Skip to content

Nečas, Izrael a Varnsdorf

Září 27, 2011
by

Nečas IzraelVe Varnsdorfu a okolí nám před několika týdny začaly na povrch vyplouvat nedobré časy. A co na to ten náš premiérský Nečas? V době největších bouří zamíří do státu stvořitelů jeho víry. Tam se může tetelit radostí ze svého patolízalského podlézání a přijímat gratulace za nekritickou servilnost vlády pod jeho formálním vedením. Co je mu do nějakého Šluknovského výběžku. Těch pár tisíc voličů o které zde potenciálně přichází si zmanipuluje pomocí reklamy v předvolební kampani jinde. Zcela logicky si tedy zajede raději pro instrukce a sliby sponzorských darů, a to nejen straně, ale i do jiných bezedných kapes.

Inu o tom je ta dnešní demokratura. Koupit si lze vše a nemusí to být pomocí trapného rozdávání pár stovek cikánům před volební místností. Žijeme ve virtuálním světě nalhávání cizím i sobě sama. Není potřeba lidem dát něco hmotného, stačí si zaplatit programátory na vytvoření stavu virtuální blaženosti.

Vraťme se však k návštěvě Nečase v Izraeli. Pominu trapně všemi medii zmiňovanou demonstraci proti Bátorovi, kdy někomu nestálo za to si zajistit si alespoň pořádný kompars. Inu šetří se všude i na těch pro režimních výlevech. Zeptejme se raději však na to, co návštěva této vládní delegace přinesla našemu státu, tedy kromě hněvu arabských zemí a zhatění případných obchodů s nimi? Proč dáváme přednost „maličké“ zemičce před trhy ze stovkami miliónů spotřebitelů? To by bylo na dlouhé povídání, ostatně pan Bartoš to skvěle popsal v článku: „S Izraelem na věčné časy.

Ve Varnsdorfu mají prostě smůlu. Nečas si jistě v Izraeli vyslechl povídání o věčné vinně bílých národů a „bohem“ vyvolenému lidu se prostě musí poklonkovat. Jediné, co se tedy změní, je, že do problému „nepřizpůsobivých“ se nasypou další peníze. Zde prostě šetřit není možno, to ví i ten arogantní psychopat Kalousek, kterému z těch „reforem“ a popíjení stále více haraší v bedně. Navenek nám budou něco říkat o snížení vyplacení dávek, jenže jestli k tomu vůbec dojde, tak se to dotkne spíše těch slušnějších a tyto peníze plus další navrch dané se přesunou jinam. K agenturám, firmám a dalším podnikavcům, kteří se rozhodnou na tomto problému vydělat. O tom ten dnešní „demokratický“ kapitalismus přeci je. Zisk a zisk z čehokoliv, to je ta pravá motlitba zbožného Kalouska, Nečase a jim podobných. Však i ta slovutná Džamila vylezla ze záhrobí a za jejich přístup je pochválila. Asi zde tato cizokrajná paní cítí patřičný „vývar“.

Reklamy
komentářů 13 leave one →
 1. nynenfrot permalink
  Říjen 3, 2011 10:35

  Mysliš že je zajimá lidé padající se ze skály?Možná budete po 19 hodině v televizy řikani a to vše!

 2. NSák permalink
  Říjen 2, 2011 22:04

  Napadlo mě řešení.Pochytat všechny politiky co vládly od 89.Zabavit jim všechny majetky,pokud by to nestačilo nahnat je do pracovních táborů kde by dřely dokud by to nesplatily.

  (spíš trest než řešení)

 3. Fumbulthul permalink
  Říjen 2, 2011 21:04

  Velmi bych si přál, aby naši politici, jakožto ti, kteří řídí náš stát (ať už jakýmkoliv směrem), byli zodpovědní za státní dluhy a doplatili na svá podezřelá, nedomyšlená a nevýhodná rozhodnutí. My, občané české republiky bychom pak možná měli klid od nekonečných reforem a s tím souvisejícím všudypřítomným zdražování. Když někdo v práci udělá něco špatně, také za to musí zaplatit ze svého, tak proč ne oni, proč za jejich chyby platíme my?

 4. Fyrfos permalink
  Říjen 2, 2011 11:55

  Zajímavé na té anketě na novinkách bylo, že když jsem na ni kouknul první den, tak byl jasným favoritem Fisher (což potvrzovalo obsah článku, že si lidé přejí Fišera) a druhý den už byl Fišer zašlapán do prachu zdegenerovaným knížetem… Přitom ten první den tam bylo už x tisíc hlasů a vypadalo to, že Fishera lidé nekriticky zbožňují. Dle mého se jedná o jasnou manipulaci veřejného mínění. Každopádně všichni uveřejnění kandidáti v té anketě jsou naprostá spodina lidstva a každý z nich je naprosto oddán sionismu a Izraeli.

  Miloši, jak jsi se ptal na průzkum veřejného mínění ohledně politických názorů v terénu, tak se mě také nikdy nikdo na nic neptal a neznám nikoho koho by se ptali… Statistiky se prostě upravují podle toho, jak to vyhovuje zadavateli toho „půzkumu“

 5. Lukáš permalink
  Září 30, 2011 22:05

  Miloši, koukni se na ty novinky, na přiložený odkaz, je tam vždy anketka, kde můžeš hlasovat. Ti, co ho navštěvují hlasovali následovně:

  29,8% by chtělo za prezidenta toho Židáka
  47,2% by chtělo zdegenerovaného knížete

  Neřekl bych, že ty čísla jsou upravená. I když se mi stalo na TN.CZ, kde byla též nějaká politická anketa a když jsem chtěl hlasovat, tak jednu možnost nešlo kliknout :-D. Přesto bych těmhle číslům na novinkách věřil. Lidi jsou hold debilní…

 6. Miloš permalink
  Září 30, 2011 19:33

  Nsák nevěřím tomu že by lidé byli tak hloupí aby volili Fischera, Češi přece jen nejsou zase takové stádo ovcí bez mozku. Tyhle průzkumy veřejného mínění bývají zfalšované, mám to potvrzeno z první ruky. Mě už nejmíň stokrát někdo volal nebo dokonce zastavil na ulici aby se mě ptal na nějaký průzkum trhu (co používám za mobil, co poslouchám za rádio atd.) ale ještě nikdy nikdo se mi neptal na moje politické názory, koho budu volit nebo cokoliv co souvisí s politikou. A přitom podobné průzkumy se dělají denně tak koho se asi ptají? A co vy ostatní, máte podobnou zkušenost jako já nebo se vás už někdy někdo ptal na politiku?

 7. Září 30, 2011 10:35

  celá tato samozvaná vláda hňupů, ožralů a ospalců se dnes a denně dopouští korupce a zlodějen a špatných obchodů pro tuto zemi a jejich občany včetně okrádání občanů na úkor sebe a parazitní cikánské verbeže. A za tyto vlastizrady bude potrestána….

 8. Lukáš permalink
  Září 28, 2011 21:12

  NSák: já jsem pro, aby byl dalším prezidentem Karel Gott – konec konců, nápis na opasku vojáků Wehrmachtu bylo „Gott mit uns“…on je prostě s náma :-D

 9. nynenfrot permalink
  Září 28, 2011 20:54

  Jim jde hlavně o kastraci,tetka si užily chudáci tak tet bohati nevěděj co z penězy

 10. NSák permalink
  Září 28, 2011 20:10

  A může být ještě hůř,můžeme se stát legitimní kolonii Izraele.
  http://www.novinky.cz/domaci/245892-v-prime-volbe-prezidenta-by-vyhral-fischer.html
  to by dodalo korunku vztahům z Izraelem.
  Srovnatelné ponížení nastalo za první republiky.

 11. Michal permalink
  Září 27, 2011 22:26

  Někdo si nás prostě pěkně zpracoval. Jednou zabřednout do pracovního procesu, už není pomyšlení téměř na nic jiného. Stačí týden, týden klidu a rozjímání, pro ty méně chápavé – týden nemocenské, po který člověk dokáže nalézt a pojmenovat všechna úskalí a nebezpečenstva, které mu dnešní svět přinesl. I přes poměrně krátký život nejsem schopen přijmout a adaptovat se hodnotám této společnosti, mé vnitřní přesvědčení realistického idealisty bere za své a bažím po změně. Copak už neplatí, že lidé touží po pravdě a klidném životě v harmonii s přírodou? Kdo tvrdošíjně brání změnám, kdo nám nastolil životní dráhu lačnosti po penězích, moci a vzdělávání se jen jako prostředku k dosažení těchto cílů? Kdo brání využití logických přírodních zdrojů a otravuje nás zkaženým ovzduším? Jak nejlépe začít znovu? Vytvořme silné komunity,fungující na princeipech tolerantního socialismu, kde bude jeden pomáhat druhému, postupem času dojde ke spojení komunit, vznikne stát ve státě. V šedesátých letech minulého století jsme měli šanci na lepší životy, kterou nám vzali. Není padesát let dost dlouhá doba na to, abychom světu začali vládnout my, lidé, a nikoliv usmolené cancy papíru zvané peníze?

 12. Pyrokar permalink
  Září 27, 2011 21:46

  K článku toho moc říci nemohu, ale velice mě pobavil článek „S Izraelem na věčné časy“ protože slyšet takové „kontroverzní“ výroky od někoho jako je Bartoš, že by nastávalo prozření ? :)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: