Skip to content

Škůdce

Červenec 27, 2011
by

havelTak nám zase ten Vašek Havlův spasil celý svět. Dle masmédii zabránil tomu, aby zločinecký Putin dostal nějakou cenu. Opět tak zvítězila pravda a láska nad zlem v podobě ruského medvěda. Trapné předsudky, že Rusko = komunismus zřejmě u pár jednodušších dogmatiků stále přežívají. Možná bylo rovněž třeba i připomenout, že tenhle zoufale při životě udržovaný guru pravdoláskařů je kromě vyměšování ze střev, stále ještě schopen vypouštět nevábné sračky i z úst.

Havel již příliš škodit nezvládá, jeho stále méně časté výlevy jsou spíše směšné. Nesmíme však zapomenou jeho historickou roli, která již začala v roli prominentního disidenta. V době, kdy běžný člověk byl rád za osobní vůz Trabant, tento se projížděl po Praze v mercedesu. Inu příklad klasického živořícího a komunisty utiskovaného chudáka. U STB nabyli žádní šumaři a zadní vrátka k beztrestnosti a rozkradení ekonomiky měli připravena již dlouho.

Však ten svůj mercedes a další výdobytky, jež získal z jistých kruhů, si po sametové frašce více než odčinil. Nemá to cenu příliš rozebírat. Je toho od likvidace zbrojního průmyslu až po „humanitární“ bombardování Srbska mnoho. Horší jsou však pozůstatky, které zde zůstanou i po jeho snad brzkém odchodu do pekla (Ano, v jeho případě se nebojím použít židokřesťanskou terminologii) a u nichž sklízíme neblahé důsledky již dlouhou dobu. Tento národní škůdce se totiž nestal pouze tváří pomatenců a fanatiků, jenž chtějí předělat svět v něco nepřirozeného za jakoukoliv cenu, ale i prospěchářů, kteří zde cítí příležitost k získání moci a bohatství.

A to je již smrtící kombinace, která má díky sofistikované propagandě mnoho následovníků. Havel byl samozřejmě jen trapná figurka působící v malém státě. Celosvětově zde máme jiné kalibry, co za přispění prodejných masmédií ženou svět do zkázy. Mějme se vždy na pozoru před těmi co si plní hubu láskou a nabízí nám ráj na zemi. Zde již vnímavějším musí být něco podezřelé. Absolutní patent na pravdu totiž nikdy nikdo neměl a oháněli se jim vždy ti nejhorší zloduši.

Lidstvo je zřejmě nepoučitelné a rádo skočí na med mazaný kolem úst. Těch zvěstovatelů ráje na zemi jsme měli v historii již přehršel. Od Ježíše, přes Lenina až po Havla a jemu podobné. Kontinuita odnárodněných ideologií je zde od křesťanství, přes komunismus až po dnešní multikulturu zřejmá a vždy se dostáváme o krůček blíže k někým touženému cíli. K likvidaci pospolitosti, vůle po svobodě a tím pádem samé podstaty lidství.

Reklamy
komentářů 21 leave one →
  1. Swantowiet permalink
    Srpen 2, 2011 20:52

    To už je hodně konspirativní i na mě, články na eportalu.cz o Havlovi jsou podle mě uvěřitelnější a relevantnější.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: