Skip to content

Muslimové nejsou jediní přistěhovalci!

Listopad 30, 2011
by

Vždy mě bere ďas, když slyším ty „učené diskuse“ konzervativců  nad islámem. Jedná se totiž o značné zjednodušování problému a záměrné pomíjení faktu, že muslimové tvoří pouze část přistěhovalců. Z toho přístupu je cítit „pekelný puch“ Jahveho na sto honů.

Islám je nebezpečná ideologie a nachází se v radikálním expanzionistickém vzepětí (něco jako křesťanství za křížových výprav). Jenže není to jediná blízkovýchodní pouštní ideologie. Proti ní se svými snahami o ovládnutí světa stojí judaismus se svým mladším bratříčkem křesťanstvím. Ostatně, odsud se rekrutuje většina konzervativců. Sionismus je dobrý a islamismus špatný, jenže ono to tak jednoduché není..

Podívejme se na naši zemi. Kdo zde dělá problémy? Nějací islamisté nebo cikáni, z nichž celkem mnoho navštěvuje kostely? Primární problém je totiž v genech. Vyznávané náboženství je až druhotné. Když muslimský Arab konvertuje ke křesťanství stane se z něho lepší člověk? Asi těžko, jenže konzervativci vycházející z báje, že naši kulturu vytváří pouze židokřesťanství (tito jen mlhavě připouští vliv pohanské antiky a už vůbec neberou v úvahu místní předkřesťanskou etiku) to vidí zřejmě jinak. Ostatně pro tyhle vyznavače mamonu je bohatý přistěhovalec dobrým přistěhovalcem a dají mu přednost před chudým našincem.

S tím souvisí i zbytečné a nákladné války v arabských zemích. Ty jsou jednou z příčin, která vycucává bohatství západních národů a dere je do rukou kdoví kým ovládaných zbrojních a spřízněných koncernů. Kromě obrovských nákladů tímto dodáváme propagační munici (a naprosto oprávněnou) islámským fanatikům k hlásaní odvetné války. Jenže odpoutat pozornost od pokřivené existence státu Izraele se musí. Ať to stojí co to stojí, vždyť to platí druzí a ještě na tom ti správně vyvolení vydělají. Zde konzervativní prosionističtí pravičáci neplní nic jiného než roli užitečných idiotů.

Reklamy
komentářů 30 leave one →
 1. Miloš permalink
  Prosinec 7, 2011 01:23

  R.O. : fakt je ten že v zemích západní Evropy a v Německu dělají muslimové opravdu více problémů než třeba Asiaté, kriminalita, nezaměstnanost a zneužívání sociálních dávek je u nich výrazně vyšší. I když spíše záleží na rase než na víře, mezi křesťanskými a muslimskými negry není žádný rozdíl. Ale to neznamená že například s Asiaty problémy nejsou. S každými přistěhovalci jsou problémy a je třeba bojovat proti jakémukoliv přistěhovalectví. Dokonce i s přistěhovalci z evropských zemí, mohou být problémy, i když ne tak velké. Pokud nacionalisté v západní Evropě nechtějí Poláky, Slováky a Čechy, mají na to plné právo. Výjimkou jsou pouze přistěhovalci, kteří se okamžitě zcela asimilují, jako například Slováci v ČR. Není dobré když dva národy žijí v jednom státě, a to ani když jsou to stejně inteligentní a schopné národy, jako třeba Češi a Němci. Jedině etnicky čistý národní stát dokáže zajistit přežití a rozvoj národa.

 2. Swantowiet permalink
  Prosinec 2, 2011 14:26

  Zas a opět další antisemité! Hrůza!!! :-D
  http://basne.falconis.cz/bezruc-petr-kdo-na-moje-misto.php

 3. Vladislav permalink
  Prosinec 2, 2011 10:56

  Lukáš: a ty si myslíš, že Židé cítí k Izraeli nějakou vlasteneckou lásku? Že oni jsou vůbec něčeho takového schopní? Kdepak. Mají teď svůj Izrael, protože je to pro ně materiálně a politicky výhodné, vyplatí se jim to – už nejsou jen minoritou ve svrchovaných zemích, ale sami svrchovaným státem. Státem, který se navíc pasoval do role arbitra demokracie na Blízkém Východě a má z toho nemalé materiální výhody. Jinak je jim to jedno. Pokud to pro ně bude finančně zajímavé (nebo přestane být zajímavé udržovat Izrael), klidně tento stát rozpustí, prohlásá se za Burjaty a budou žít třeba na Sibiři. Vytvoř příležitost ke zbohatnutí – a do minuty tam máš Žida, který ti odpřísáhne, že jeho babička pocházela třeba ze Saturnu, jen aby se mohl na ten zdroj nasát a získat ho pro sebe.

 4. Vladislav permalink
  Prosinec 2, 2011 10:47

  Tomáš: ono je to pořád v kurzu. Taky proč ne? – Jehova se rád postará i o konvertity, pro každého má něco. Icika naučí, jak ještě efektivněji „hospodařit“ s penězi druhých, zejména gójimských zvířat, no a Evropanovi také dopřeje osud, který je v souladu s jeho pozicí určenou mu Talmudem. Oceán/Shalom jsem poslouchal v letech 1990-1992 a přestal jsem (ač tehdy ještě dávno ne pohan) při poslechu srdceryvné písně Shalomu o tom, jak se Abrahám na Jehovův popud chystá obětovat Izáka a jaký je Jehova pašák, když mu v tom nakonec zabrání. Brzy následovalo to, co muselo – rozpad Shalomu, ztráta geniálních vstupů Honse a Kučery, Mukovo živoření po béčkových muzikálech, alkoholismus a feťáctví a nakonec udušení se v opilosti ve spánku vlastními zvratky. Tak dopadla skupina, kterou považoval Vince Clark, britský guru elektronické hudby, který stal u zrodu Depeche Mode či Erasure, za největší objev v této oblasti ve východní Evropě!
  Honza Nedvěd je ubožák už teď a je jen otázkou, jaký „dáreček“ připraví Jehova jemu. Je to hnus.
  Ať si každý konvertuje, k čemu chce. Jen ať se pak nediví, když se naplní jeho osud dle „svatých textů“ dané víry určené národu, ze kterého pochází.

 5. Lukáš permalink
  Prosinec 2, 2011 09:19

  Wolos: pdle mě jsou to propagandistické kecy, jelikož toleranci od takového národa nelze čekat. Ale narazil jsem na jeden článek, který tvrdí, že množí Židi se bojí zániku Izraele a tak pro sichr zkupují nemovitosti v Maďarsku…

 6. Wolos permalink
  Prosinec 2, 2011 00:51

  Lukáš: asi už počítají s variantou jeden stát, dva národy.

  Swantowiet: blíží se slunovrat. Máš-li zájem, ozvi se na wolos.s@seznam.cz :-)

 7. Swantowiet permalink
  Prosinec 1, 2011 23:33

  Minimálně to zvýší bezpečnost Izraele, nevím zda báječní, ale jsou chytří. :-)

 8. Prosinec 1, 2011 22:53

  Já o Oceánu nikdy nic!!!!!! Já poslouchal Orlík, Braník, Valašskou ligu a My-Lay :-)

 9. Swantowiet permalink
  Prosinec 1, 2011 22:51

  Něco jako ten Oceán, o kterým se tu někde zmiňoval Myslič nebo Vladislav?

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: