Skip to content

Podraz zvaný demokracie

Červen 29, 2011
by

Ze slova „demokracie“ a s ním spojené „svobody“ se stalo všeobjímající zaklínadlo. Ohání se jim bezcharakterní politici, všemožní darebáci, tunelářští podnikatelé a médii zpracovaní ovčané. V jménu demokracie a svobody nám zde vznikl podivný konglomerát politických směrů od neomarxismu přes neoliberalismus až po neokonzervativismus, který pod taktovkou globálních kapitalistů a sionistů vesele kooperuje a vzkvétá.

Není se čemu se divit. Mají za sebou totiž propagandistickou mašinérii, o které by se Goebbelsovi mohlo pouze zdát. Ne náhodou se pro současnou demokracii užívá do hloubky nejdoucí synonymum mediokracie. To, že masmédia kopou za své nadnárodní vlastníky je vcelku logické. Zhoubná je však jejich jednolitá linie ( Kde existuje volný trh a antimonopolní úřady?) a zdrcující vliv na mysl informacemi přetěžovaných lidí.

Ve jménu „demokracie a svobody“ padají bomby na posledních pár nepoddajných států. Dostáváme se k perlám jež vychází z úst představitelů demokracie, jako je: „Humanitární bombardování“ či „V zájmu ochrany civilistů bylo zabito X civilistů“. Ostatně faleš, pokrytectví, egoismus a bezcharakternost jsou nedílnou součástí současného Režimu.

Je mi líto lidí, kteří stále věří v divadlo „svobodných voleb“. Jak nám v nejryzejší formě předvedly Věci veřejné , vše je pouze o lži, populismu a mediální manipulaci s voliči. Vítězí ten, jemuž jsou nakloněna média, má více peněz na propagaci a na jejich původu již nezáleží (Jak jednou vtipně poznamenal papá Tunel Klaus – v demokracii nesmrdí žádné peníze). Zdánlivá konkurence „demokratických“ stran je pouhý tyjátr pro naivní. Linie vývoje je určena dávno předem a volby rozhodují pouze o tom, pod jakou barvou stojící darebáci ji budou provádět. Politické směry, strany či lidé nehodící se do krámu jsou podpláceny, zlikvidovány (stále tvrdšími metodami) nebo jim minimálně není dán prostor.

Ti co se nejvíce ohání slovem demokracie povětšinou ani neví, jak ta za vzor dávaná Athénská vypadala. Volební právo mělo pár tisíc svobodných a úctyhodných mužů. (Jednalo se prostě o klasické pohanské rodové shromáždění.) Když se vyloučí z rozhodování póvl a bude se jednat o pár tisíc lidí, lze poctivost jednání u každého víceméně uhlídat. I tak se vždy časem tato demokracie přeměnila v plutokracii (kdy si bohatí zaplatili veřejné mínění) a ta později přešla v diktaturu. Jak pak můžeme očekávat fungování demokracie mezi milióny navzájem si odcizených lidí. Mezi nimiž se stal jedinou modlou konzumní mamon a byli mediálně zaplaveni zhoubnou rovnostářskou ideologií multikultury?

V takových podmínkách je představa o fungování demokracie naprosto nesmyslná a stupidně naivní. Však ona taky téměř ihned po „ustanovení“ sklouzla k té oligarchii. Produktivita díky průmyslové revoluci šla rychle nahoru. To umožnilo uspokojení rozežraných oligarchů a i něco zbylo na zavedení sociálních výhod a nakrmení těch dole. S jídlem však roste chuť, vzpomínky na sociální bouře odeznívají a společný koláč nelze jaksi zvětšovat do nekonečna. Není již z čeho brát, darmožroutů je příliš, a to, že by si utrhli od huby ti nahoře nehrozí. Šetřit se tedy musí na prostém lidu, viď Kalousku!

Co následuje po pádu prohnilé oligarchie, jsem nastínil už u těch Athén. Teď je jen otázkou, kdy k tomu dojde a jakou podobu to bude mít?

Reklamy
komentářů 5 leave one →
 1. Pagan permalink
  Červenec 1, 2011 12:06

  Ano i já souhlasím s článkem,není v něm zdůrazněno výmývání mozků.A musím připomenout,různým hipýsáckým snílkům že demokracie NIKDY NEBYLA: vládou lidu,spravedlivá,neúplatná,rovnostářská a fungující všeobebně.Vždy to byli ti nahoře a ti dole.I když ti nahoře byli vždy ale demokracie je politika odcizená od lidí úplně.Už od dob antiky(založili to taky vychcaní nebo znudění lidi jako jsou dnešní politici,a nebo to mysleli dobře a dopadlo to špatně,a třeba taky to mohla být reakce na něco,třeba v tom mají prsty židi….) DEMOKRACIE=BYROKRACIE,POVRCHOST,KORUPCE,NEOMARXISMUS,NEFUNGUJÍCÍ POLITIKA,SIONISMUS,KAPITALISMUS,ZAVÁDĚNÍ VLÁDY CIZÍCH STÁTŮ,OMEZOVÁNÍ SVOBOD(TAKY POHANŮ),FÍZLOKRACIE,NESPRAVEDLNOST,PODPORA DROG atd.atd.atd

 2. Orel permalink
  Červen 29, 2011 22:06

  Včera dávali film o korunním princi Rudolfovi. Císař pán tam měl pěknou repliku: „Republiky dál vedou války, jejich chudí jsou stále chudí, jejich bohatí jsou stále bohatí, a jejich policie a soudy jsou to nejlevnější, co si za peníze koupíš.“

 3. Hlutwig permalink
  Červen 29, 2011 21:27

  S článkem se dá souhlasit.
  K té poslední větě-kdy k tomu dojde ? Ono už k tomu dochází delší dobu. Nejdříve se ta jejich demokracie musela umět bránit před „extrémisty“, pak začali s budováním politické korektnosti, mezitím se hodilo ohrožení ze strany „teroristů“ či ze strany ekonomické krize. Zužitkují zkrátka kdeco…. i životní prostředí zničené jejich pažravým systémem. Postupně své nápady zapracovávají do zákonů. Některé hned zatepla, jiné krok za krokem. Den, kdy se celek stal či stane diktaturou, běžný člověk ani nerozezná.

 4. R.O. permalink
  Červen 29, 2011 18:51

  Určitě. Internet je hlavně plný drsných rebelů-kritiků u kterých jinak skutek utek. :-)

 5. tři tečky permalink
  Červen 29, 2011 18:41

  Tohle je příspěvek, ze kterýho se dá do googlu zadat jakákoliv věta a člověk dostane pokaždé desítky hits. :) Místy je to skoro jako parodie na současný internetový brekot. Sorry.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: