Skip to content

Rusko zaplaví miliony Indů

Srpen 26, 2011

přistěhovalciNíže uvedený překlad nevypovídá pouze o Rusku, ale o stavu v celé Evropě. Kdy konglomerát nové levice (snaha o multikulturalismus) a kapitalistů (potřeba levné pracovní síly) se nám snaží namluvit, že se bez přistěhovalectví neobejdeme. Dobře si pamatuji, jak „pravičák“ Topolánek si potřásal rukou s vietnamskými soudruhy a liboval si, že k nám zajistí další příliv přistěhovalců z Vietnamu. R.O.

Převzato z Pravda.ru, Sergej Balmasov, Srpen 11, 2011
Debata o možném přestěhování Indů do Ruska není nová. Naposledy proběhla v režii RIA Novosti ve videomostu Moskva – Dillí. Má se dokonce jednat o imigraci značné části indických obyvatel. Expert Centra makroekonomické analýzy a krátkodobých prognóz Alonkin tvrdí, že pokud bude mít Ind peníze a pracovní schopnosti pro práci v Rusku, bude to slibné. Práce je pro několik set milionů lidí.
Podobná situace již běží na Dálném Východě – s Číňany. Přinášejí kapitál a pracují, jak se vyjadřuje pracovnice Centra indických výzkumů.
Pro Indy jsou překážkou ruské zimy, na které nejsou adaptováni, a neznalost ruštiny. Indie se už dávno snaží Rusko obšťastnit přebytky svého obyvatelstva. Vyzvala k urychlení migračního zákonodárství mezi oběma státy. Situaci komentuje expert na indický turismus Jevgenij Chakimullin. Říká, že ti, co sní o přesídlení stamilionů Indů do Ruska, aby povznesli ruské vesnice (to má být důvod k přestěhování Indů), nikdy v Indii nebyli a nic o ní nevědí. Mimochodem Indové docela dobře snášejí chlad. Alespoň ti, kteří pocházejí z oblastí s chladnějším počasím, například z podhůří Himaláje. Ty, kteří se snaží prozkoumat v Rusku půdu, je třeba zarazit. Především však je třeba zastavit ty, kteří sem chtějí Indy nastěhovat. To by mohla udělat jen vláda. Země, voda, to jsou strategicky důležité zdroje, které nenáležejí nám, ale našim potomkům, a my je jednoduše řečeno rozprodat nesmíme, nemáme k tomu právo. A ještě ke všemu změnit naši zem v ohavnou, doslova páchnoucí indogangskou nížinu. Stačí si na to vzpomenout a jde z toho až mrazení do zad.
Skutečné přání Indie nastěhovat do Ruska stamiliony Indů je možné snadno objasnit. Jedná se o obyvatele nížin kolem Indu a Gangy. Je to víc než 700 milionů lidí, kteří žijí v neuvěřitelně špatných materiálních a hygienických podmínkách. To, jak žijí, je nutno vidět. A Rusko by riskovalo toto všechno si dovézt!
V poslední době se situace zhoršila vlivem změny klimatu. V Indii je mnohem tepleji než dříve. V Himálájích se ztratilo 40 % ledovců. Jsou častější sucha. Indové se namají kam uchýlit. Hrozí jim hladomor a oni se snaží situaci předejít. Z tohoto důvodu bude tlak na Rusko narůstat. Vždyť Rusko je už jedinou zemí na světě, kde je ještě volná půda k obdělávání.
Různí demografové považují za katastrofu snížení počtu obyvatel Ruska. Proto jsou ochotni sem migranty tahat za každou cenu. V Rusku je jich i bez toho dost. Z Indie by sem přišli samozřejmě ti, které tam nepotřebují. Indové s kapitálem se stěhují do vyspělých západních zemí. Do Ruska by přijely tlupy nekvalitních obyvatel slumů a to je nebezpečné. Pokud by tato šílená myšlenka byla realizovaná, mohlo by se Rusko odepsat.
„Odhodit“ do Ruska svůj nepotřebný nebo nebezpečný odpad se pokouší sama indická vláda. Přitom mezi Indy jsou muslimové, z nichž mnozí jejich představitelé jsou žhaví fundamentalisté. V zemi je ohromná náboženská nenávist a násilí. To všechno by se přesunulo do Ruska a přitom ani zde není všechno skvělé. Při rychlosti jejich množení by za chvíli všechno zaneřádili. Počítat s tím, že by pozvedli ruské zemědělství, je utopie. Kdo si myslí, že Rusové nemají síly na zemědělství, je vedle. Kolem Orenburgu, na Kubáni i na Donu se sklízí báječná úroda. Že by se Indové navyklí na tropy a se svou slabostí hnali sklízet úrodu do oblastí rizikového zemědělství, je utopie.
Oblasti, které se nacházejí na stejných zeměpisných šířkách jsou Kanada, Aljaška a Skandinávie. Žije tam jen 60 milionů lidí a zemědělství tam výborně funguje. V Rusku brzdí rozvoj zemědělství korupce a nedostatečná pozornost státu k venkovu. Bylo by potřeba subvencovat zemědělské úvěry, aby bylo možno nakoupit techniku a stavět farmy. Státu by se to vrátilo v daních. Je třeba vytvořit elektronickou burzu zemědělské produkce, aby zemědělci mohli obchodovat přímo a vyhnout se tak četným spekulantům a překupníkům, kteří na nich parazitují. V takto zorganizovaném zemědělství by mohlo 10 % ruského obyvatelstva, připadajícího na ze mědělství, uživit nejen Rusko, ale i jiné země.
Pokud by se realizoval nesmysl, doporučovaný experty typu Alonkina, pustilo by si Rusko do země miliony nekvalifikovaných migrantů, kteří by se časem stali nepotřebnými. Zpět do Indie by nešli. Vznikla by z nich stamilionová armáda hladových. Proč by mělo Rusko stoupat na stejné hrábě, na které stoupla Velká Britanie?

Reklamy
komentářů 78 leave one →
 1. rozhořčený představitel permalink
  Září 21, 2011 13:12

  Burza nic nebrzdí je jen ukázkou skutečné ceny a nejsou tam spekulanti pouze účastníci prodej či nákup NIC VÍC a tvoje cena je dána právě jejich dohadováním se…

 2. Asgard permalink
  Září 19, 2011 11:30

  TyBlaho
  Cesta změny není univerzální, každý k ní musí dojít sám. Zde může přispět správná informace k zamyšlení, o kterou tady jde (zbytek je na každém jednotlivci)-účinnost je sporná, ovšem více pravděpodobná a záslužná než jiné alternativy, které nabízíš. Víra ve změnu jednotlivce a tím celkové zlepšení situace je pořád reálnější než v pofiderní blízkovýchodní posmrtný život
  Befehl (pouhé vnější násilné nařízení) nemá většinou dlouhodobý efekt. Prvně sebekázeň, nadhled, sociální soudržnost místo egosimu alespoň u nadpoloviční většiny (nutnost skutečného pochopení o co jde), pak se můžeme bavit o systémových změnách.
  Pokud považuješ jídlo, šukání, zábavu, auto za stěžejní pro život, výše uvedené Tě samo bude míjet.
  Pokud lidé nepochopí, že na prvním místě je spolupráce, začínající na rodové úrovni, slušnost, komplexní seberozvoj (využití životního času)za účelem pozdvihnutí celku, budou podléhat bludům, pohádkám a masmediálním slintům, nebudou stavět idealismus (nebudou jím prodchnutí) a vyšší cíle nad materialismem a požitkářstvím, budou se cyklit v konzumu, zneužívání práce druhých, pseudohumanitě, dekadenci a destrukci, nic dobrého je nečeká.

 3. TyBlaho permalink
  Září 16, 2011 04:12

  Mno jo a je to tady, cestinar a okrikovac-tazatel.

  Ja vim, jednoduche reseni se neda prekousnout, protoze to nenasyti ego…

  Lide chteji jistoty, coz je pro ne prace, bydleni sukani zabava a jidlo, auto…..

  Vite hosi, takovych myslitelu jako jste vy je vsude plno, ale jeste jsem si nevsiml, ze by jste neco vyresili a je jedno, jestli sedite v hospode nebo plkate v diskusich na internetu….

  Zkuste se soustredit na myslenku onoho prispevku ne na to jake i/y je blbe ci kolik jsem toho vykouril ( kourit cigarety jsem prestal uz pred dvema lety a travu jsem mel 2x v zivote ).

  Me by spise zajimala vase cesta, jak chcete docilit nejake zmeny… Jestli diskusi o nejakem bohovy, tak to radsi ani nepiste :)))

 4. Asgard permalink
  Září 12, 2011 11:36

  Vladislav
  Jen doplněk. Osobně jsem se setkal s argumentem, že s křesťanského pohledu nejde primárně o eliminaci utrpení na Zemi. Pouze se zkusí modlitba, zda by Bůh nebyl tak hodný a utrpení (díky „hříchu“ Adama a Evy) nezmírnil. Život je chápán jako zkouška, čili každý je zkoušen individuálně a taktéž individuálně hodnocen Bohem po smrti v různých přidělených? sociálních podmínkách a psychofyzických předpokladech přidělovaných bez lidstvu známého mustru.
  Výše uvedené pak je rezistentní vůči jakékoliv argumentaci. Jde přece o život věčný a ne o několik desítek? pozemských let. Aby nedošlo k nedorozumění, osobně věřím zejména v život pozemský, který je hmatatelný a zlepšení jeho kvality přičiněním každé individuality nesobeckým zlepšování biopsychosociálních kvalit s dodržením rodových vazeb.

  Lukáš
  V Bibli jde hlavně o příměry, nic racionálního z hlediska historických konsekvencí tam nelze čekat. „Geniálně“ sepsaná kniha, kde si každý najde co potřebuje k manipulaci.

 5. Lukáš permalink
  Září 12, 2011 00:29

  Vladislave, četl jsi „článek“ – „Proč se vraždí v Izraeli“, má to okolo 70 stránek. Nedočetl jsem to celé, ač se na to chystám. Je to mimo jiné o „historickém“ právu Židů na současný Izrael a pak je tam zmínka i o tom, že „biblické dějiny“ jsou jaksi v rozporu s tím, co našli archeologové v Egyptě (například je tam zmínka o tom že žádný Mojžíš nebyl, alespoň o něm chybí zmínka v egypské historii). Též se tam píše o tom, které příběhy Bible přejala z předcházejících kultur (Babylon,..). Tím na nikoho neútočím, jen je pro mě otázkou, zda křesťané mohou zaujmout nějaký racionální pohled na Bibli, respektující historické události prokazetelné archeologií..

 6. Vladislav permalink
  Září 11, 2011 23:06

  Runner: Nový zákon jsem četl, a nejednou. Nenašel jsem tam NIC, naprosto nic, co bych mezitím nenašel i v desítkách dalších podobných, duchovně a historicky zaměřených knížek. Spíš jsem měl už tehdy dojem, že by bylo dost divné, kdybych se řídil knihou, zkompilovanou skupinou převážně Židů několik století po smrti jiného Žida, jejich učitele. Nedokázal jsem se zásadním způsobem řídit ani jinými duchovními díly cizích kultur, namátkou Tibetskou knihou mrtvých, Od sexu k nadvědomí či Spiritual Wisdom of Native Americans, tak proč bych měl zrovna Biblí, určenou nikoliv Asiatům či Indiánům, ale Židům? I kdybych pominul CHUDOST obou částí Bible (Bible, resp. křesťanství, totiž nemůže být návodem k životu už jen proto, že „řeší“ pouze vztahy mezi lidmi a téměř se nedotýká vztahu člověka k přírodě, vesmíru, nemluvě o tom, že v rozporu se zkušenostmi každého průměrně hledajícího de facto popírá existenci ducha v jiných, než lidských formách stvoření), pořád je to ŽIDOVSKÁ svatá kniha, která se svými reáliemi i formou samotnou vůbec nehodí na středoevropské kulturní podmínky. Já vím, vy jste poté, co jste zničili pohanství, přijali mnohé vnější formy z něj, abyste křesťanství takto lidem kulturně „přiblížili“, ale tím to těžko zachráníte…

  Kromě toho: ten rozpor ti zřejmě pořád nedošel a možná ani nikdy nedojde. Křesťanství je evropskému člověku CIZÍ, tedy odjinud dovezená víra, tak jak by mohlo na jeho základě vzniknout a být podporováno něco tak bytostně národního a kulturně, geograficky i rasově specifického, jako je vlastenectví, kulturní svébytnost či národní hrdost? Jak může COKOLIV, co se netají svými sjednocujícími, rozdíly stírajícími a rovnostářskými cíli, opravdu účinně podporovat rozvíjení národních specifik, ODLIŠNOSTI a věcí z toho plynoucích?
  Toto jsou právě ty věci, kde bys asi měl argumentovat, pokud na to máš. Tvůj ryze soukromý blud, že jsi nositelem „zjevené Pravdy“ a tudíž se k ničemu podobnému nemusíš snižovat, by ti stačil možná ve středověku (pokud bys měl v zádech ty žoldáky s křížem na zádech, jak jsem ti psal) – dnes je už opravdu jiná doba.

 7. Miloš permalink
  Září 11, 2011 22:40

  Orel: když už Putin chce přistěhovalce tak Indové jsou celkem logická volba, s muslimy jsou problémy- to vidíš v Čečensku a jinde na Kavkaze a v sovětské střední Asii s Číňany tolik problémy nejsou, ale kdyby jich na Sibiři bylo moc, za chvíli by se chtěli odtrhnout od Ruska a připojit k Číně. Indie na rozdíl od Číny s Ruskem nesousedí, takže tu ten problém není. Ale to neznamená že bych s tím souhlasil, Rusko je jen pro Rusy a ne pro jakékoliv přistěhovalce a pochybuju že by si to Rusové nechali líbit, když nechtějí v Rusku ani mnohem kulturně bližší a rusky mluvící muslimy z Kavkazu.

 8. Září 11, 2011 21:59

  TyBlaho—-Kolik jsi toho musel vykouřit, než jsi sebral odvahu něco takového napsat?

 9. Září 11, 2011 20:52

  TyBlaho: a začneme u diakritiky a psaní i/y :)

 10. TyBlaho permalink
  Září 11, 2011 20:28

  Ne germanske, ale SEVERSKE NABOZENSTVI sic!

 11. TyBlaho permalink
  Září 11, 2011 20:26

  Tyjo, takova sebranka… Skoro jak spolek Thule… Co to tady resite za kraviny…. Lide serou na nejake sotisfikovane blaboly, lide jako masa jsou hloupi, oni potrebuji jednoducha uderna hesla…

  Proc si myslite za se Ada dostal tak rychle k moci a pak se u ni udrzel… Nasliboval lidem hory doly, veci, kterym vetsinovy stadni clovek rozumi ( zradlo, zabava, sukani,. bydleni, prace ), vetsinu toho slibil, dodrzel a pak se obalil ideologickou ochrankou…. That’s it!

  Az ovladnete stado tak na ne muzete zkouset implanovat ty sve blaboly ( jako to pak delal i Ada s Germanskym nabozenstvim atd. ) a ne se je pokouset ovladnout nejprve tema blabolama a pak jim slibovat vyhody.,..

  Aaaale, kdybych se snazil radit debilovy tak budu vetsi debil nez on…

  Jako dnesni narodovci, tema svyma priblblyma subkulturama nici onu myslenku narodovectvi, tim ze se separuji od vetsinove obyvatelstva, potazmo vytvareji jakoby sektu, viz upadajci skinheadstvi… 15 lety kluk nechodi k urnam volit, ale jeho 40 lety otec a toho je potreba oslovit…

  JEste to bude chtit nejaky ten vyvoj…

  Rad bych videl vyvojovy trend, v zahozeni cigaret, alkoholu, i lehkych drog, … Penize ktere se tim usetri, zainvestovat do satniku, vzhledu a sportu a s nenucenym usmevem jit slibovat onem tatiku a i maminkam!!! lepsi budoucnost, vice penez, levnejsi bydleni a chleba atd. Tak by mel postupovat kazdy aktivista, zacit nejprve sam u sebe!!!!

 12. Swantowiet permalink
  Září 11, 2011 10:22

  Víte jaká je skutečná první strana Bible?

 13. runner permalink
  Září 11, 2011 02:45

  Přečti si Nový zákon, tam se dozvíš proč Beránek a proč Jehovův. Netuším proč bych ti měl předkládat nějaké argumenty? Já se s tebou nechci vůbec bavit, protože plácáš koniny o věcech kterým nerozumíš, jsi grafoman, chlubná prdýlka a povýšenecký ignorant. Co se týče urážek, já s nimi nezačal, takže tahle vina padá na tvoji hlavu. Závěru tvého stupidního příspěvku do diskuse už vůbec nerozumím… Měl bych se naučit argumentovat, protože za sebou nemám „argumenty“ typu mečů a šípů??? Člověče, co to plácáš? Štípni se do ksichtu a probuď se, já nepotřebuju aby mi někdo radil co se mám učit nebo co mám dělat, zvlášť ne samolibý sebestředný brebta jako jsi ty. Radši si něco přečti o „menších Židech“, ať nás zase můžeš intelektuálně obohatit :-)))

 14. Vladislav permalink
  Září 9, 2011 07:36

  Runner: a Kristus je kdo? Proč zrovna nějaký židovský prorok s charizmatem, který to o sobě kdysi prohlásil, resp. o kterém to prohlásily jeho ovce?
  Pokud neumíš argumentovat, jsem vůči veškerým tvým urážkám 100% imunní, křesťane. Zvykni si ale na to, že dnes už nemáš za sebou „argumenty“ typu mečů a šípů křižáckých žoldáků, takže argumentovat by ses asi naučit měl :-)

 15. runner permalink
  Září 9, 2011 01:32

  Vladimír: Nemůžu ti nějak přijít na jméno… To se mi občas stane, když narazím na nějakýho chlubílka kterej si nevidí do huby a vysírá do ostatních kvůli jejich nicku. No co už naděláš, budeš s tím muset nějak žít až do smrti… :-))) Beránek Jehovův je Kristus, ne já. Je vidět že jsi uplně mimo mísu a akorát kecáš o věcech, kterým rozumíš jak koza petrželi. :-)))

 16. Orel permalink
  Září 7, 2011 23:18

  Článek „Rusko zaplaví miliony Indů“ bych odbyl slovy „ale nezaplaví:-)“, ale tak docela jistý si tím nejsem. Rusové už kysi vymýšleli ty nejjurodivější nápady. Tak před nějakými stodvaceti lety tam někteří teoretikové vymýšleli anexi Číny, Indie a vlastně celé Asie. Jejich protivníci posměšně mluvili o „žlutém Rusku“, protože by to logicky vedlo ke splynutí Rusů a Asiatů. Ostatně snahy rusifikovat kdejakého středoasijského domorodce taky o moc silném rasovém instinktu nesvědčí.

 17. Miloš permalink
  Září 6, 2011 22:41

  Wolos:
  já jsem národní socialista. Nejsem křesťan ale odmítám fanatismus z obou stran, křesťanský i pohanský, zatímco my nacionalisté se tady hádáme jakého boha vyznávat tak jsme sionistům pro smích. Sionisté jsou buď judaisté, často i ortodoxní a nebo v boha vůbec nevěří ale přesto drží vždycky při sobě, to my zřejmě nedokážeme.

  Runer: myslím si že dnesu už nebude mnoho čistokrevných Aškenaziů ani Sefardů, asi to bude dost promíšené.

 18. Vladislav permalink
  Září 4, 2011 20:50

  Myslič: nevěřím, že to byla němčina, co bylo hlavním důvodem českého antisemitismu. Spíš to byl jen jeden z mnoha vlivů, ale asi ne ten nejdůležitější. Židé vadili skoro všude, kam přišli a skoro v každé době, i když přitom mluvili různými řečmi. A nezachránili to ani tím, že si dávali jména v jazycích těch zemí obvyklá, aby na sebe příliš neupozorňovali a něco z toho měli. U nás to dřív byla hlavně němčina, samozřejmě. Považuju to za mimořádně odporný rys…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: