Skip to content

Zmrdi a zase jenom zmrdi

Září 13, 2011
by

klausV souvislosti s posledními událostmi ve šluknovském výběžku se nám to nějak nejen v politice začalo hemžit extra zmrdy. Zřejmě tyto události zapůsobily jako katalyzátor a oni se museli započít projevovat více než jindy. Rozepisovat co se událo v tomto „nepřizpůsobivými“ sužovaném kraji nemá cenu, bylo o tom napsáno spousta jinde a příčetný člověk si vytvoří snad rozumný úsudek a nepodlehne mediální masáži. Zaměřím se tedy na pár hlavních zmrdů a jejich zmrdích výroků. Ty tisíce poskoků zmrdů, jako jsou ACAB, novináři, všemožní aktivisté, nechám bez povšimnutí jejich ubohé malosti.

Prvního bych si vzal na paškál Kubiceho. Tento začal svou kariéru již před pár lety, kdy v zájmu jistých lobbyistických skupin bezprecedentně zmanipuloval volby. Nyní si za to vysloužil ministerstvo vnitra. Nemá cenu se vyjadřovat k jeho horším vyjadřovacím schopnostem a slabšímu intelektu. Tím, jak pravil, že se Varnsdorfští pochodu nezúčastnili, se ztrapnil před veřejností víc než dost. Obzvláště, když to pomalu doprovázel dětinským radostným poskakováním. Zřejmě za to očekával podrbání za ouškem od zmrdů schovávajících se v pozadí. Dnes to není o schopnostech, ale o okázalém patolízalském podkuřování nadřízeným, a to v celé společnosti, nejen ve vládě.

Jako na dalšího bych upozornil na Klause. Pan Pružinský by zřejmě demonstranty nejraději rozstřílel tanky. Přesně v duchu jím hlásaného liberalismu. Svobody zřejmě mají platit jen pro zbohatlíky a rozkrádání státního majetku. Na to je potřeba klid a žádné rušivé demonstrace. Pokud jsou pravdivé zvěsti o tom, že se snaží založit „nacionální“ stranu, tak s klidem v srdci říkám ne. Půjde o další „demokratický“ podraz a opětovný zoufalý pokus nejen židokřesťanských konzerv na vytvoření asociální nerovné společnosti, kdy bohatý židovský bankéř či asijský podnikatel je více než prostý pracující Čech. Jediné co mě s ním spojuje, odpor vůči EU, se ve světle toho se stává nicotným. Zřejmě i v tomto případě mu nejde primárně o obavy z odnárodnění, nýbrž z pravidel jež zamezí divokému rozkrádání a la Česká republika.

Takto bychom se mohli vyjádřit snad o všech politicích či vyšších vládních úřednících. Ti všichni samozřejmě šlapou prorežimní brázdu a více či méně tomu i věří. To pak není problém hlásat nesmyslné věci a jít proti vlastnímu lidu, obzvláště když za to dostanou dobře zaplaceno a mají vysokou pravděpodobnost, že po mediální masáži před volbami budou po frašce zvané „svobodné“ hlasování opět u koryt. Zdánlivě to vše šlape, jako dobře promazané a nezničitelné soukolí. Myslím si však, že stateční Varnsdorfští občané do tohoto soukolí přeci jen hodili hrst písku a to časem minimálně znatelně zaskřípe. Obzvláště, když těch snah svrhnout Režim s dnešní asociální a protinárodní politikou bude přibývat.

Reklamy
komentářů 21 leave one →
  1. p.p permalink
    Říjen 1, 2011 23:28

    Klaus vždy byl, je a bude demokrat, to je pravda. A z tohoto důvodu si ho vážit nemohu.

    Pokud by si někdo dělal nějaké naděje na to, že Klaus v budoucnu ustanoví nacionalistickou stranu, tak na to ať zapomene….Klaus by možná k sobě přitáhl nějaké vlastence či nacionalistický mainstream, ale vždy je neomylně přivede do demokratického tábora a tím zničí vše, co v nich mělo nějakou hodnotu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: