  Orel:
  Antagonismy v rovině Kelt – Germán – Slovan snad nejsou ani možné, alespoň já je necítím. Všechny tři skupiny jsou našimi předky, pocházejí ze společné indoevropské rodiny a většinově si své indoevropské znaky uchovali až do současnosti. Kdo by se na této linii snažil uměle dělit naši rasu, tak nedělá dobře, s tím souhlasím.
  Ovšem v rovinách židokřesťan – „pohan“ nebo demokrat – nedemokrat nebo rusorealista – pravdoláskařský rusofob….a v dalších, zde všude jsou antagonismy nezbytné. A měli bychom tyto různé linie umět rozlišovat.

 6. Orel permalink
  Prosinec 11, 2011 21:23

  Češi zdaleka nejsou jediným národem, jehož příslušníci hledají své kořeny někde mimo. Poláci jsou jako Sarmati, Bulhaři jako Thrákové a Skýtové, Chorvati a Srbové se považují za potomky Illyrů, makedonští Bulhaři/Makedonci/ za potomky Alexandrových Makedonců. Mnozí Maďaři se nehlásí k Ugrofinům, četní Anglosasové za potomky starověkých Britů nebo v horším případě Židů.

  No; a v našem případě je keltské i germánské osídlení velice hodnověrně doloženo; a rozhodně se není za co stydět. I oni jsou naši předkové, i oni vytvořili úžasné věci, a uměle dělit bílou rasu na antagonistické skupiny jako Germáni versus Slovani apod. nevede k ničemu dobrému.

 7. Prosinec 11, 2011 00:37

  Volby boli totalne sfalsovane… to je fakt. Problemom ale je, ze nie v neprospech liberastov, ako ich v Rusku nazyvaju, ale v neprospech komunistov a nacionalistov. Co citam ruske fora, ludia tam vzdy pisu dost nenavistne o prozapadnych figurkach a la Berezovsky, Kasparov, Nemcov a im podobni… tito podpiru nemaju, preto sa snazia ukradnut terajsie protesty vo svoj prospech. Ibaze pochybujem, ci sa im to podari, kedze mnohi pisali, ze ak by malo ist Ruskocestou 90 rokov, radsej znovu podporia Putina.

 8. p.p permalink
  Prosinec 10, 2011 15:01

  Ruské sdužení Jarga, Perunův den 2011. Za povšimnutí stojí obzvláště svastiková výzdoba oděvů a rituálních pásků:

  http://www.yarga.ru/org/gallery22.html

 9. p.p permalink
  Prosinec 10, 2011 14:51

  F. Nietzsche o židokřesťanském bohovi:

  „Eliminují-li se z pojmu boha předpoklady vzestupného života, všechno silné, statečné, pánovité, hrdé, klesá-li bůh krok za krokem na symbol berličky pro všechny unavené, záchranného stébla pro všechny tonoucí, jestliže se stává bohem duchovní chudiny, bohem „hříšníků“, bohem ne-mocných par excellence a zbývá-li už jen predikát „spasitele“, „vykupitele“, jakožto božský predikát vůbec;… o čem svědčí takováto proměna ? Takováto redukce všeho božského…
  Ovšem: „království boží“ tím vzrostlo. Kdysi měl tento bůh jen svůj národ, svůj „vyvolený“ národ. Mezitím však šel, zcela jako jeho národ, do ciziny, na vandr, nikde však již neměl stání: až konečně zdomácněl všude, velký ten kosmopolita, až získal na svou stranu „veliký počet“ a půl zeměkoule. Ale bůh „velikého počtu“, demokrat mezi bohy, se přesto nestal hrdým bohem pohanským. Naopak, zůstal ŽIDEM, zůstal bohem děr a skrýší, bohem temných koutů a míst, všech nezdravých kvartýrů tohoto světa i jeho světová „říše“ zůstala nadále říší podsvětí, špitálem chorobných, říší ghetta. On sám pak- tak bledý, tak slabý, tolik dekadentní…“

 10. Lukáš permalink
  Prosinec 10, 2011 13:59

  Teď jsem se dostal k Solženicynovu dílu „Dvě stě let pospolu“, a tak nějak mi z toho vyplívá, že to bylo právě křesťanství, které bránilo tomu, aby Rusové vyšli Židákům vstříc ukázat, co si o nich myslí. A to byli obeznámeni mnohem více než dnešní společnost o pasážích Talmudu. Dávali jim šanci :-/. Kdo řídil bolševickou revoluci, to vědí mnozí, ale že Židé zbídačovali Rusy díky svému obchodu s chlastem, o tom se mluví méně. Pálili vodku a tu pak (i přes protesty úřadů) prodávali Rusům na dluh. Na dlužníky pořádali tzv. koledy, kdy přicházeli k Rusům domů a vybírali od nich obilí jako splacení dluhu za chlast. Tehdejší úředníky děsilo, že jsou Rusům zabírány poslední zásoby, mnohdy jim po nájezdu nezbylo ani na jídlo ani na setbu. Snažili se proti tomu bojovat, ale potíž byla vždy v tom, že pak Židé začli fňukat, že nenaleznou jinou obživu. Děsí mě zejména už to, že jim vedení Ruska šlo už tenkrát na ruku. Mnozí politici byli už tenkrát placeni, aby za ně „lobbovali“. Zvláště mě zaujalo, že už okolo roku 1800 měli v Rusku „pozitivně diskriminační“ program pro Židy (vzešel opět od křesťanů), kdy jim výhodně nabídli pozemky na jihu Ukrajiny, kde jim zdarma (později za menší obnosy) dali roubenky, zemědělské nástroje, pole a posílali k nim tamější ruské a německé! zemědělce, aby je naučili hospodařit. Obvykle došlo k tomu, že se Židé dostali do takové bídy, neboť prodali nástroje, obilí na setbu prodali (takže pak dřeli bídu), a nebo si zaplatili mužiky, kteří pro ně pracovali. V porovnání s Rusy a Němci žili ve špíně. Udivilo mě, že „národ knihy“, jeden „z nejchytřejších národů“, jak se praví dnes – se vlastně choval jako dnešní Cikáni. Ale nebudu Cikánům křivdit, i oni v minulosti byli zručným řemeslníky, oni se na rozdíl od židů práce štítili méně, alespoň uměli opracovávat kov. Židé měli stejné podmínky pro svůj osobní rozvoj, ale většina z nich se zemědělství nakonec nevěnovala, jednak protože tou těžkou prací pohrdali a neměli žádný vztah k půdě. Myslím, že s takovýmhle etnikem se nedá žít v jednom státě, je to jako si pěstovat parazita na vlastním těle.

 11. Vladislav permalink
  Prosinec 10, 2011 01:23

  p.p.: je to přesně tak. Rusy Žid obzvlášť nenávidí, protože se mu je podařilo ovládnout podstatně míň, než třeba západní Evropu, USA samozřejmě nevyjímaje. Už od dob, co kníže Svjatoslav zničil Chazarský kaganát, dává přirozený a přímočaře jadrný Rus jasně najevo, že se s parazitickým Židem nehodlá mazlit. Žid to ovšem Rusovi vrátil velmi tvrdě – formou Velké židovské socialistické revoluce, která stála životy sto miliónů lidí a ve spoustě jednodušších povah, bohůmžel i v naší zemi, vytvořila spojení Rus = komunista, což je obzvlášť hořké, pokud si uvědomíme, že nebylo národa, který by komunismem tolik trpěl, jako právě Rusové.
  Jsem hrdý na to, že jsem Slovan! Když čtu zprávy ruských rodnověrců, je mi jasné, že to je přesně ta síla, kterou když parazitický Žid vnímá, tak mu nezbývá než zuřivě skřípat zuby. Zdravá, silná, dychtivá, živelná a MOCNÁ. Východní rodnověří je jediný skutečně životaschopný systém v současné Evropě, který se zcela a ve všem obejde bez Žida a jakéhokoliv jeho „vynálezu“. Ruští rodnověrci velmi přesně hodnotí vznik a význam křesťanství, aniž by přitom snižovali roli a kvality Ježíše, velmi detailně popisují židovské náboženství a světovládné židovské snahy. Zase se spojíme, jako jsme byli spojení předtím, než pro nás Žid spolu s křesťanstvím vymyslel i rozštěpení na feudální, vzájemně se nenávidějící státy a státečky. Jsme totiž jedna rodina, ať se to Židovi líbí, nebo ne.
  Přichází nová doba – dle naší víry Den Svaroga. Vliv Židů, který rozhodujícím způsobem určoval dějiny světa déle než tisíc let, rychle slábne a už nemá příznivé „planetární“ vlivy. Většinu židovských triků dnes už dobře známe a nezbývá než požádat bohy, abychom my, dle Tóry i Starého zákona evropská zvířata určená ke službě Židům, zůstali bdělými a už se nenechali tahat za nos. Ať si sbalí svá fidlátka, pouštní monoteismus, půjčování na úrok, sexualismus, prudérnost, „lidská práva“, „práva menšin“, multikulturalismus (čti monokulturalismus), „demokracii“ i podobné vynálezy, jejichž prostřednictvím se naučili parazitovat na naší kultuře, a zkouší si to sami na sobě, někde v kibucu doma, uprostřed pouště. Třeba se u toho i naučí pracovat! A můžou přitom zase kňučet, jak je nikdo nemá rád, nikdo jim nerozumí a jak jim všichni ubližují – pokud to nebude slyšet, bude to v pohodě. To by totiž byla jejich největší služba lidstvu.

 12. p.p permalink
  Prosinec 9, 2011 23:52

 13. p.p permalink
  Prosinec 9, 2011 23:46

  Občas procházím ruské rodnověrské stránky a musím konstatovat, že z tradičního slovanského duchovna, které se tady v ČR snaží různé skupiny pracně obnovovat, Rusové čerpají s mnohem nenucenější samozřejmostí. Celkově je to u nás takové upachtěné (až na výjimky), zatímco u nich uvolněné a daleko rozvinutější. Souhlasím s Vladislavem, na Východě se nachází zdroj, který má obrovský potenciál.
  Žid tohle ví, jeho tisíciletá zkušenost mu poskytuje neomylný „radar“. Jednak ho láká ten obrovský kus země, který by mohl být jeho, kdyby rozložil ruský národ a druhak se Rusů bojí právě pro ten jejich zmiňovaný potenciál. Židova nesnášenlivost pramení nejen z jeho vlastního náboženství, ale má přímo biologické kořeny. Chce zničit všechno zdravé a silné, co v Rusech je, zničit jejich životní sílu, zničit tu studnici, kterou tam…někde…, mezi Rusy, vyciťuje. I proto ta hysterická propaganda, která probíhá prakticky ve všech slovanských zemích. Cíl je vzájemně izolovat Rusy a ostatní Slovany, přerušit duchovní pouta a kdyby to bylo možné, tak zadusit i pouto pokrevní.

 14. Vladislav permalink
  Prosinec 9, 2011 21:38

  Existují i v naší společnosti jisté kruhy, které – přesně, jak píše článek – zcela ignorují, že nás „zradily“ či vojensky napadly i země typu Francie, Velké Británie, Rakouska či samozřejmě Německa, a neustále dávají průchod nenávisti vůči Rusům.
  Rusové jsou prý neschopní, líní, nerozvinutí a bohové ví jací ještě, prý neustále pošilhávají po světové nadvládě, zotročují národy a podobné nesmysly. Jak říká klasik: kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu…Dokonce ani Sověti například nezničili ani JEDEN ze stovek národů, které zchlamstli pod svou nadvládu, zatímco např. „demokratické“ USA vyvraždily více než 10 miliónů původních obyvatel a z mapy světa vymazaly stovky indiánských kmenů, po světě mají stovky vojenských základen, které slouží jedinému: udržování amerických vojenských pozic…nebo třeba Němci: jaký že to osud naplánovali nám Čechům – a jak třeba dopadly slovanské národy ve východní části Německa (s výjimkou Lužických Srbů)? Existuje třeba dnes ještě jeden jediný Obodrit nebo Rán?
  U těchto protiruských u nás nálad hrají roli dvě věci. První je srabácká nenávist malého, v mnoha lidech zakomplexovaného slovanského národa, který se domnívá, že „je dál“, protože se dostal do bezprostředního geografického kontaktu s tolik obdivovaným Západem, přičemž ale ví, že proti Rusům je zcela bezvýznamný a i pro Západ je jako partner do diskuze ve srovnání s Rusy bezcenný. Druhý kořen této nenávisti je vliv tradičně značně judaizovaného Západu, kdy Židé a jejich přinestašky mnohem víc nesnáší Rusy než Anglosasy, a to z mnoha, zejména historických důvodů.
  Dnes ovšem nastává zcela jiná situace, než byla ještě před nějakými padesáti či sto lety. Západ pomalu ve své roli světového hegemona končí, ředěn tunami krve ze „Třetího světa“, jejíž potomci budou ochotně ducat někde na parketu a shánět nové druhy drog, ale těžko budou udržovat hodnoty, které kdysi bílí obyvatelé Západu ctili a díky nimž se tyto země dostaly na výsluní. Duchovně je Západ na kolenou ještě víc: poté, co bylo dříve stmelující křesťanství rozpoznáno jako blízkovýchodní mocenský nástroj, je věřit v cokoliv tak trochu „mimo kurz“ a zhulení velkoměstští pravdoláskoví experimentátoři se svými pokusy o východní náboženství to asi nevytrhnou.
  V Rusku je naopak silná tradice, která se dokáže mnohem líp než kdekoliv jinde v Evropě vracet i do předkřesťanského období. Rusko je slovanské, téměř není bastardizováno duc-duc krví třetího světa. Má velké nerostné bohatství a už i ta mentalita „nas mnógo“ a „vypij, co můžeš“ je na ústupu.
  Našim „Keltům“ a podobným Halíkům z toho asi bude naskakovat kopřivka, ale – opět řečeno s klasikem: „můžou s tím nesouhlasit, můžou proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžou dělat“.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: