Skip to content

Pokus o evaluaci

Červen 10, 2011

generace100 generací, to je dle recentních výzkumů potřebné množství pro to, aby se určité návyky mohly uchovat v rámci součásti genomu živých organismů. U člověka je to cca 2-3000 let. Toto by si měli uvědomit  především ti, kteří propagují integraci etnik, jejichž kulturní, morální, etické a pracovní návyky jsou tisíciletími fixovány radikálně odlišně než je evropský standard. Každému jistě dojde o kom je řeč a netřeba to více rozvádět.  Další kapitolou jsou africké, jihoamerické či jiné naturální národy, které vzhledem k jiné mentalitě nelze srovnávat s Evropany, ve smyslu  systematické a odpovědné  pracovní činnosti. Svou roli jistě sehrálo i podnebí a charakter přírodních podmínek, které  neumožňovaly snadný přístup k potravě (samozřejmě roli hráli i jiné faktory), což mělo ve výsledku vliv na  rozvoj životních a pracovních návyků  jednotlivých částí migračního proudu z kolébky lidstva na africkém kontinentu. Ve společenstvech, kde vzhledem k náplni denní činnosti hraje roli aktuální charakter počasí, stav momentální ranní nálady po probuzení a tendence k vyvíjení pracovní snahy pouze při  velkém tlaku a čistě pro nezbytnou základní obživu (popř. kde nechávají  zaopatření obživy na ženách, přičemž muži se věnují zábavě), nelze hledat rovnocenné partnery pro evropský více či méně odpovědnější a organizovanější přístup. Spolupráce je samozřejmě možná, ale s odlišnostmi je nutno počítat a zároveň není nutno výše uvedené přístupy zavádět v Evropě.  Jde o afinitu k evropským pracovním návykům a afinitu a loayalitu k evropské (či v rámci Evropy ná-rodní)  kultuře, poskytující jednotlivci vazbu k určitému území  a nutnou  identitu spolu s jeho aktivní ochranou (od kolébky do hrobu). A v neposlední řadě též o prosazení a podporu sociálně spravedlivé  kolektivní strategie odpovědných (s nulovou dotací  a tolerancí  těch, kteří jsou schopni, ale nikoliv ochotni ze zapojit) s pochopením a nepopíráním  větších či menších rozdílů mezi etniky a národy ( s vědomím rozdílů i v charakterech jednotlivců) bez nenávisti s vyhlazovací  tendencí. Závěrem si dovoluji zopakovat čtyři pilíře evropských  ctností: rozum, uměřenost, statečnost, spravedlnost

Reklamy
komentářů 55 leave one →
 1. Lukáš permalink
  Červen 19, 2011 13:12

  Kámoš se chystá udělat kolínský NS hardbass. Ostatně i Mussoliny vrdil, že fašismus je totaitní ve smyslu „všezahrnující“, tak se nedivte, že vzniká NS hiphop, NS hardbass,….snad to jen nedojde tak daleko, že budou i NS Swingersparty…

 2. Swantowiet permalink
  Červen 18, 2011 11:47

  Nafotím a pošlu, a trocha schovívavosti, dělal jsem ji, když mi bylo 15. :-)

 3. Myslič permalink
  Červen 18, 2011 09:08

  Autor—–Skinheads, Já už jsem pleška dlouho a nevidím důvod to měnit. Je to prpstě životní styl a tradice. I když je pravda, že pro každého to asi není…

  Swantoviet—–Pošli mi prosímtě fotku té hole.

 4. Autor permalink
  Červen 17, 2011 15:41

  Myslič
  Ted jde o to, proč Tě ten Tvůj současny image oslovuje. Třeba jde jen o to, že Tvůj outlook se zbrzdil za evolucí Tvých názorů a postojů a vnitřně tušíš, je lépe vizuálně nevybočovat z davu (taky, že názor je lepší mít v hlavě než na triku-to neber, že Tě chci nějak urazit, popř. že si myslím, že to nevíš). Nápad účelného využití šlapačů zelí kvituji (vy myslíte pokrokovo soudruhu, vy jste marxista).
  Swantowiet
  Pohyb je důležitý, o tom žádná. Ovšem sluchový aparát dostává do těla pod naplno puštěným africkým rytmem-techno atd. je neakceptovatelné. Žádné exhibiční křepčení šlapačů zelí v maskách nikoho nevytrhne, blbost na entou. Také si myslím, že dělat technoparty např. v křesťanském kostele není moc sofistikovaný střet s někým, jenž na sobě ideologicky maká 2000 let.
  Miloš
  Sládek-ještě ta možnost, že byl nastrčen k nabalení nacionalistických sil (pro systém je výhodnější mít toto na očích a evidované). Docela bych uvítal, kdyby se k problematice vyjádřil i pan Vandas, protože prokazatelně využívá Sládkovu terminologii a styl tiskoviny Republika. K tomu nacionalismu, který dle Tebe není možný, když si někdo vezme židovku- Za 3.říše byly vzaty i hodnosti a byly nadále perzekvováni Židé, kteří prokazatelně v první světové válce za Německo bojovali, což prokazovali i hrdinskými činy, za které dostali vysoká vyznamenání-hnus. Agroskini-hm, ano,ale za 3.říše byla jiná situace. Kdo zajistil chleba a práci, byl víc než bůh. Taky tak kvalitně nefungovali masmedia. Taky, pokud si viděl např. polohraný dokument o Albertu Speerovi, mohl si vidět, jaké měl Hitler charisma a sofistikovaně propracované projevy, které dokázali zaujmout všechny sociální vrstvy-ale ty konce…

 5. Swantowiet permalink
  Červen 17, 2011 15:37

  Ale to bylo sakra dobré video… :-DDD
  Já asi asi dám jako Avatara hlavici nebo furthank z těla hole, kterou jsem VLASTNORUČNĚ vyřezal, vydrápal a vyškrábal. :-D

 6. Myslič permalink
  Červen 17, 2011 14:58

  Swantoviet—– Ten avatar jsem si stáhnul z netu. Má to být Crom, podle R.E.Howarda bůh hromu starých Cimmeřanů. Takže vlastně obdoba Thora, Peruna, Tešuba,…. Jako ctitel Conanova světa, jsem nemohl odolat ÷)

  Lukáš—– Svazek prutů se sekerou, čili starý, dobrý Fasces…. Můj oblíbený symbol. Chvilku jsem uvažoval, že ho zvolím za avatar, ale pak to vyhrál Crom ÷)

  Autor—–Agroskin… No, já možná spln’uju parametry: Holá šiška, nějaké to tetování, botky, šle, atd. Jen ty stupidní šedobílé maskáče nenosím ÷)
  Hardbass… V kolbence máme děrovací lis. To je taková CNCmašina , co z plechu vyráží v rytmu tuc-tuc různé díly. Ty joudy, co maj’ tuc-tuc rádi, bych tam nahnal, jako že na párty. Možná by to pomohlo firemnímu rozpočtu ÷)

 7. Swantowiet permalink
  Červen 17, 2011 12:14

  To je prosté, český člověk se obává, že přidružením k uniformovaným hnutím upíše ďáblovi a bojí, že bude nucen parcipovat na nějakých pochodech a tak. Je to možná iracionální uvažování, ale Čech nemá prostě rád takové spartakiádní manýry.
  Navíc, pokd se něco posere a pár buziků v uniformě hnutí (a s tvarohem místo mozku) dá po tlamě prvnímu Cikánovi, kterého uvidí na protějším chodníku, potopí tím celé hnutí. Ano, starší generace si pamatuje na PS SNB a podobnou sběř.

 8. Miloš permalink
  Červen 17, 2011 12:02

  Autor: Nevím co si mám myslet o Sládkovi, je tu řada možností, třeba to i myslel upřímně a prostě je to magor, ale spíš je to zednář a šábes gojím a nebo prostě obratný manipulátor kterému nešlo o nic jioného než o to přijít k penězům(což se mu povedlo). V každém případě si vzal Židovku, to už samo o sobě svědčí o tom že to asi skutečný nacionalistra nebyl.

  Co je podle tebe špatného na militarismu? To má být hnutí zaměřeno pacifisticky nebo jak?

  Nesouhlasím s tím že agroskini odrazují řadové občany od podpory nacionalismu, některé možná ano ale tak zásadní problém to není, Když se podíváš do historie tak ti můžu dát příklad Hitlera a jeho SA. SA byli ještě horší než dnešní agroskini, a Němci z „lepší společnosti“ s nimi pohrdali, a později proto přijali noc dlouhých nožů s nadšením. A přesto tito lidé co nesnášeli SA podporovali Hitlera.

  Svantovít: ohledně toho co si psal o názorech většiny lidí, myslím si že situace není dobrá ale postupně se zlepšuje. Lidé co žijí v lokalitách plných Cikánů jsou na naší straně už teď a pokud ne tak je to naše chyba že je nedokážeme získat a protože problémů v této zemi přibývá bude nespokojených stále více. V cizině se situace zlepšuje, v některých zemích i dost výrazně a věřím že se to dostane i k nám.

  proč myslíš že Češi nemají rádi uniformovaná hnutí?

  Další problém je že starší a střední generace si pamatuje na totalitu a protože si mysli že my chceme zavést totalitní režim tak je proti nám, protože nechtějí aby se totalita vrátila.

  Pokud je někdo neonacista, ale o jeho názorech kromě rodiny a přátel nikdo neví, tak klidně může kandidovat a jakkoliv jinak se politicky angažovat. Aktivisté, o kterých je veřejně známo že jsou neonacisté by to však dělat neměli. Je to nebnezpečné jednak pro ně (že je zavřou) ale i pro stranu (že to média použijí k její diskreditaci).

 9. Swantowiet permalink
  Červen 17, 2011 10:12

  Mě se hardbass líbí a je zdravý, no každý pohyb je dneska jako požehnání… :-D Ani bych se nedivil, kdy se stal součástí teambuldingu managerstva. :-DDDD Tím by zastrašovali konkurenci.

 10. Autor permalink
  Červen 17, 2011 07:40

  Swantowiet
  HardBass,
  tak to je tragedie, pokud bych do toho mohl mluvit, tak při špatné náladě bych je poslal do Mysličovi Kolbenky a při lepší intenzivně pracovat na osobnostním rozvoji. Jestli jsou tam skutečně nějací neoni, tak se i strýček Dolfi musí obracet v hrobě.

 11. Lukáš permalink
  Červen 17, 2011 00:26

  J.X.D. není žid (judaista), je prý hinduista, ale hlásí se k židovské národnosti (je Žid). Ať už je Židem více či méně, je lepší, když se hlásí k čemukolv jinému, jen né k češství…, ale jeho rasové teorie mě přijdou nezajímavé stejně jako on a všechny jeho blbé články..

 12. Lukáš permalink
  Červen 17, 2011 00:16

  Swantoviet: Votvírák je ofiko fest, ale zítra tam jede naše tajná NS divize, ale nikomu to raději nepovídej, ještě by ve stanovém městečku odhalili naše 2 NS stany…

 13. Swantowiet permalink
  Červen 16, 2011 23:10

  Doufám, že se ona deprimitivizace netýká hardbassu! :-D

 14. Swantowiet permalink
  Červen 16, 2011 23:08

  Jo, on je fakt žid. Myslím, že se ukájel nad nějakým certifikátem svého genomu ve článku o DNA evropských národů. Zde bych asi opravdu uvažoval o nenápadném podkopávání hrdostí jednotlivých národů Evropy. Protože JXD hulí snad už dvě dekády, a protože není moc dobrým novinářem , si myslím, že je to jenom jeho tupostí. :-D
  Jeho opus byl uveřejněn v tištěném Reflexu přibližně 2 roky nazpět, dominovala mu špatně udělaná (respektive neúplná) mapa Evropy a grafy (1-3 na stát) a studio fotografie, kde si hraje na žida v kaftanu při zmordování Anežky Hrůzové. Největším hlodem byly grafy pobaltských států, nevím zda patřily Litevcům, Lotyšům a Estoncům nebo etnickým Rusům či dohromady. Na RSFR si vystačil tuším dvěma grafy. V centrální a jižní Evropě situaci dozajista zkreslovaly cikánské diaspory.

 15. Autor permalink
  Červen 16, 2011 23:04

  Lukáš
  Sládek- na to co proklamoval skončil až moc dobře, což je zarážející. Pozadí nám asi zatím zůstane skryto.
  Deprimitivizace samozřejmě nezní špatně a akceptoval bych to. Ta denacifikace nebyla synonymem pro obrodný proces (byl to jen dovětek). Většina (tzn. Ne všichni) dnešních tzv. neonacistů zapadá do univerzálního mustru tetování, holá hlava, mikinka s kapucí, obliba hailování na koncertech pod alkoholovým opojením nahoře bez, záliba v rvačkách a militarismu, agresivita a podrážděnost, subkulturní tendence,…)-jejich cílem tedy primárně není stát se odborníkem v nějakém oboru a díky své potřebnosti, odpovědnosti, nadhledu a píli být vzorem pro okolí a tak mít možnost ho modulovat. Spíše mi jde o to, aby se neprosazoval šovinismus, militarismus a větší pohodlí jedněch na úkor druhých (výkonem a schopnostmi využitými pro pospolitost nepodloženém elitářství). Sociální prvky 3.říše (která se dnes již mrtvým projektem, který stál miliony lidských životů) jsou samozřejmě druhou věcí. Navíc tyto prvky byly podřazeny mnohdy nepodloženě vyhroceným rasovým teoriím a realizaci německých zbrojních velkokapitalistů.
  Co se týká počtu, lepší méně a kvalitněji (v tom je shoda se Swantowietem). Co se však týče Nár. strany, sraz i těch pár vypadal jak sraz agroskínů. O nějaké liberalizaci nebyla řeč.

  Swantowiet
  Vepři a exhibice-to je celkem trefné. Program pracujících a jeho současné hlavní zaměření-zde je shoda.
  Domnívám se, že státu, alespoň z pohledu mírné centrální regulace (a supervize případného pospolitního trendu), nikoliv z důvodu vysávání peněz z občanů na masu úřednického aparátu, je třeba.

  Myslič-pokud se půjdeš podívat na 1.komunistický první máj do Prahy, přepočítáš si důchodce a zjistíš jejich procentuální zastoupení v davu, dojdeš k závěru, že zde již moc hrozba není. Dám na Tebe a zámečnictví v Kolbence se radši vyhnu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: