Skip to content

A pak že se musí šetřit!

Říjen 4, 2011
by

cikániJak jsem psal již dříve, že události ve Šluknovském výběžku budou mít za následek jedině promrhání další hromady  peněz, tak se i stalo. Dle odhadů bude začleňování mladých cikánů do běžných škol stát cca 18 miliard ročně. Přidáme-li k tomu hrozivých 59 miliard (minimálně) na církevní restituce, které nedávno zločinná vláda schválila, dostáváme se ke stále vyšším částkám. Mohlo by se samozřejmě uvést spousty dalších případů, kdy miliardy mizí v korupčním prostředí nebo v nesmyslných akcích.

Výše uvedené jsou prostě jen špičkou ledovce. Jsou hrůznou realitou dnešní zvrhlé doby, kdy si nám vrcholní politici libují v utopických rozkrádačkách. Myslet si, že když cikány naženu do obyčejných škol, tak dojde ke zlepšení, může buď chorý mozek, nebo génius, jenž už má rozmyšleno, kam se patřičné miliardy ztratí. Že to odskáčeme na zvýšených daních všichni a hlavně chudáci děti, co tyto vyfasují do tříd,  už je vedlejší. Kola kapitalismu se musí točit a pomateným pseudohumanistům podkuřovat.

Však ten jejich guru Havel slavil 75 let. Prý se čím je starší, stále více stydí. Nechápu, že by ho s věkem dohánělo špatné svědomí, o tom pochybuji. Na oslavě tohoto zemského škůdce se to verbeží jen hemžilo. Nechyběl sponzor všeho špatného Bakala (Před volbami výrazně sponzoroval i strany současné vládní koalice. Za to se mu dostalo soudního potvrzení bytů bývalé OKD, kde za spousty zde bydlících platí v rámci sociálních dávek nájemné stát.) Rozporuplně si nahrabal miliardy a teď svým spolukumpánům pouští drobečky. Tenhle zřejmě i z přesvědčení, na rozdíl od ostatních méně okázale viditelných prospěchářů. Ti, jako nedávno provalený Roman z ČEZu sice sypou, ale nemají k tomu, alespoň tolik patolízalských gest.

A pak nesmíme v tomto panoptiku hrůzy zapomenout na svatého Kalouska. Obrácený Jánošík, chudým bere a bohatým dává. Od těch důchodců se po těch stovkách na ty stále stupňující se rozkrádačky špatně vybírá. A tak nám schodek rozpočtu stále roste, a to přesně v rozporu se sliby, co nám tito dávali před volbami. Inu oblbnout lidi profesionálně provedenou marketingovou akcí před volbami není problém. Tu se musí postrašit dluhy, jimiž zatížíme děti nebo Řeckem, jinde slíbit daňový ráj (snižování daní) na zemi a za 4 roky se přijde s něčím novým.

Dokud lidi nepochopí, že se jedná o kolosální podvod nazývaný demokratické volby, nic se nezmění. A to zřejmě nepochopí, dokud nebudou rýt hubou ve vlastních výkalech. Demokracie může fungovat mezi pár tisícovkami zodpovědných lidí, kde se znají a uhlídají, tak jako v dávné minulosti v řeckých městských státech. Dnes není ničím jiným než rozvratnou o masmediální masáž opírající se ideologií, v níž se skloubil zlodějský hospodářský liberalismus s odlidštěným kulturním neomarxismem.

Reklamy
komentářů 21 leave one →
  1. Dezydér permalink
    Říjen 16, 2011 17:28

    jediné vzdělání, které cikán potřebuje je vědět, že práce ho osvobodí!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: