Skip to content

Huhla for president!

Říjen 24, 2011
by

schwarzenbergKdyby se naše země nezměnila v tragikomický stát – paskvil považoval bych sjezd TOP 09 za absurdní komedii. Jenže v tom našem Kocourkově se najde dost šílenců či ignorantů, co jsou schopni této straně, kde je výskyt darebáků a škůdců z přesvědčení větší než u jiných (to je opravdu extrém) partají, dát ve volbách hlas. Tuto stranu kromě pár podržtašek a karieristů-přizdisráčů tvoří ve své podstatě dvě mediální postavy, svou zrůdností vyčnívající i na té naši vlastizrádné politické scéně.

Nominace Huhle z Bildeberku na prezidenta je snad výsměchem zdravému rozumu. Tento škůdce na posledním tažení má jedinou výhodu. Moc už toho nestíhá a místo protinárodní činnosti dost často spí. Příjezd takového presidenta by jistě v zahraničí vyvolával otázky, zda ČR neleží v bezprostřední blízkosti Černobylu. Zřejmě sionisté chtějí tomuto svému poskoku dát před jeho skonem pocit důležitosti, jako odměnu za celoživotní věrné služby nebo dobře ví, jak jsou mnozí lidé málo myslící stvoření. Mám obavu, že zde se kombinuje obojí.

To ten druhý, zdánlivě stojící v pozadí, je poněkud výkonnější. Z Kalouskova působení se bude naše země vzpamatovávat stejně dlouho jak Egypt z biblického náletu kobylek. Původně jsem si myslel, že židokřesťanovi Kalouskovi jde jen o touhu po moci a jeho ekonomicko-rozkradačské rejdy. Mýlil jsem se. V jeho projevu ze sjezdu zazněl fundamentalistický zápal. Když kázal o riziku hnědnutí politiky, musela srdce tvůrců jeho víry plesat a ovčanům jimž jsou nejen nedělní dopoledne vtloukány do hlav žvásty o výjimečnosti jednoho národa ukanout slzy.

V případě TOP 09 přechází „pravdoláskaři“ k těžšímu kalibru. Zřejmě si uvědomují svoji zdánlivou sílu a snadnou manipulovatelnost společnosti. Z těchto důvodů si v případě TOP 09 již na nic nehrají, neschovávají se za něco „vznešeného“ (např. ekologii) a perou do lidí své rozvratné představy na plno. Oni si to dovolit mohou. Ovládají masmédia, mají bohaté sponzory. Kdyby jim to nevyšlo s TOPkou, sedí jejich lidi ve všech zbývajících stranách.

Reklamy
komentářů 10 leave one →
 1. Swantowiet permalink
  Listopad 5, 2011 02:07

  Jako realista bych byl vděčen i za Miloše Zemana… :-D

 2. Miloš permalink
  Listopad 5, 2011 01:21

  hnus: a ty si snad myslíš že je lidi volit nebudou? Taky bych si přál aby příští volby vyhrála DSSS ale nejsem takovej optimista jako ty.

 3. hnus permalink
  Listopad 4, 2011 18:58

  vyhraje kandidát ODS nebo ČSSD podle toho jak za rok dopadnou senátní volby.

  to snad ne…že by lidi ještě volili tyto zkurvysyny zlodějské???

 4. Miloš permalink
  Říjen 26, 2011 01:39

  Nemyslím si že je reálné že by se Scheissenberg mohl skutečně stát presidentem, vyhraje kandidát ODS nebo ČSSD podle toho jak za rok dopadnou senátní volby.
  Překvapuje mě že on už úplně ztratil soudnost, vždyť kdyby se stal presidentem tak by jeho funkční období skončilo asi v osmdesáti a to pochybuju že se toho vůbec dožije. Ten by byl v nemocnici víc než na Hradě.

  TOP 09 ale bohužel nevolí jenom šílenci, ale i někteří jinak normální lidé, především z řad podnikatelů, kterým se líbilo to že TOP09 slibuje co nejnižší daně. To že je to ve skutečnosti jinak a Kalouskovy reformy pokud projdou pomohou jen hrstce nejbohatších to už si neuvědomili a i kdyby to byla pravda, člověk by přece neměl myslet jen na to jestli mu v peněžence zbyde o nějakou tisícovku více nebo méně, ale měl by myslet také na národní zájmy na budoucnost národa. Volit stranu která národu otevřeně škodí je projev egoismu a především hlouposti.

 5. Shaman permalink
  Říjen 25, 2011 02:07

  Kýbl zkažené polívky – na nic. A ten druhý, když neuškodí, tak nepomůže.

 6. Swantowiet permalink
  Říjen 24, 2011 23:18

  Karlu (von Schlafenberg) bych odpustil skoro cokoliv a jeho nedostatky přešel se schovívavým pokrčením ramen a mávnutím ruky. Od jeho archaické mluvy a nutnosti než poslouchati spíše odezírati ze rtů jeho rádoby bohorová moudra až po občasné upadání do kataleptického spánku. Tohle jsou podružnosti a malichernosti a dokonalý nechť hodí kamenem, že. :-D
  Co již ale nelze přehlédnout je jeho servilnost vůči EU/Euro/NATO, a to jmenuji pouze oficiální a nekonspirační struktury, aféra ohledně prodeje (pardon, výměny za kus louky) Lobkovického paláce Andělce, podvody při restitucích na počátku 90. let a ignorování přezíravého až hovadského chování jeho Míry „věrnho Heinricha“ Kalouska.
  Pokud by byl prezidentem on, tak by se naše země zařadila do šedého průměru drobných přívěsků EU jako jsou pobaltské státy a Slovinsko. Obstrukce Václava VI. (Klause) nám alespoň dávají nějaké ty šance alespoň na letmé korigování EU Titanicu a pokud ne, alespoň se o nás mluví. Kdy se naposledy mluvilo o Slovinsku???

 7. Lukáš permalink
  Říjen 24, 2011 21:05

  Ale přesto mnoho mladých, z řad studentů, mu fandí. Ale nehodlám tu podporovat Mysličovi antistudentské výpady, ale sere mě to též :-/

 8. Říjen 24, 2011 20:16

  Huhláč je jasným příkladem toho, když se šlechta míchá jen mezi sebou. Bud’me rádi, že nemá dvě hlavy :-)

 9. Říjen 24, 2011 18:59

  Amen.To je nejotřesnější zpráva z politiky od doby, kdy zdechnul Grebeníček senior, aniž by se dostal za katr, když už ne na špagát.

 10. hnus permalink
  Říjen 24, 2011 17:52

  už sem to komentoval včera…a tu jena to obsáhlejšínázor….

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: