Skip to content

Směšné stupňování „antifa“ propagandy

Květen 22, 2011
by

Věrný to sluha Systému, Antifa, pomalu ztrácí svůj význam, neboť jeho rétoriku převzaly za svou sdělovací prostředky. Ostatně dnes je vše o penězích, tak proč se neuchytit jako dobře placený oficiální novinář či zaměstnanec státní správy. Ta kvanta uvědomělých aktivních blbců, jež chrlí školy pracující v duchu „nové levice“, se musí rovněž uplatnit. A tak v honbě za senzačními zprávami o objevu všudypřítomných skrytých rasistů se zvyšuje konkurence a tito užiteční idioti se z nouze uchylují ke stále větším absurditám.

Dnes již k očernění stačí vtipný obrázek na facebooku a nebude to zřejmě dlouho trvat, kdy se bude sledovat zda se nevraživě člověk nepodívá na nějaký ten multikulturně nás obohacující element. Konzum se v roli cukru osvědčil, stádo slastně chrochtá v nákupních centrech nad možností utratit těžce vydělané peníze za šunt, a tak se může stupňovat ten bič na zbytky nespokojených. Ekonomika se nějak zadrhává a konzumní orgie nemohou být již tak okázalé, tak se musí hledat viník. Přece ti teroristé a extremisté chtějí zničit náš společný nákupní ráj. Teroristé se zatím neobjevili (možná až přestanou extremisté zabírat, budou vytvořeni i ti), tak se hledají ukrutní radikálové.

Výsledek s multi-kulti propagandou se dostavuje. Množí se udavači, člověk se pomalu bojí říci něco nekorektního i u piva. Samozřejmě zatím se příliš nezavírá, i když už i tyhle snahy se začínají objevovat, prozatím stačí nálepkování a s tím spojené vyobcování ze „slušné“ společnosti. Rovněž lze zničit člověka ekonomicky, stačí dlouhé popotahování po soudech na druhé straně republiky a rovněž každý zaměstnavatel neunese návštěvu kriminálky se všetečnými otázkami ohledně extremismu daného zaměstnance. To však sdělovacími prostředky otupělá většina nevidí.

Tohle samozřejmě není pouze záležitost naší republiky. Oproti západním „tradičním“ demokraciím si dovolím říci , máme ještě co dohánět a je jisté, že je mílovými kroky doženeme. Vytahování rozklepaných stařečků z domovů důchodců za účelem zdůrazňování věčné viny evropských národů a roztáčení kol výnosného průmyslu z utrpení 6 miliónů. (Nějak se nám tu ztrácí další desítky miliony mrtvých ze světové války. Byli snad oni méně lidmi?) Zde nás zřejmě čeká rovněž přechod k těm s předponou „neo“, vykopávaní koster z hrobů by nebylo tak efektivní.

Nepřítel a viník všech problémů je nalezen. Davy jásají nad exekucemi, zatímco se barbaři usazují v našich městech. Post žido-křesťanská společnost skomírá a mnozí stále věří, že k záchraně postačují drobné estetické změny. Ne, zde je nutno v souladu s Nietzschem použít ostrého nože, rozkopnout tu naskrz prohnilou stavbu a začít znovu od základů. Oprostit se od mesianistických záchvatů a snah o vytvoření dokonalého světa a iluzorní absolutní rovnosti všech. To je pouze pozlátko, na něž nás lákají ti, kteří sní o vlastní absolutní vládě a pro svůj prospěch nás opíjejí nesmyslnými iluzemi.

Reklamy
komentáře 4 leave one →
 1. a.B.s.U.r.D permalink
  Květen 23, 2011 16:56

  No aspoň se nevěší.

 2. Garlo permalink
  Květen 23, 2011 13:53

  ANTIFA je banda zasraných zbabelých feťakov.

 3. Garlo permalink
  Květen 23, 2011 13:50

  Keď sa pozreme koľko akcí ANTIFI fizli rozohnali koľko ich pozatýkali a koľko rozohnali nacionalistických akcí a koľko nacionalistov pozatýkali tak je jasné že na našej strane určite systém není.

 4. Pyro permalink
  Květen 22, 2011 20:29

  Myslím, že Antifa je rovněž toho mínění, že systém naddržuje pravici, ne-li ji přímo podporuje…
  Tedy težko ríct jak to s tou systemovostí jednotlivých hnutí je, nejspíše jsou obě proti systému a tak se vzájemně obvinují…
  O zlatokopech v novinách (nejen tam) stavějících kariéru na lovu „nácku“ by se daly psát knihy, nejspíš to bude výnosná práce, plná „společenského uznání, když se tak pekně jejich řady množí.
  A že se lidé začínají bát veřejně promluvit…no snad nedopadneme jako ve Švejkovi, to už by ani nemuselo být tolik k smíchu…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: